Конспект уроку "My friend's birthday" 1 клас

Про матеріал
Урок, на якому вчиитель зможе повторити з учнями активну лексику; формувати навички роботи разом / окремо / у парах / у групах; розвивати навички монологічного і діалогічного мовлення; формувати первинні навички аудіювання;
Перегляд файлу

1

 

План-конспект уроку у 1 класі

 

Тема: Мої друзі

Підтема: Давай запросимо друга на День народження

Мета:

практична: вчити учнів вживати ЛО і ГЄ у ситуаціях спілкування; повторити активну лексику; формувати навички роботи разом / окремо / у парах / у групах; розвивати навички монологічного і діалогічного мовлення; формувати первинні навички аудіювання;

освітня: розширювати знання учнів про казки і традиції святкування Дня народження;

розвиваюча: розвивати фонематичний слух, увагу, пам'ять, комунікативні навички;

виховна: виховувати почуття дружби і доброти

тип уроку: мовленнєвий, спрямований на формування вмінь і навичок вживання мовного матеріалу

Хід уроку:

І. Початок уроку

1. Організація класу

Привітання Good morning to you

Привітання у пісні з казковим другом “Hello, how are you?”

2. Мовленнєва і фонетична розминка

What is your name? How are you? Nice to meet you!

А зараз розімнемо наші язички. Повторюємо за мною

 

A boy – this is a boy – is this – a boy?

 

A girl – this is a girl – is this girl?

ІІ. Основна частина  

  1. Введення теми і мети уроку

Евристична бесіда

Сьогодні ми з вами помандруємо на День народження до дуже особливого гостя з Англії. Він їде до нас на власному автомобілі. А поки він у дорозі, нам треба встигнути зробити багато справ: покликати з собою казкових друзів, порахувати їх, дізнатися, скільки кому років, зібрати подарунки і привітати нашого особливого гостя. Отже, ми поговоримо… Про друзів (звернути увагу учнів на зображення)

  1. Повторення ЛО

2.1. Активізація ЛО 1. Повторення разом / окремо

А зараз давайте пригадаємо наших казкових героїв

Donkey, piglet, tiger, kangaroo, rabbit

2.2. Гра “Is this a…”

2.3. Активізація ЛО 2. Повторення разом / окремо

Вірш «Kind, clever, brave, clap»

2.2. Мікромонологи

До вас у гості завітали казкові герої. Скажіть, який герой у вас є і опишіть його. Дивимось на екран і по черзі описуємо

Учні по черзі називають слова у структурах:

I have got a … This is a… It is...

2.2. Повторення рахунку

Я впевнена, що у вас багато друзів

Have you got many friends? Yes, I have

Ну, а якщо друзів багато, то їх треба порахувати. Давайте пригадаємо, як ми рахуємо.

Виконання пісні «1, 2, 3, 4, 5…»

2.3. Мікромонологи

А зараз, давайте порахуємо, скільки у кого друзів вони притаїлись у вас на партах (робота з картками)

I have got … friends.

Пауза для релаксації “If you happy”

Діти, а з яким настроєм треба ходити на День народження? То ж давайте покажемо, який у нас настрій

3. Повторення структур These are

3.1. Давайте повторимо, як ми називаєм, коли у нас один предмет, а коли їх багато?

Гра «М’яч»

3.2. Робота у групах

А зараз нам треба зібрати подарунки для нашого незвичайного гостя. Я, коли йшла до вас, перплутала всі подарунки. Вам треба розподілити подарунки і їх порахувати. І назвати: Тhese are …

4. Аудіювання

Дзвонить телефон. Діти, це мабуть повідомлення від нашого загадкового друга. Послухаєм?

Hello, friends! My name is Winnie the Pooh. It is my birthday. Please, come to my birthday party. I am 6. How old are you?

5. Виконання післятекстових вправ

5.1. Усний переклад

Діти, про що це повідомлення? (Привіт, Мене звати Вінні Пух. Будь ласка, приходьте до мене на вечірку. Мені 6 років. А вам?)

5.2. Мікродіалоги

А вам скільки? Давайте запитаємо один в одного, скільки кому років.

-         How old are you?

-         I am … .

Звучить звук паротягу. Виїжджає ведмідь на автомобілі.

Діти, а ось і наш іноземний гість приїхав.

Hello, friends! Nice to meet you!

Пауза для релаксації.

Ну, що, давайте вітати нашого друга? Давайте станемо в коло і заспіваємо для нього “Happy birthday to you”.

5.3. Монологи

А зараз давайте розповімо нашому другу про себе.

Hello, this is my friend … . He / she is …

ІІІ. Заключна частина

Підведення підсумків

Нам прийшов час прощатись. Сподобався вам наш урок? Що ми навчились?

-         Good bye!

Song “Hello-good bye!”

 

 

 

 

doc
Додав(-ла)
Капелюх Тетяна
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
9 лютого
Переглядів
266
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку