Клас: 1
Тема: Моя улюблена пора року.
Мета: повторити і закріпити лексичний матеріал теми; ознайомити учнів зі структурами «I like…» «Do you like…?» та тренувати в їх вживанні в усному мовленні; повторити і закріпити вивчені раніше літери.
Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення; навички каліграфічного письма; тренувати увагу та пам'ять.
Виховувати любов до природи.
Обладнання: слова «Пори року», кольорові слова, фрази I like, Do you like…?, картинки для аудіювання, флеш – картки для читання
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
Вірш “Good morning”
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Today we’ll tell about our favourite seasons of the year. We revise words and letters which we learned at our lessons. And also we’ll learn a rhyme about the seasons and study to read and write.
- OK. Let’s start our lesson.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- First of all let’s train our tongues. Казка про язичка
Одного разу Mr. Tongue вирішив піти до лісу на прогулянку. Погода була чудова, світило яскраве сонечко, і Mr. Tongue сказав: [о-о-о] Дув легенький вітерець, і дерева ледь помітно колихалися: [h-h-h]. Раптом мимо пролетів джміль і продзижчав: [ð-ð-ð]. Mr. Tongue привітався з ним і пішов далі. Але тут прямо перед собою він побачив змію, яка загрозливо прошипіла: [∫-∫-∫]. Mr. Tongue злякався і шмигнув у кущі. Всі стихло, лише чутно було, як стукає дятел по дереву: [d-d-d]. Mr. Tongue полегшено зітхнув: [u-u-u].
б) мовна розминка
T: And now, boys and girls, tell me, please. What season is it now?
P1: It’s winter .
T: How many seasons do you know?
P2:4 seasons.
T: What are they?
P3: They are spring, summer, autumn and winter.
T:What colour are they?
P4:I think winter is white.
P5:Spring is green.
P6:Autumn is yellow.
P7: Summer is bright.
T: Let’s sing a song! (“Spring is green”) Well done!
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Введення граматичної структури.
а) пояснення вчителя
- If we want to say «Мені подобається.», we say “I like…”, if we want to say «Йому/ Їй подобається», we use such phrase “She/ he likes…”
(ex 2 p. 51)
- If we want to ask «Чи тобі подобається..?», we use such questions “Do you like..?”
2. Закріплення ЛО теми
а) робота з підручником
Work in pairs. Ask and answer.
Гра « Do you like?”
3. Фізкультхвилинка
4.Розвиток навичок читання.
а) робота з алфавітом
б) Подивись, знайди , скажи.
в) читання слів
- ex 6, p. 53
- Listen and say.
5. . Розвиток навичок письма
а) Write the letters.
b) Write the words.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку
- Tell me, please, do you like the lesson. What did you like?
- What did you learn at our lesson?
2. Закінчення уроку.
Створення картини настрою
let's create a picture of your work in the classroom
… -you are a sun of the lesson. Your answers were exellent, you are clouds,which sometimes close our sun and you are snowflakes -that fall from clouds. You are friends of the sun, your answers were good.
- Stand up, please! The lesson is over. Good bye!