Конспект уроку " My family". Розвиток фонематичного слуху на уроках англійської мови.

Про матеріал

План-конспект уроку з теми " My family" для 2 класу. Розвиток фонематичного слуху на уроках англійської мови.

Перегляд файлу

Тема:  «My family»

Мета: -удосконалювати лексичні навики в усній і письмовій мови по темі «Сім'я»;
-розвивати мовленнєву здогадку, пам'ять, мислення, самостійність;
-виховувати почуття любові, поваги, гордості за свою сім'ю

 

 

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1.Привітання.

- Good morning children. I'm glad to see you.

- Good morning teacher. I'm glad to see you too.

2. Введення в англомовну атмосферу.

  • Вчитель пропонує дітям назвати букву та звук який вона має і прочитати слова.

i[I]           a[æ]           o[ ɔ ]       x [ks]

is              am              on           ox

his            and             not         box

it              Ann            dog         six

sit             can             doll        Max

big            cat              Tom

 

  1. Розвиток фонематичного слуху.
  • Прослухай слова зі звуком [æ]. Порахуйте їх.
  • Cat fat rat Ann can apple back has family ( 9)
  • А зараз вам  потрібно уважно слухати слова і плеснути в долоні, коли почуєте звук [æ].
  • a map, a book, a dog, a bag, a box, а cat, a mouse, stand, family.
  •  прослухайте слова. порахуйте, скільки разів повторюється слово Ann.
  • Man can Ann rat Ann has parrot Ann and hand.

 

  1. Актуалізація.

- Я називаю слова, а вам треба почути і назвати спільний, однаковий  звук у цих словах:

- Mother, father, brother, grandfather.

З якої теми зараз пролунали слова?( My family)

А які ще слова з цієї теми ви знаєте?(grandmother , sister)

 

 

                                  ІІ.Основна частина уроку.

  1. Повідомлення теми уроку.

- Вчитель задає запитання ( What is your name?.......) дітям , за кожну відповідь вони отримують одну із наступних літер F A M I L Y.

- Потім діти які отримали літери виходять до дошки і розташовують літери у правильному порядку, щоб отримати слово.

  1. Вчитель: цікаво знати, що слово family можна розшифрувати як

F – father

A – and

M – mother

I – i

L – love

Y – you

 

  • Діти, хто здогадався яка тема нашого сьогоднішнього уроку?

 

  1. Аудіювання ( PB,Unit 2, Lesson 1 , ex. 2 p. 22 )
  • А зараз відкрийте підручники на сторінці 22 вправа 2.
  • Tell me please Кого ви бачите на малюнку?
  • А зараз Listen. ( діти слухають аудіо запис та слідкують у підрчнику)
  • Учитель запитує учні про дитину яка представляє власну родину ( Is it a boy or a girl`s family?Can you see a mother , father, brother…… on the picture.
  • Вчитель пропонує послухати діалог ще раз та повторити його.
  • Вчитель пропонує розіграти діалог.
  1. Обирає ролі батьків, хлопчика та його подруги.
  • Діти розігрують діалог.
  1. Говоріння.

На дошці зображене дерево. Діти по черзі виходять до нього з малюнками одного з членів родини, та закріпляють на дереві.

( Meet my family. This is my family. This is my mummy……and me.)

  1. Фонетична зарядка.
  • Учитель за допомоги флеш-карти пояснює новий звук

Діти подивіться на дошку які букви ви бачите ( Th ) вони подружки і коли вони зустрічаються то звучать як ( ð )

  • Учитель просить кожного учня назвати звук

Але щоб правильного його вимовляти візьміть дзеркальце и подивіться у нього, ваш язичок повинен знаходитися між верхнім та нижнім рядом зубів. 

  • Учні слідкують та читають вправу за вчителем.
  1. Фізкультхвилинка

№1 The Monkey Dance:

https://www.youtube.com/watch?v=hnYJmkHYn8k

№2. One, one, one  (показываем указательный палец)

I can run ! (бег на месте)

Two, two,two (показываем 2 пальца)

I can jump too! ( прыгаем на месте)

Three, three, three  (показываем 3 пальца)

Look at me ! (ребенок замирает в смешной позе)

 

6  Робота із зошитом

  • Учні виконують вправу №1 стр. 13 у зошиті. Називають слова та літери, які пропущені.
  • Учні виконують вправу № 2 стр. 13 у зошиті.

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

  • Підведення підсумків уроку.

Що нового дізналися?

Чому навчились?

Що сподобалося?

  • Оцінювання

Смайлики.

  • Домашнє завдання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F    a

m    i

l     y

 

 

C:\Users\User\Desktop\026-027.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027.jpg

C:\Users\User\Desktop\026-027 - копия (2).jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия (2).jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия (2).jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия (2).jpg

C:\Users\User\Desktop\026-027 - копия - копия.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия - копия.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия - копия.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия - копия.jpg

C:\Users\User\Desktop\026-027 - копия.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия.jpgC:\Users\User\Desktop\026-027 - копия.jpg

 

 

 

 

 

 

 

D:\English\Картинки\Инглиш\тттт.jpgD:\English\Картинки\Инглиш\тттт.jpgD:\English\Картинки\Инглиш\тттт.jpgD:\English\Картинки\Инглиш\тттт.jpg

C:\Users\User\Desktop\item_208.jpgC:\Users\User\Desktop\item_208.jpgC:\Users\User\Desktop\item_208.jpg

D:\2017-2018 н.р\English\04.10.2017р.открытый урок\картинки\родинне-дерево-сімї-1.jpg

Якщо роздрукувати на кольоровому папері, будуть яскраві) А на листочки наклеїти картинки членів родини.

 

C:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpg

C:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpgC:\Users\User\Desktop\1490732809_listochek-shablon.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
15 квітня 2018
Переглядів
7742
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку