Конспект уроку на тему "У зоопарку". Призначений для учнів 2 класу. До уроку підібрано багато цікавого матеріалу, різних завдань, які мотивували учнів до вивчення даної теми, також, щоб підвищити інтерес учнів до вивчення іноземної мови.
Відкритий урок з англійської мови
Дата: 23.03.2017
Клас: 2-В
Вчитель: Абрамчук О.П.
Тема уроку: «У зоопарку»
Мета:
Освітня: повторити вивчені лексичні та граматичні одиниці та тренувати їх застосування в усному мовленні, удосконалювати навички читання, аудіювання, монологічного та діалогічного мовлення.
Розвиваюча: розвивати слуховимовні навички школярів, пам’ять, увагу, уяву, культуру спілкування, вміння працювати разом.
Виховна: виховувати любов до тварин, природи, сприяти вихованню дружби та позитивного ставлення до людей.
Обладнання: підручник О. Карпюк, презентація, малюнки, іграшки.
Хід уроку:
І. Organizing a lesson.
1. Greeting
T: Good morning, children.
P: Good morning, good morning,
Good morning to you.
Good morning, good morning,
We are glad to see you.
T: I am glad to see you, too.
Sit down, please.
2. Phonetic exercise.
T: Let’s listen the tale «Mr. Tongue».
Жив на світі язичок. У нього була своя домівка. Щічки були стінами. Була у нього підлога та стеля. Були й зубки. Нашого язичка звали Містер [ j ]. Прокинувся рано вранці Містер [ j ], подивився на безлад у своєму будинку і вимовив [ i: ] як брудно. Потім зітхнув [ h ] та вирішив пропилососити килими. Він ввімкнув пилосос [ʤ ]. Пилосос почав барахлити та видавав такі звуки [ d ] [ t ]. Щоб пилосос не зламався Містер [ j ] вирішив вибити килими [ p ] [ b ]. Після прибирання Містер [ j ] пішов погуляти. По дорозі він зустрів собаку [ r], корову [ m ], біля якої літала муха [ z ]. Потім він дійшов до лісу та побачив їжачка [ f ] [ v ], поряд пролетіла бджола [ ʒ ]. Потім він побачив змію, яка зашипіла на нього [ ʃ ]. Містер злякався змії та сховався за зубками, але вирішив теж зашипіти на неї і висунувся із-за зубів [ ϴ ]. Після цього випадку Містер [ j ] захворів. У нього почався кашель [ k ], розболілася голова і він почав стогнати [ oi ] [ ai ]. Потім до нього прийшов лікар та вигукнув [ ɔ] та ви захворіли. Ану відкрийте ротик та скажіть [ a: ] . Після огляду лікар виписав Містеру [ j ] ліки [ tʃ ] – від кашлю та [ ð ] – від головного болю. Потім до нього прийшла його подруга – Міс [ ǝ: ]. Вона принесла йому лимон [ l ] та цукор [ s ]. Потім він вилікувався та запропонував Міс [ ǝ:] вийти за нього заміж. Вона відповіла[ ɔu ], я згодна. І вони жили довго та щасливо.
II. Main part
1. Aim.
T: Today we`ll speak about animals.
T: What does it mean «animals»?
P: Тварини.
T: Сьогодні я отримала рекламний буклет. Це запрошення до зоопарку. Давайте прочитаємо його разом.
Welcome to the Zoo!
There are monkeys and bears and a big kangaroo,
Lions and zebras and elephants too
Hippos and camels
And last more animals live in our zoo.
T: Чи хочете ви піти до зоопарку? Ходімо всі разом.
Як дивно? Але звірів немає в їхніх клітках. Вони погубилися. Нам треба повернути їх до своїх домівок. Виконуючи завдання ви допоможете тваринкам повертатися до своїх домівок. Let’s start.
2. Task 1 «Alphabet».
T: The easiest task is «Alphabet».
Let`s sing the song «ABC».
3. Task 2 «Colours».
T: The second task is «Colours».
Let`s sing the song «The Rainbow Colours».
4. Task 3 «Numerals».
Let`s sing the song «Count And Move».
- Game «Translator»
T: Let`s play with ball. I`ll throw a ball, you must catch a ball and translate the numerals from Ukrainian into English.
T: 13
P: thirteen
T: 20
P: twenty.
5. Task 4 «Animals».
T: The next task is «Animals».
- Game «Be attentive! »
T: What animals can you see in this picture?
(Pupils give the answers)
T: I will show you the picture and you should remember animals and how many they are. Then I will close the picture and you will ask some questions.
( Погляньте на картинку, спробуйте запам’ятати назви тварин, колір. Потім я закрию малюнок, а ваше завдання - відповісти на запитання)
1) Who is grey in this picture? (An elephant is grey)
2) Who can swim in this picture? ( A crocodile can swim)
3) What colour is the bear in this picture? (The bear is brown)
4) Who can fly in this picture? (A bird or a parrot can fly)
5) What colour is the fox in this picture? (The fox is orange)
- Game «Magic bag»
T: What is it? (Bag)
There are animals.
(Учні дістають з мішечка іграшки тварин і називають їх, використовуючи структуру I have got)
For example: I have got a hare.
6. Task 5 «Appearance. Parts of body».
T: The next task- «Appearance. Parts of body».
Now repeats the names of body parts (video)
7. Physical Activity (video)
- Game «Describe the animal»
T: The next task is «Describe the animal».
You should describe your favoutite animal.
8. Task 6 «Dialogical speech»
T: Look at screen. Now make up dialogues with animals that you have.
What animal is this?
This is a … .
9. Task 7 «Reading»
T: Open your book on page 107.
Тварини люблять людей адже тварини наші друзі. Пропоную показати друзям, як ми вміємо читати.
Let`s read the text «In the zoo».
10. Task 8 «Writing»
T: Write the names of the animals correctly:
God, nilo, gerti, nomeky, teltur, rabe.
(Dog, lion, tiger, monkey, turtle, bear)
- Ви успішно виконали всі завдання, тому всі тварини повернулися у свої домівки.
ІІІ. Ending part
1. Marks.
2. Hometask
Впр. 4,5 ст.107
3. Summarizing.
T: - Do you like animals?
- What animals do you like?
We’ve worked very hard and nice at our lesson. And now let’s make the Sun.
Які ви молодці, гарно сьогодні попрацювали. А зараз давайте зробимо сонечка. У вас у кожного на парті є промінчик. Ви повинні приклеїти його до того сонечка, як ви вважаєте ви сьогодні працювали.
T: Stand up. The lesson is over. Goodbye pupils.