Конспект уроку по темі "ЖИТТЯ В МІСТАХ І СЕЛАХ" - (урок 17 (5) ) в 4 класі (А.Несвіт)

Про матеріал

Підтема: Хатні обов'язки.Мета: Ознайомити з новими ЛО.Відпрацювати граматичний матеріал: теперішній тривалий час.Продовжувати формувати навички читання, аудіювання та усного діалогічного та монологічного мовлення.Формувати навички писемного мовлення.

Перегляд файлу

ТЕМА 2. ЖИТТЯ В МІСТАХ  І  СЕЛАХ

 

Урок 17 (5)

 

Підтема: Хатні обов’язки.

Мета: Ознайомити з новими ЛО.

Відпрацювати граматичний матеріал: теперішній тривалий час.

Продовжувати формувати навички читання, аудіювання та усного діалогічного та монологічного  мовлення.

Формувати навички писемного мовлення.

Навчати виконувати творчі проекти.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

 

Обладнання: Підручник, робочий зошит, аркуші А4, олівці, фломастери, картки для роботи у групах (НО1), для роботи в парах (НО2).

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВ КА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

1. Greeting. Привітання.

T: Hello, my dear children. I’m glad to see you. Please, sit down.

Ps: Hello, teacher!

2. Aim Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about what you do to keep your flat or house clean and cosy. We’ll practise dialogue speaking. We will also make projects.

 

3. Check on Homework. Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 19).

Учні по черзі читають слова.

2) РЗ, впр. 2 (с. 19).

Учні по черзі називають цифри, що відповідають словам.

3) РЗ, впр. 3 (с. 19).

Учні ланцюжком читають утворені слова.

 

4. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.

Лексична гра.

 

Лексична гра «Що зайве?».

Учні отримують картки (НО1) із рядками слів та самостійно шукають у кожному рядку зайве слово. Після цього вони по черзі читають зайві слова та пояснюють свою думку.

 

mirror,  microwave, tree, chair

fridge, sweets, sofa, carpet

bedside, table, lemon, cupboard

cooker,wardrobe, oven, goose 

 

   dishwasher 

  

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Poem. Вивчення вірша. Впр. 1 (с. 34).

Учні слухають аудіозапис та читають вірш хором. Потім називають слова та фрази, що відповідають малюнкам. Після цього окремі учні за бажанням розповідають вірш, спираючись на малюнки.

 

2. VocabularyPractice. Відпрацювання лексичного матеріалу.

 

1) Бесіда з учнями.

T: What chores do the children in the pictures do? Do you do them, too?

Учні відповідають, дивлячись на малюнки до впр. 1 (с. 34).

2) Впр. 2 (с. 35).

Учні працюють у парах, запитуючи один одного та відповідаючи за зразком.

 

3. Physical Activity. Фізкультхвилинка.

 

Учитель вимовляє римування, учні виконують дії, які в ньому називаються.

Т: Please, stand up! Hands up, hands down, hands on hips, sit down.

Hands up, to the sides. Bend left, bend right.

On your right leg hop, hop, hop.

On your left leg hop, hop, hop.

Step, step, stop!

And sit down.

 

4. Grammar Practice. Відпрацювання граматичного матеріалу: теперішній тривалий час.

 

1) Бесіда з учнями.

Т: How do we form the Present Continuous Tense? When do we use it?

 

2) Впр. 3а (с. 35).

Учні по черзі зображують пантомімою хатні обовязки та відгадують їх.

 

3) Граматична гра.

Учні грають у парах. Кожна пара отримує картки (НО2). Картки розкладаються на парті двома купками словами донизу: картки з іменниками та з дієсловами.

Учні по черзі беруть по одній картці з кожної купки, читають слова та складають з ними речення. Якщо речення граматично правильне, учень отримує цю пару карток. Перемагає той, у кого більше карток наприкінці гри.

 

НО 2:

Billy

grandma

children

mum and dad

sweep the floor

set the table

cook dinner

wash up

Susan

I

you

Nick and I

feed the cat

vacuum the mat

go to the store

take out the peels

 

 

5. Speaking. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Впр. 3b (с. 36).

Учні працюють у парах, запитуючи один одного та відповідаючи на запитання за зразком.

 

6. Writing. Формування навичок писемного мовлення. Впр. 4 (с. 36).

Учні самостійно письмово складають речення, потім по черзі їх читають.

 

7. Project Work. Робота над проектом. Впр. 5 (с. 36).

Учні готують проекти на окремих аркушах паперу. По закінченні роботи кілька учнів презентують свої проекти, решта розташовує свої на дошці. Учитель разом з класом обирають три найкращі проекти.

 

 

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Homework. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 20), письмово.

2. Summarizing. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What was the topic of the lesson today?

What words did we revise?

What grammar did we practise?

Did you like making projects?

Whose project did you like most today? Why?

 

 

 

ДОДАТКИ:

 

mirror,  microwave, tree, chair

fridge, sweets, sofa, carpet

bedside, table, lemon, cupboard

cooker,wardrobe, oven, goose 

 

 

Billy

grandma

children

mum and dad

sweep the floor

set the table

cook dinner

wash up

Susan

I

you

Nick and I

feed the cat

vacuum the mat

go to the store

take out the peels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C:\Documents and Settings\User\Рабочий стол\флешкартки\Household Chores.jpg 

doc
Додано
14 грудня 2018
Переглядів
707
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку