Конспект уроку "Новий Рік та Різдво в Україні".

Про матеріал

Конспект уроку для учнів 4 класу "Новий Рік та Різдво в Україні". Це урок на активізацію та закріплення матеріалу .Діти грали в ігри,виконували різноманітні завдання,писали листи Діду Морозу.

Перегляд файлу

4 клас

 

Тема: Новий та Різдво в Україні.

Мета уроку:

  1. ввести учнів в іншомовне середовище, повторити, активізувати й закріпити  вживання ЛО теми уроку у мовленні учнів, вчити дітей здійснювати усне спілкування в типових ситуаціях побутової та культурної сфери спілкування, формувати навички всіх видів мовленнєвої діяльності учнів;
  2.                розвивати мовленнєві здібності, фонетичний слух, мовну здогадку, вміння логічно викладати свої думки, готовність до участі в іншомовному спілкуванні, увагу, пам'ять, артикуляційний апарат.
  3. виховувати культуру спілкування, позитивне ставлення до англійської мови, культури народу, який розмовляє цією мовою, розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування, доброзичливість, активність, дисциплінованість, охайність.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, малюнки,  картки, іграшки,           листівки, презентація, аудіозапис, відеозапис.

 

Хід уроку:

І Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Організаційний момент.

Т: Good morning, good morning. Good morning to you !

     This cold winter morning

How do you do?

Ps: We are well and you?

T: I'm fine too.

T: Who is on duty today? 

T: Who is absent?

T: What is the weather like today? Is it cold?

T: Is it windy?

 T: What season is it now?

 T: What month is it now?

T: What day is it today?

2. Повідомлення теми та мети уроку.

 

-Look at the screen of TV. You’ll see a video. Try to guess what is the topic of our lesson today.

So, the theme of our lesson is “ New Year’s Day and Christmas” . Today we‘ll read, speak, play games, for  each task you’ll receive Christmas ball and at the end of the lesson we’ll count them and see who will be the most active.

3. Уведення в іншомовну атмосферу

- Фонетична зарядка.

 M for the Music, merry and clear;
E for the Eve, the crown of the year;
R for the Romping of bright girls and boys;
R for the Reindeer that bring them the toys;
Y for the Yule log softly aglow.


C for the Cold of the sky and the snow;
H for the Hearth where they hang up the hose;
R for the Reel which the old folks propose;
I for the Icicles seen through the pane;
S for the Sleigh bells, with tinkling refrain;
T for the Tree with gifts all abloom;

M for the Mistletoe hung in the room;
A for the Anthems we all love to hear;
S for St. Nicholas – joy of the year

(Або пісня “ Winter is Here”.)

 

ІІ. Основна частина уроку.

1. Повторення та закріплення лексики теми в ігровій формі..

а) Name these words, please.

- презентація

б)
T: Match the English words and their translation:


   New Year’s Day                Дід Мороз

Winter           ялинка

Snow           подарунки

A fir-tree          Новий рік

Snowball         сніг

Christmas                          сніжка

Father Frost                       Санта Клаус

Presents                             зима

Santa Claus                        Різдво

 

в)Давайте пограємо з вами у сніжки.

Т: Let's play snowballs . (Вчитель кидає учням по черзі сніжку, кажучи слово українською мовою, учні повинні назвати це слово англійською мовою.)

г) Гра « Big eyes»

Викликаються два учні, на спини яких чіпляються картки із зображенням певних предметів до теми (  ялинка, новорічні прикраси і т. д.). Далі вчитель називає якусь тварину ( a hare, a fox, a frog, a bird, a fish etc.), і учні повинні почати рухатися, імітуючи рухи цієї тварини та намагаючись водночас побачити, що на спині в іншого. Хто перший побачить складає речення, наприклад: This is a bell.

 

 

д) Figures (Робота в групах)

Т: Для кожної з груп я приготувала по набору геометричних фігур-букв. Якомога швидше складіть слово з цих букв, прочитайте та перекладіть його і запишіть в зошиті.

(На геометричних фігурах слова – snowball, snowman, fir-tree)

 

Т: Make a sentence with your word using this table:

snowman nice

   a       fir-tree        is      white

snowball green

T: Make your sentence negative and interrogative.

е) Language puzzle

T: Divide the words and read the sentence:

  1.   Winterisaniceseason.
  2.   Itiscoldinwinter.
  3.   Wecanmakesnowman.

T: Translate the sentences.

3. Читання

а)pre-reading task

Впр.6 стор.96

b)Reading

Впр.7 стор.97

c)post-reading activities

- cтор.97

-Answer the questions:

-When do we celebrate the New Year’s Day?

-What shall we do in December?

Who will come and bring presents to the Ukrainians?

- What will the children do on New Year’s Day?

- диалоги

4. Фізкультхвилинка.

5. Практикування учнів в письмі.

-Написання листа Діду Морозу.

 

6. Перевірка домашнього завдання

  Poem  Projects

I  know that you prepared some poems  for our guests. So, let’s greet them. Let’s present them for our guests.

The day is so clear.

The snow is so white.

The sky is so bright.

We shout with all might:

Merry Christmas and

A Happy New Year!

May all the days of all the years

That God has still in store

Be filled with every joy and grace

To bless you more and more;

May hope of heart and peace of mind

Beside you ever stay,

And that's the golden wish I have

For you, this Christmas day.

 

We wish you to be healthy.

 

We wish you to be wealthy.

 

We wish you to be happy.

We wish you to be lucky.

 

We wish you to be success

 

Merry Christmas to all our friends!

 

Merry Christmas to school.

 

And to our teachers too.

 

Merry Christmas to everyone,

We wish you good luck , happiness, health, and may all your dreams come true! And may God bless you!

 

Song “We wish you…”

We wish you a Merry Christmas,
We wish you a Merry Christmas,
We wish you a Merry Christmas.
And a Happy New Year! – 2 times

Жодне свято не буває без подарунків та привітань. Наші дітки  виготовили вам свої листівочки із побажаннями від усього серця.

ІІІ. Заключна частина уроку.

а) Рефлексія діяльності.

Любі друзі! Якщо вам сподобався урок,намалюйте посмішку на смайликах,а якщо не сподобалося те чи інше завдання – намалюйте засмучений смайлик і покажіть усім нам ваші самйлики.

б) Підведення підсумків уроку

- Гра «Мікрофон»

Діти беруть в руки мікрофон і відповідають на питання: Що сподобалось на уроці, а що не сподобалось?

в) Оцінювання.

Т: What did you like the best?

T: Поглянемо, скільки новорічних іграшок ви отримали.

Your marks are

г)  Пояснення  домашнього завдання.

Д/З впр.4,6 стор.85

                                    Good bye, teacher

                                       Good bye, friends.

                   Good bye, classroom

 

                   Good bye, guests!

 

docx
Додано
7 січня 2019
Переглядів
4216
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку