Тема : Розміщення предметів
Мета : Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, вчити учнів вживати прийменники on, in, under; навчати діалогічного мовлення за темою;
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: предметні малюнки, схеми, картки, м’яч.
Хід уроку
І. Організація класу.
1. Привітання
2. Бесіда з черговим
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
III Фонетична зарядка
[o: ] – door – floor
[æ ] – map – cap
[ u ] – book – look
[ ou ] – yellow – window
[ w ] – what - where
IV АОЗ
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Game “Clap your hands”
Учні плескають в долоні, якщо чують слово, що означає предмет, який є в класі.
T: table, blackboard, window, desk, computer
2) Game “Yes/ No”
T: This is a pencil.
Ps: Yes,it is./ No, it is not.
V. Основна частина уроку.
1. Розвиток умінь мовлення.
1) Game “This is…/ That is…”
Учні витягують картинку та називають речення, а потім називають малюнок на дошці.
Ps: This is a pen. That is a book.
2) Game “Where is the pen?"
T: The pen is in the pencil-case.
The book is on the desk.
The pencil is in the pencil-case.
The rubber is on the chair. The copybook is on the desk….
(sharpener, bag, ruler, pen, pencil, ruler, copybook, book, pencil-case)
2. Фізкультхвилинка
3. Game “Magic sentences”
Thisisacomputer.
Thatisaruler.
Thisisabook.
Thisisapupil.
4. Reading
1) ea [ i: ] read, repeat, please
ee [ i: ] green, tree, bee
2) Game “Find the partner”
Read – читати
Please – будь ласка
Repeat – повторювати
Green – зелений
Tree – дерево
Pupil – учень
Blue – голубий
Учні отримують слова і знаходять парую
3) Ex3,p27
5. Writing
1) (Це) is a green tree.
2) ( То) is a blue pencil.
3) ( То) is a computer.
4) ( Це) is a pink ruler.
IV Заключна частина уроку
Підсумок уроку
Game “Word activity”