Коспект уроку по темі Тварини" допоможе вчителеві урізноманітнити урок, зробити його цікавим та корисним. Містить завдання на повторення та закріплення лексики по темі.
Конспект уроку англійської мови «Тварини» 2 клас
Тема уроку: Тварини
Мета:
Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, м’яч, відеоролик, ТВ.
Тип уроку: закріплення знань, умінь та навичок учнів.
Хід уроку
І.Введення в іншомовне середовище.
a) Greetings
Hello, teacher!
How are you?
-Fine, thanks you!
Hello, pupils!
How are you?
-Fine, thanks you!
b) Фонетична зарядка. Вчитель використовує картки.
(t) not, hot,left
(h )his, hat,hamster
(w) why, what
why do you cry, Willy?
why do you cry?
why, Willy?
why, Willy?
why, Willy, why?
2) Повідомлення теми і мети уроку.
Сьогодні ми знову поговоримо про тварин, про те, що вони вміють, а чого не вміють. Повторимо назви тварин та їхні кольори.
3) Warming up
- Щоб легше впоратися із завданнями давайте уявно перенесемось до лісової школи. Закрийте очі і уявіть, що ви сидите за партами лісової школи(включаю музику). А тепер залишилось перевтілитись у лісових героїв. Я пропоную вам маски тварин. Обирайте, кому яка до вподоби (діти одягають маски).
-Let me introduce myself. I am a wise owl. I am your teacher. I shall help you. And who are you? (запитую у кожного « лісового мешканця» і діти коротко розповідають про себе).
а)Phonetic Drills
Let’s train our tongues to speak English. Repeat after me.
Cat says miou – miou,
Dog says bow – bow,
Lion says [r] – [r],
Cow says [m] – [m]
II.Основна частина уроку
1. Закріплення та систематизація знань.
1. Робота у ланцюжку.
Teacher. Name the animals you know.
Teacher. A cat (передаючи іграшку тваринку)
Pupils. A dog.
Pupils. A pig.
2. Гра «What animal says that?»
Teacher. Let’s play a game.
Teacher. What animal says «bow-wow»?
Pupil. It is a dog.
Teacher. What animal says «nuw-mew»?
Pupil. It is a cat.
Teacher. What animal says «moo-moo»?
Pupil. It is a cow.
Teacher. What animal says «cock-a-doodle-doo»?
Pupil. It is a cock.
Teacher. Well done!
3. Конкурс на краще виразне читання віршів про тварин.
Teacher. Do you know poems about animals?
Pupils. Yes!
(Читання віршів)
4. Робота по підручнику
Teacher. Тварини люблять людей, адже тварини наші друзі. Пропоную вам показати нашим друзям, як ми вміємо читати р.107, ех.4 «In the zoo». (Учні читають вправу).
Teacher. Нам ще треба встигнути відвідати тварин на фермі.
Let’s go to the farm.
А щоб бути сильними та допомагати на фермі, треба відпочити.
5. Фізкультхвилинка.
Let’s jump like a hare.
Let’s run like a wolf.
Let’s swim like a fish.
Let’s fly like a bird
Let’s say mew like a cat!
Well done, sit down!
6. Гра “Animals”
На магнітній дошці прикріплені малюнки тварин. Учні по черзі беруть картки на яких написані назви тварин. Діти повинні прочитати слово і прикріпити до малюнків
7.Гра “Domestic or Wild?”
- На дошці дві таблички. З одного боку – “Wild animals”, з іншого – “Domestic animals”. Діти мають прикріпити малюнки тварин з обох боків,
використовуючи мовленнєві зразки:
It is a … . The … is a domestic animal.
It is a … . The … is a wild animal.
III Заключна частина уроку
1) Summarizing
Які завдання виконували?
Що найбільше сподобалося?
Що запам’яталось?
Намалювати улюблену тваринку.