Нова українська школа.
Конспект уроку до кейсу «Подорожуємо у просторі» (громадянська та історична освітня галузь) за підручником « Англійська мова ( 5-й рік навчання)», автор Карпюк О.Д., Карпюк К.Т.
«____»__________2023 року
Урок №__
Тема: «Україна. Рідне місто/село»
Назва уроку: Ми українці. Державні символи України.
Мета: ознайомити з назвами державних символів України на англійській мові, тренувати у вживанні нових лексичних одиниць з теми, розвивати навички читання, усного мовлення, письма; розширити кругозор учнів про Україну, її географічне положення, історичне минуле; розвивати мовну здогадку, пам’ять; виховувати зацікавленість у розширені своїх знань, повагу до державних символів.
Очікувані результати:
-знають державні символи України та їх назву на англійській мові;
-використовують вивчені лексичні одиниці усно та письмово;
-читають текст з розумінням прочитаного, відповідають на запитання по прочитаному тексту;
-знаходять потрібну інформацію, аналізують її та роблять відповідні висновки;
-розповідають про свою країну.
Обладнання: мультимедійна презентація, відео, робочий зошит до підручника.
Епіграф.
”He who loves not his country can love nothing”.
J.G.Byron.
Хід уроку
Організація класу( Warming up)
( Вступне слово вчителя, читання віршів про Україну) (3- 5хв.)
Тип уроку : вивчення нового матеріалу
1.Ознайомлення з новими лексичними одиницями.( 5 хв.)
2.Тренування у вживанні нових Л.О ( виконання вправ у робочому зошиті).(5хв.)
3.Читання тексту про Україну, її історію, державні символи, свята та традиції.(7 хв.)
4.Виконання вправ на розуміння прочитаного : «Доповни речення», «True/false»( «Правда / кривда»)(5 хв.)
Хвилинка відпочинку
Пісня-руханка( 2 хв.)
5.Виконання онлайн вправи « Наведіть порядок» ( 3 хв.)
6.Онлайн вікторина «We are Ukrainians»( « Ми українці!»)( 3хв.)
Підсумок уроку. Домашнє завдання.
7.Рефлексія. «3-2-1 Exit Cards»( « 3-2-1 Вихідні картки») (2 хв.)
8.Самооцінювання. Вправа « Світлофор».(1 хв.)
Додатки
1.Організація класу .
Вітальна пісня
Лексична гра « Name 5»( « Назви 5»)
2.Мотивація навчальної діяльності
Вступне слово вчителя. Читання віршів про Україну.
- I want to draw your attention to the blackboard where the quotation from J.G.Byron is written ”He who loves not his country can love nothing”. I think these words can be the motto of our lesson. Let’s try to prove that J.G.Buron was really right. What do you think about this quotation? How do you understand these words? What’s your opinion?
Pupils: We have to love our Motherland; to know our traditions and customs; we have to respect and defend our native land
Teacher: Yes, right you are! We know some poems on this topic:
You can go to the East, you can go to the West
But at home it is better, but at home it best
We live in Ukraine, a beautiful land
It’s home for me and you ,my friend!
Its towns and villages are so nice
The Ukrainian people are wise.
Love Ukraine ,love it like the sun;
like the wind ,and grass and water…
In the hours of happiness and in time of joy,
Love it in the hour of misfortune.
Love Ukraine in your dream
And when you are awake,
Your cherry-like Ukraine.
Its beauty eternally live and new,
And its tongue like that of the nightingale.
3.Тренування у вживанні нових Л.О.
4.Читання тексту про Україну.
5.Виконання вправ на розуміння прочитаного.
« Доповни речення»
Вправа «True /False»( « Правда / кривда»)
6. Хвилинка відпочинку . Пісня- руханка
7. Онлайн вправа « Наведіть порядок»
https://wordwall.net/uk/resource/32905196
8. Онлайн вікторина «We are Ukrainians»( « Ми українці!»)
https://wordwall.net/play/29254/439/344
9. Рефлексія. «3-2-1 Exit Cards»( « 3-2-1 Вихідні картки «).
10.Самооцінювання. Вправа « Світлофор».