Урок 16
Тема: Порівняння натуральних чисел. Числові нерівності.
Мета:
Тип уроку: урок формування умінь і навичок.
Обладнання: ноутбук, кросворд, картка ландшафтного заповідника «Мальованка».
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
1. Розгадування кросворду
С |
У |
М |
А |
||||||||||||||||||||||||||||||
О |
Д |
И |
Н |
||||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Ш |
І |
С |
Т |
Ь |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
В |
І |
С |
І |
М |
|||||||||||||||||||||||||||||
Д |
Е |
В |
Я |
Т |
Н |
А |
Д |
Ц |
Я |
Т |
Ь |
||||||||||||||||||||||
Д |
Е |
В |
Я |
Т |
Ь |
||||||||||||||||||||||||||||
Д |
Е |
С |
Я |
Т |
Ь |
||||||||||||||||||||||||||||
М |
Е |
Н |
Ш |
Е |
|||||||||||||||||||||||||||||
Т |
И |
С |
Я |
Ч |
А |
||||||||||||||||||||||||||||
Ч |
А |
С |
Т |
К |
А |
||||||||||||||||||||||||||||
М |
Н |
О |
Ж |
Н |
И |
К |
|||||||||||||||||||||||||||
К |
В |
А |
Д |
Р |
А |
Т |
|||||||||||||||||||||||||||
Д |
І |
А |
М |
Е |
Т |
Р |
|||||||||||||||||||||||||||
IV. Мотивація навчальної діяльності.
V. Повідомлення теми і мети уроку.
- На сьогоднішньому уроці ми з вами продовжуємо працювати із натуральними числами, а також порівняння натуральних чисел.
VI. Закріплення вивченого матеріалу.
№ 151, № 152, № 154.
«Мальо́ванка» — регіональний ландшафтний парк в Україні. Розташований у межах Шепетівського та Полонського районів Хмельницької області.
Площа 7560 га. У 2004 році рішенням Хмельницької обласної ради територію парку розширили, і тепер вона становить 16919,4 га, в тому числі заповідної зони — 3160,4 га (18,7 %). Створений у 1998 році з ініціативи співробітників Міжвідомчої комплексної лабораторії наукових основ заповідної справи Національної Академії Наук України та Міністерства екологічних ресурсів України з метою збереження унікальних типів і форм рельєфу, рідкісних та зникаючих видів рослин та тварин, занесених до Червоної книги України.
VII. Підсумок уроку.
VIІI. Домашнє завдання.
Виконати № 153, 155 та 157.