Конспект уроку 7 класу "Meine Freunde"

Про матеріал
Мета: Практична: Вчити учнів застосовувати лексику з теми, аспекти im Dativ в мовленні Розвивальна: розвивати фонематичний та інтонаційний слух, навички читання, логічне мовлення,готовність брати участь в іншомовному спілкуванні. Формувати навички і вміння, необхідні для подальшого розвитку комунікативної компетенції. Виховна: виховувати культуру мовлення в дружньому середовищі
Перегляд файлу

Meine Freunde

Мета:

Практична:

Вчити учнів застосовувати лексику з теми, аспекти im Dativ в мовленні

Розвивальна:

розвивати фонематичний та інтонаційний слух, навички читання, логічне мовлення,готовність брати участь в іншомовному спілкуванні.

Формувати навички і вміння, необхідні для подальшого розвитку комунікативної компетенції.

Виховна:

виховувати культуру мовлення в дружньому середовищі

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: підручник «Німецька мова» 7 клас (3 рік навчання) С. Сотникової, інтерактивна дошка, презентація (слайди з візулізацією лексики, таблицею прихованих слів)

 

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

L.: Guten Tag, liebe Schüler!

 Der Wievielte ist heute?

Wie ist das Wetter heute?

Мовленнєва розминка (читання римівки: разом та самостійно, пригадуючи вивчений раніше лексичний матеріал: дні тижня).

Am Montag fahr’ ich Fahrrad.

Am Dienstag seh’ ich fern.

Am Mittwoch spiel’ ich Fufiball.

Das mach’ ich sehr, sehr gern

Am Donnerstag, da schwimmen wir

Am Freitag spiele ich Klavier.

Am Samstag kommt Frau Stange.

Am Sonntag schlaf ich lange.

 

 Повідомлення теми та мети уроку.

Heute beginnen wir ein neues Thema „Die Schulsachen“.

 Heute werden wir über Freunde sprechen. Was bedeutet wahre Freundschaft für dich? Hast du echte Freunde? Welche Eigenschaften sollten Menschen mitbringen, um als Freunde zu gelten? Teile deine Gedanken.

II. Основна частина уроку

1. Контроль домашнього завдання.      

2. Повторення  лексичного матеріалу.

Welcher Laune seid ihr?

Wie groß ist deine Familie?

Wer gehört zu deiner Familie?

Wie heißt/heißen dein(e)...?

Wie alt ist dein(e)...?

Als was arbeitet/arbeitendein(e)...?

Wo arbeitet/arbeiten dein(e)...?

Wo lebt/leben dein(e)...?

Wie sieht dein(e) ... aus?

 

3. Опрацювання нового лексичного матеріалу.

Зображення, що містить текст, електроніка, знімок екрана, програмне забезпечення

Автоматично згенерований опис

Показ на слайдах карток (лексема-картинка), учні складають 2-3 речення з окреслених слів.

der Freund

 

                                                            DER FREUND MEINER FREUNDIN- Blanche (EMMANUELLE CHAULET) ist mitte zwanzig  und Arbeitet als Schbearbeuterin in einer Neustadt nahe Paris. In der  Kantine lernt sie Lea (SOPHIE RENOIR), eine unbekümmerte Studentin, die mit

                                               

 

         bekannt

                                                               Charles Leclerc: Das ist über die Freundin des Rennfahrers bekannt | BUNTE. de

Bleiben                                                                    Abbildung: ein Kind Junge Klingeln einer Türglocke Besuch einer Home  Stockfotografie - Alamy

mitkommen

                                                                   1) Alle mal mitkommen... Foto & Bild | natur, olympus, tiere Bilder auf  fotocommunity

mitmachen

                                                             Start - mitMachen E.V. Potsdam

 

L.: Findet 9 Wörter und charakterisiert die echten Freunde.

Finden Sie Charaktereigenschaften

 

 

K

O

F

F

E

N

L

U

S

T

I

G

U

E

ä

R

L

E

G

H

P

E

O

R

ä

R

ö

U

Y

E

N

L

I

D

A

C

L

I

E

B

L

H

ö

C

K

ä

ß

T

S

H

F

A

I

R

 

(Lustig, klug, ehrlich, gerecht, offen, true, fair, lieb, loyal)

L: Welche der gefundenen Charaktereigenschaften sind charakteristisch für Ihre Freunde? Welche weiteren Charaktereigenschaften sollten Ihrer Meinung nach echte Freunde haben?

 

4. Опрацювання граматичного матеріалу.

(обговорення теорії, окресленої на сторінці 12).

Виконання вправи 3 на ст. 12.

Зображення, що містить текст, знімок екрана, програмне забезпечення, Комп’ютерна піктограма

Автоматично згенерований опис

 

5. Розвиток навичок мовлення (монологічного/діалогічного).

Виконання вправи 5, 6 на ст. 12-13.

Зображення, що містить текст, електроніка, знімок екрана, програмне забезпечення

Автоматично згенерований опис

 

 

Partnerarbeit

L: Was machen die Freunde auf den Bildern? Und wie verbringst du Zeit mit deinen  Freunden? (sich gegenseitig im Dativ erzählen) Sagen Sie ihre Namen. Wie sehen deine Freunde aus?

Отдых испорчен: 4 продукта, которые никогда нельзя брать на пикник (но вы  это делаете) | MARIECLAIRE   Як їздити на коні: основи верхової їзди

Київ продовжив дистанційне навчання у школах

 

ІІІ. Підбиття підсумків уроку. Рефлексія.

Bildet einen Satz, beginnt so:

 

- Besonders hat/haben mir … gefallen, weil…

 

- Für mich war neu, dass…

 

- Mir hat heutige Stunde gefallen, weil/denn…

 

- Ohne Zweifel werde ich…

L.: WirdankenIhnen für die Arbeit.  Sie bekommen solche Noten…..

Die Hausaufgabe:

Зображення, що містить текст, електроніка, знімок екрана, програмне забезпечення

Автоматично згенерований опис

Зображення, що містить текст, знімок екрана, програмне забезпечення, Комп’ютерна піктограма

Автоматично згенерований опис

Auf Wiedersehen!

docx
Пов’язані теми
Німецька мова, Розробки уроків
Інкл
Додано
4 листопада 2023
Переглядів
156
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку