Конспект уроку по темі "ЖИТТЯ В МІСТАХ І СЕЛАХ" - (урок 19 (7) ) в 4 класі (А.Несвіт)

Про матеріал

Підтема: Повторення теми «Життя в містах і селах».Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал попередніх уроків.Продовжувати відпрацьовувати граматичний матеріал: форми теперішнього неозначеного та тривалого часів дієслів, вживання прийменників.Удосконалювати навички читання.Продовжувати формувати навички монологічного мовлення.Розвивати навички писемного мовлення.

Перегляд файлу

ТЕМА 2. ЖИТТЯ В МІСТАХ  І  СЕЛАХ

 

Урок 19 (7)

Підтема: Повторення теми «Життя в містах і селах».

Мета: Узагальнити лексико-граматичний матеріал попередніх уроків.

Продовжувати відпрацьовувати граматичний матеріал: форми теперішнього неозначеного та тривалого часів дієслів, вживання прийменників.

Удосконалювати навички читання.

Продовжувати формувати навички монологічного мовлення.

Розвивати навички писемного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

 

Обладнання: Підручник, робочий зошит,флешкартки, презнтація.

                                                  ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА   ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Greeting Привітання.

T: Hello, my dear children. I’m glad to see you. Please, sit down.

Ps: Hello, teacher!

2. Aim  Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to summarize vocabulary and grammar and prepare for the

test.

 

3. Check on Homework.   Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 21).

Учні по черзі читають доповнені речення.

2) РЗ, впр. 2 (с. 21).

Учні ланцюжком читають відповіді на запитання.

 

4. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Зіпсований телефон».

Учні грають за звичайними правилами, передаючи один одному слово за темою «House», що назвав перший учень. Останній учень вимовляє слово гучно. Потім перший учень стає останнім у черзі, і гра розпочинається знову.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Grammar Revision and Practice. Повторення та відпрацювання граматичного матеріалу.

 

1) Впр. 1 (с. 38).

Учні доповнюють граматичні таблиці та переписують їх до зошитів.

2) Впр. 2 (с. 39).

Учні складають речення за зразком та записують їх до зошитів. Потім по черзі читають речення вголос.

3) Граматична гра «Порівняй».

На дошці написаний список прикметників. Учні грають у парах. Один з учнів складає речення з будь-яким прикметником зі списку на дошці. Другий складає своє речення, поставивши прикметник у вищий ступінь.

 

2. Speaking. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 3 (с. 39).

Учні працюють у групах по троє-четверо. Кожна з груп описує один із малюнків, відповідаючи на подані запитання.

2) Впр. 4 (с. 40).

Учні визначають відповідність речень та малюнків, потім по черзі відповідають.

 

3. Physical Activity. Фізкультхвилинка.

 

Гра «Пантоміма».

Учні по черзі пантомімою зображують ЛО уроку за завданням вчителя, решта класу має відгадати слово. Той, хто відгадав, показує наступне слово.

 

4. Writing. Формування навичок писемного мовлення. Впр. 5 (с. 40).

Учні самостійно письмово виконують вправу. Потім читають доповнені речення.

 

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРО КУ

1. Homework. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1—3 (с. 22), 4 (с. 23), письмово.

2. Summarizing. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What was the topic of the lesson today?

What words did we revise?

What grammar did we revise?

Are you ready for the test?

What did you like about the lesson? What didn’t you like?

 

 

doc
Додано
14 грудня 2018
Переглядів
685
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку