Презентація з інформатики для 2-го класу на тему: "Ми -за бeзпeчний Інтeрнeт!"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Презентація на тему: “Ми - за безпечний Інтернет!” Презентація, створена учнями 9 класу Петриківської ЗОШ І-ІІ ступенів

Номер слайду 2

9 лютого - День безпечного Інтернету Історія дня : День започатковано з 2004 р. організацією Insafe. У 2008 р. у цей день понад 120 організацій у 56 країнах взяли участь у відзначенні Дня безпечного Інтернету. Основним завданням Дня безпечного Інтернету є встановлення діалогу між користувачами Інтернет-послуг.

Номер слайду 3

Мережа Інтернет Мережа Інтернет – одне з найвидатніших винаходів людства. Завдяки світовій павутині науковці різного віку можуть в декілька разів швидше навчатися у певному напрямку, шукаючи за допомогою електронних пошукових систем реферати, контрольні, курсові, електронні книги, енциклопедії, бібліотеки.

Номер слайду 4

На уроках інформатики учні прослухали інформацію про безпечний інтернет та завітали на сайт Онляндії.

Номер слайду 5

План заходів по проведенню Дня безпечного Інтернету в Петриківській школі Конкурс на кращий малюнок «Ми – за безпечний Інтернет» Єдина класна година "Безпечний Інтернет» Презентація міжнародного сайту «Безпечна Веб-країна Он-ляндія» Анкетування «Я і моя безпека і Інтернет» Підведення підсумків Дня безпечного Інтернету. 

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Виступ учениці 9 класу Матейко Лілі Захистіть свій комп'ютер * Завжди оновлюйте операційну систему. * Використовуйте антивірусну програму. * Використовуйте брандмауер. * Робіть резервні копії важливих файлів. * Будьте обережними, завантажуючи вміст.

Номер слайду 9

Виступ учениці 9 класу Кутніцької Марії Захистіть себе в онлайні * Будьте обережними, надаючи особисту інформацію. * Думайте про те, з ким ви розмовляєте. * Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними. Дотримуйтесь правил * Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті. * Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе. Що дозволено і що не дозволено в Інтернеті Інтернет є публічним місцем. Працюючи в онлайні, слід дотримуватися основних правил так само, як ви дотримуєтеся правил дорожнього руху, перебуваючи за кермом.

Номер слайду 10

Виступ учня 9 класу Новікова Ростислава П’ять правил використання електронної пошти: 1.Ніколи не відкривайте підозрілі повідомлення або вкладення електронної пошти, що надійшли від людей, яких ви не знаєте. Натомість відразу видаляйте їх, вибравши відповідну команду в меню повідомлення. 2. Ніколи не відповідайте на небажану пошту. 3. Використовуйте фільтр спаму свого провайдера інтернет-послуг або програми електронної пошти (якщо він є). 4. Використовуйте нову або родинну адресу електронної пошти для запитів в Інтернеті, форумів тощо. 5. Ніколи не пересилайте «ланцюгові» повідомлення електронної пошти. Видаляйте їх одразу після надходження.

Номер слайду 11

Інформація для батьків! (Під час проведення батьківських зборів батьків ознайомили зі списком безпечних для дітей сайтів) Якщо батьки хочуть дізнатися про програмні засоби захисту від комп'ютерних злочинів та навчитися правильно захищати свою дитину від небезпеки, яка йде з мережі Інтернет пропонуємо:

Номер слайду 12

Для батьків поясніть дітям, що різниця між правильним і неправильним однакова: як і в Інтернеті, так і в реальному житті; навчіть дітей поважати інших в інтернеті. попередьте про небезпеку зустрічей із друзями з інтернету. скажіть дітям, що не все, що вони читають або бачать в інтернеті, - правда. Привчіть їх запитувати у вас, якщо вони не впевнені; контролюйте діяльність дітей в інтернеті за допомогою відповідних програм.

Номер слайду 13

Спеціалізовані Інтернет-сайти дитячої літератури childbooks.blox.ua – веб-сайт „Книги для дітей” abetka.ukrlife.org – веб-сайт для дітей „Весела абетка” abetka-logopedka.org – веб-сайт „Світ дитини” kazka.in.ua – веб-сайт „Українська казка” www.ae-lib.org.ua/_lit_ child.htm – веб-сайт „Дитяча література” levko.info – дитячий сайт „Левко” www.mysl.lviv.ua – веб-сайт „Країна міркувань” slovogray.narod.ru – літературний сайт Ігоря Січовика dytjachi-virshi.org.ua – авторський сайт „Віршики пана Назара

Номер слайду 14

Освітньо-інформаційні ресурси http://teacher.at.ua/ – веб-сайт „Вчитель вчителю, учням та батькам” www.balachka.com – веб-сайт „Пиши українською” http://bibliyna-istoriya.org.ua/ – веб-сайт „Біблійна історія” http://cikave.org.ua/ pro-sajt/ – веб-сайт „Цікаво про цікаве” http://www.ukr-tur.narod.ru/ – веб-сайт „Світ географії та туризму” www.akBooks.com.ua – веб-сайт „Академічна книгарня@онлайн” Lcorp.ulif.org|ua – український лінгвістичний портал «Словники України» http://www.idea-ukraine.org/ – проект „Відкритий світ інформаційних технологій”

Номер слайду 15

Анкета “Я , моя безпека і Інтернет” Як часто ви відвідуєте мережу Інтернет? Скільки часу в день ви проводите за комп ‘ ютером? Які сайти найчастіше використовуєте? Чи допомагає вам Інтернет в навчанні? Чи дотримуєтесь ви в Інтернеті правил етикету? Чи користуєтесь недозволеними сайтами? З яких предметів найчастіше ви використовуєте Інтернет? Чи користувалися проектом “Відкритий світ інформаційних технологій?” Які сайти ви найчастіше відвідуєте? Чи хотіли б ви поєднати свою майбутню професію з вивченням інформатики?

Номер слайду 16

Результати анкетування В анкетуванні прийняло участь 64 учні молодших та старших класів та 15 вчителів. За статистикою мережа Інтернет відвідується щоденно і дорослими, і дітьми. В середньому дорослі проводять 2-3 години , учні 1-2 години. Найчастіше використовують освітні сайти, пошукові сайти, сайти дитячої літератури тощо. Виявлено, що Інтернет допомагає не лише в навчанні, але і у дозвіллі. По можливості правил етикету дотримуються всі. 34% учнів хотіли б у майбутньому поєднати свою професію з інформатикою, багато батьків уже працюють у цій сфері.

Номер слайду 17

Висновок В школі були проведені цікаві та змістовні заходи: відкриті уроки, вікторини, конкурси, міні-лекторії, представлені презентації та публікації. Особливо творчою, як для учнів, так і для вчителів, стала акція малюнків "Я за безпечний Інтернет", під час якої були визначені найкращі роботи. В конкурсі на кращий малюнок «Ми – за безпечний Інтернет» взяло участь 18 учнів. Найкращими виявились малюнки: ”Наша планета в безпеці” і “Пізнання світу за допомогою Інтернету”. Кожен учасник висловив свою думку про те, як можна запобігти негативному впливу Інтернету.Також було проведено батьківські збори. Одним з питань було "Безпечний Інтернет вдома". Учні доповіли, чому вони навчилися на тренінгах та звернулися до своїх батьків за допомогою та підтримкою під час роботи в Інтернеті вдома. Найкращі виступи учнів 9-х класів : Боїло Оленки, Жолинської Оксани і Липака Івана.

Номер слайду 18

Види діяльності співпраця в парі групова взаємодія дослідження художня діяльність констру- ювання навчально- ігрова практичне експерименту- вання ігрова Види діяльності з учнями

ppt
Додано
25 грудня 2017
Переглядів
4977
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку