(Конспект) "Родинні зв'язки"

Про матеріал
Підсумковий урок з теми ''Час для родинних справ'' З метою: Вдосконалити техніку читання Розвивати вміння діалогічного мовлення Формувати навички усного мовлення Виховувати повагу до членів своєї родини
Перегляд файлу

Урок №38

Тема: «Час для родинних справ»

Підтема: «Родинні  зв’язки»

Мета: - Повторити й активізувати лексику теми.

- Удосконалювати техніку читання.

-Розвивати вміння діалогічного мовлення.

- Формувати навички усного мовлення.

-Виховувати повагу до членів своєї  родини.

Хід уроку

  1. Привітання
  2. Повідомлення теми уроку.

Today we are going to speak about the members of out families. At this lesson well speak about the professions of our relatives. Well do many practice your speaking. Let’s start our lesson.

  1. Відпрацювання лексичного матеріалу

с.89 №2, p. 91 3(а)

Словникова робота

  • Mother                                   -f...ther
  • Brther                                  - gr…ndm…ther              
  • Cous…ns                                 - s…n
  • Gr…nd f…ther                         -s…ster             
  • Au…t                                        -…ncle
  1. Текст для читання

-Учні отримують картки з текстом і самостійно читають текст і доповнюють текст словами з рамочки

                       Father, aunt, son, mother, grandmother, sister, uncle,

                                      cousins , daughter, grandfather

Janes family

My name is Jane and I have got a big family. Mr grey is my ________ and Mrs Grey is my __________. Clara is my ________ and David is my________. I have got a _______Pam. Also I have got  an _________ John and an

_________ Susan. John and Susan  have got a ________ Mark and a __________ Lucy. Mark and Lucy are my ________.

  • Учні ланцюжком читають по одному реченню.

-Перевірка розуміння тексту : True of False

  • Janes family is not small
  • Mr. and Mrs Grey are Janes grand parents
  • Jane has got an uncle John and aunt Susan
  • Jane has got a brother mark
  • Pam is Jan’s sister
  • Jane has got two cousins
  1. Фізична розминка
  2. Бесіда з учнями
  • Have you got a big family?
  • Who are the members of your family?
  • How many brother and sister have you got?
  • How many grand mothers/grand father have you got?
  • How many aunts and uncles have you got ?
  • How many cousins have you got?
  1. Робота з картками
  • Учні по черзі описують членів родини.
  1. Діалогічне мовлення
  • Учні по парах розповідають про свою сімю.
  1. Фізична та фонетична розминка.
  2. Учні по малюнках  описують свою сім’ю
  • Учні по черзі виходять до дошки і описують малюнки.
  1. Домашнє завдання
  2.  С. 96  №1

 С. 97 впр. 2

13. Підведення підсумків уроку.

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
17 грудня 2019
Переглядів
1935
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку