План конспект уроку у 1 класі.
Тема: Toys.
Підтема: Подорож до іграшкового магазину. Узагальнення вивченого по темі.
Мета: виявити рівень знань і вмінь учнів за темою «Toys.»
Обладнання: роздатковий матеріал для роботи в парах, групах, ноутбук, мультимедійна дошка, іграшки.
Хід уроку:
I Початок уроку.
1. Привітання та повідомлення теми та мети уроку.
Т: Stand up, please. Good morning, children.
Ps: Good morning,teacher! Т: Say ”Good morning” to our guests.
Ps: Good morning! Good morning!
Good morning to you!
Good morning! Good morning!
We are glad to see you!
Т: Sit down, please. Get ready for the lesson. Приготуйтеся до уроку. Today we have an unusual lesson. We will travel by train. Ми будемо подорожувати до Toy Shop.
Часу марно ми не гаємо, у подорож ми вирушаємо. Треба добре працювати, другові допомагати. Тож признайтесь тільки чесно Are you ready for the lesson?
А хто буде подорожувати разом зі мною. I am Victoria Olexandrivna and who are you?
Ps: I am Sasha/Natasha….
II Основна частина уроку.
ABC – Station.
1Lets sing a song! Учні співають пісню. (АВС)
T: Very well. А скільки літер в англійській абетці?
Ps: 26
T: А скільки ми з вами вже вивчили? Let’s count! (Учні разом з вчите рахують.) Потім вчитель показує літеру, учні повинні назвати літеру і слово, яке з неї починається.
What letter is it? It is Aa, an apple.
2Pair Work.
T: Lets work in pairs. Знайдіть і обведіть букви, які вивчили.
I ряд II ряд III ряд
Aa Tt Oo Vv Pp Ss Cc Jj Dd Nn Bb Kk Ee Ii Gg Rr Aa Ss
T: Let’s check! Перевіряємо.
Reading.
Вчитель читає слова, вчитель разом з учнями, учні по черзі самостійно.
Dad pop
Bad cod
Cab Bob
Toys – Station.
Ps: Yes.
T: Repeat after me. It is a ball.
It is a doll. і т.д.
Учні повторюють назви іграшок, які бачать на дошці.
2. Listening.
Учні слухають пісню і називають іграшки, які почули в пісні.
T: Хоч і треба нам навчатись, але дуже любимо ми гратись. Перевіримо, як ви знаєте іграшки.
Let’s play a game “What is missing?”
Зарядку ми робити будемо і сонька того розбудимо.
T: Let’s have a break.(Учні виконують зарядку під пісню “Teddy Bear”)
Colours – Station.
1. T: Children! Do you know that toys have colours? Let’s remember colours.
Учні повторюють кольори за допомогою вірша, який вчили раніше.
2. Group Work.
Групи отримують листок з малюнками іграшок. Вчитель читає речення, учні обводять правильний варіант.
T: It is a red doll. It is a yellow doll. It is a green teddy. It is a pink teddy. It is a yellow ball. It is a purple ball.
Toy- Shop – Station.
1. T: Ось нарешті в магазині.
What toys can you see in this toy shop?
Ps: I can see…..
Учні називають іграшки, які є в магазині.
2. Speaking.
А давайте розіграємо сценку!
- Good morning!
- Good morning!
- Give me a car, please.
- Take it.
- Thank you. Good – bye.
- Good – bye. I have got a car.
III Заключна частина уроку.
T: Very well. You work very hard today. Давайте ще раз пригадаємо шлях, яким ми подорожували. Thank you for the lesson. So, children say “Good-bye” to our guests.