Конспект уроку по темі "ЖИТТЯ В МІСТАХ І СЕЛАХ" - (урок 18 (6) ) в 4 класі (А.Несвіт)

Про матеріал

Підтема: Мої хатні обов'язки.Мета: Повторити й відпрацювати ЛО теми.Повторити граматичний матеріал: теперішній тривалий час.Удосконалювати вміння монологічного й діалогічного мовлення.Формувати навички писемного мовлення. Розвивати комунікативні здібності учнів.

Перегляд файлу

ТЕМА 2. ЖИТТЯ В МІСТАХ  І  СЕЛАХ

 

Урок 18 (6)

Підтема: Мої хатні обов’язки.

Мета: Повторити й відпрацювати ЛО теми.

Повторити граматичний матеріал: теперішній тривалий час.

Удосконалювати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

Формувати навички писемного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: Підручник, робочий зошит,флешкартки,  картки для самостійної роботи (HO).

 

ХІД УРОКУ

 

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

 

1. Greeting. Привітання.

T: Hello, my dear children. I’m glad to see you. Please, sit down.

Ps: Hello, teacher!

 

2. Аim. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are continuing speaking about home chores. We’ll practise the Present Continuous Tense, develop dialogue and monologue speech.

 

3. Check on Homework. Перевірка домашнього завдання.

 

1) РЗ, впр. 1 (с. 20).

Учні читають групи слів, пояснюючи свій вибір.

2) РЗ, впр. 2 (с. 20).

Учні по черзі називають утворені словосполучення.

 

4. Warming up. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Ланцюжок».

Учні по черзі називають слова за темою «Хатні обов’язки». Кожен повинен повторити слово, що сказав попередній учень, та додати своє. Той, хто не може назвати слово, вибуває з гри.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

 

1. Vocabulary Practice. Відпрацювання лексичного матеріалу. Впр. 1 (с. 37).

 

Учні дивляться на малюнки, читають речення та обирають відповідні варіанти відповіді.

 

2. GrammarPractice. Відпрацювання граматичного матеріалу.

1) Впр. 2 (с. 37).

Учні читають речення, порівнюють їх та висловлюють свою думку.

2) Впр. 3 (с. 38).

Учні ланцюжком утворюють речення, спираючись на таблицю.

3) Учитель розкладає на столі картки з малюнками (НО). Учні по черзі підходять до столу, беруть картки та складають пару речень за зразком впр. 2 (с. 37).

НO:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Physical  activity. Фізкультхвилинка.

 

Гра «Пантоміма».

Учні по черзі пантомімою зображують ЛО уроку за завданням вчителя, решта класу має відгадати слово. Той, хто відгадав, показує наступне слово.

 

4. Speaking. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 38).

Учні працюють у парах, запитуючи один одного та відповідаючи на запитання за зразком.

 

5. Writing. Формування навичок писемного мовлення.

1) Бесіда з учнями.

T: How do we form questions in the Present Continuous Tense?

2) Впр. 5 (с. 38).

Учні письмово складають запитання до речень, потім по черзі їх читають.

 

ІІI. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Homework. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1, 2 (с. 21), письмово.

2. Summarizing. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: What was the topic of the lesson today?

What words did we revise?

What grammar did we revise?

What did you like about the lesson? What didn’t you like?

 

 

 

ДОДАТОК:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
14 грудня 2018
Переглядів
655
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку