Конспект уроку англійської мови для 1-го класу за темою "Шкільне приладдя" з використанням інтерактивних методів навчання у початковій школі.

Про матеріал
Конспект уроку англійської мови для 1-го класу за темою "Шкільне приладдя" з використанням інтерактивних методів навчання у початковій школі (розробка уроку за програмою на основі нового Державного стандарту початкової освіти НУШ) )
Перегляд файлу

Клас                    Урок №                                               Дата                             

 

Тема:  Шкільне життя

Мета: тренувати слова за темою «Шкільне приладдя»; практикувати вживання граматичної структури Have you got..? I have got;  розвивати навички аудіювання, асоціативного мислення й виконання інструкцій;  виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших. Обладнання: м’яч, картки за темою «Шкільне приладдя», коробка з предметами: ручка, олівець,  пенал, гумка, лінійка. В учнів набір шкільного приладдя на парті та цеглинки лего червоного та зеленого кольорів

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

T: Good morning, children!

T:Good morning, my children, I am glad to see you.

 Good morning, good morning, Good morning  to you. Good.

Are you ready for this lesson? Lets start

tell me please, how are you today?

Lets repeat our numbers. Are you ready? Lets count from 1 to 10

tell me please how old are you?

2. Оголошення теми уроку

T: Сьогодні ми продовжуємо вивчати тему «Шкільне життя», пригадаємо слова з теми, пограємо в ігри, навчимось відповідати на питання та навчимось розказувати про свій портфель

Look I have got a magic box. Guess what I have got in it?

Look do you know what is it? It is a ….. I have got a…

отже, ми з вами пригадали шкільне  приладдя. Нагадайте мені які шкільні предмети ми знаємо

ІІ. Основна частина уроку

1. Вправа «Світлофор» (Yes-No)

Учні дістають конструктор лего зеленого та червоного кольору. Вчитель називає шкільні речі, які учні зазвичай використовують на уроці англійської мови в школі. Якщо це відповідає дійсності, учні показують зеленого кольору конструктор й говорять Yes, якщо неправильні речі – червоного кольору й говорять No. Вправа проводиться у швидкому темпі.

T: book,  bag,  pen,  rubber, notebook, pencil, pencil box, ruler,  desk.

  • Фізкультхвилинка

Вправа 2.    а давайте перевіримо чи все в нас є до нашого уроку

lets check what do you have on your desk

I have got a….have you got a ...? Yes I have/no, I have not

отже ми з вами потренувались відповідати на питання чи є у тебе?

Вправа 3. we have got a school bag. Your task is to take pictures only which is connected with school. Ваше завдання приклеїти лише придмети що стосуються шкільного приладдя.

III. Заключна частина уроку

1. Підведення підсумків уроку

tell me please what you have got in your bag

In my school bag I have got a….

Т: Що сьогодні вивчили на уроці, чому навчились? Що сподобалось? Які слова запам'ятили? Покажіть конструктор лего зеленого кольору, якщо вам було все зрозуміло на уроці, жовтого – якщо щось незрозуміло, задайте запитання, а ми всі разом (всі інші хто зрозумів) пояснимо, червоного – якщо нічого не зрозуміли.

2. Прощання

T: The lesson is over! Goodbye!

 

doc
Додано
16 листопада 2020
Переглядів
1560
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку