Конспект уроку для учнів 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів на тему Моє тіло. Мета - закріпити лексику з теми, назви кольорів, конструкцій i have got
Клас: 2а
Тема: The body
Мета: ввести та закріпити лексику з теми «The body»; повторити конструкцію I’ve got, назви кольорів; розвивати пам'ять, увагу, мислення; виховувати любов до вивчення іноземних мов
Обладнання: малюнки з теми «The body», різнокольорові стрічки, картки з індивідуальним завданням, малюнки тварин, малюнки 3 ляльок.
Література: ж-ли « Початкова школа», « Граємо в англійську»
Хід уроку
Good morning! Today, I’ll be your teacher of English.
My name is Yana Sergeevna and what’s your name?
Вас так багато, що я всіх не запам’ятала
Are you Kate? Are you Dima? …
What’s your name?
Сьогодні до нас в гості завітала вчителька з англійської школи. Тож, давайте покажемо, як ми вміємо працювати. Вона буде спостерігати, а найактивніших нагородить подарунками.
(на дошці висить ромашка, кожна пелюстка різного кольору)
Go to the blackboard, pick the petal and name it. (зірвіть пелюстку та назвіть, якого вона кольору)
А зараз закінчить вірш вже відомими вам словами
Я по городу люблю багать в джинсах цвета blue
Нам давали на обед помидоры цветом red
А лимон, корда он спелый носит шкурку цветом yellow
А зеленый мандарин носит шкурку цветом green
Чернокожий человек по-английски будет black
Серый волк, гроза зверей, носит шубку цвітом grey
А медведь, смешон, забавне, носит шубку цвета brown
Апельсин наш толстокожий носит шкурку цветом orange
По утрам не забывай чистить зубы цвітом white
an eye, an ear, hair, a nose, a mouth ( repeat after me)
а) Match the word with its picture (з’єднайте слова з малюнками)
a mouth Word list: a mouth, an eye, an ear, hair, a nose
an eye
б) look at the blackboard!
Вам треба знайти слова, які ми сьогодні вивчили. Але пам’ятайте! Кінець першого слова є початком наступного.
Noseyear mouthair
в) робота в парах
Зараз ви будете працювати в парах. Кожна пара отримає малюнок тварини та додаткові слова, які вам треба буде приклеїти у порожні клітинки.
Word list: long, thin, small, short
Та підготуйте невеличку розповідь.
For example: This is a rabbit. His name is Tad. He has got a small tail, long ears and short legs.
Stand up and show me red
Hands up and show me blue!
Clap! Clap! Show me green
Sit down! Nice of you!
Stand up and show me blue
Hands up and show me green
Clap! Clap! Show me red
Sit down! Nice of you!
г) зараз я прочитаю вам текст, а ви уважно слухайте і скажіть, про яку дівчину я розповідаю
She is tall. Her eyes are blue. Her hair is short and red.
д) look at the pictures
виберіть відповідне слово
nose ear nose
ear eye nose mouth eye ear
mouth hair mouth
ear hair
hair mouth eye nose
eye mouth
е) подивіться на таблицю слів та виберіть нові слова
Ujtjugrthyrtfyh Gfdofyherunose Gfvmouthbfdng Feganvbgsdawe Fbdfggfyhgfbfv ghrfgvrgheirfhg |
вашим домашнім завданням буде вправа 2 на стор. 34, вам треба написати якого кольору у вас волосся та очі
Отже, з якими новими словами ми познайомились?
Let’s play a game!
Зараз я буду називати команди, а ви виконувати їх
Show me an eye! Show me a mouth! Touch an ear! Touch your hair! Touch a nose!