Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20
Вінницької міської ради»
Конспект уроку
на тему:
«Робота з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами на підтримку вивчення математики»
Вінниця – 2019
Тема: Робота з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа” та іншими комп’ютерними програмами на підтримку вивчення математики
Цілі:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, презентація.
Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики, Скарбниця знань, GCompris, Інформатика. 1-й рік навчання, браузер, платформа “Вчи.ком.юа”.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізація опорних знань
Фронтальне опитування
Логічна розминка
Відповідь: 2 кг
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Як ви гадаєте при вивченні якого предмету допоможуть дані програми
ІV. Вивчення нового матеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування презентації
Алгоритм роботи з навчальними комп’ютерними програмами
(Пояснення вчителя як працювати з даною платформою)
V. Засвоєння нових знань
Робота з інтерактивною дошкою, виконання вправ платформи “Вчи.ком.юа”.
VІ. Фізкультхвилинка
Раз! Два! Час вставати —
Будемо відпочивати.
Три! Чотири! Присідаймо,
Швидко втому проганяймо.
П’ять! Шість! Засміялись,
Кілька раз понахилялись.
Зайчик сонячний до нас
Завітав у вільний час.
Будем бігати, стрибати,
Щоб нам зайчика впіймати.
Прудко зайчик утікає
І промінчиками грає.
Сім! Вісім! Час настав
Повернутись нам до справ.
VІІ. Формування вмінь та навичок
Робота за комп’ютером
(Діти працюють з інтерактивною освітньою платформою “Вчи.ком.юа”. Усім учням роздаються листочки з логінами та паролями для входу на платформу.)
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості
Вихідне положення — сісти на стілець.
Заплющити й розплющити очі. Повторити 3-4 рази. Виконувати в середньому темпі.
VІІІ. Підбиття підсумків уроку