з англійської мови
в 1 класі
на тему
Святкова ялинка. Рахуємо від 1 до 10.
Christmas tree. Counting from 1 to ten.
Вчитель Савчук І. Д.
Мета:
Навчальна
Виховна
Розвиваюча
Тип уроку: введення нового матеріалу
Обладнання: малюнки, роздатковий матеріали, образ Св. Миколая, ялинка, прикраси на ялинку, прикраса Ельф, Різдвяні панчохи.
Хід уроку.
І. Introduction:
T: Good morning children!Let’s sing the Hello song. (2 m)
Hi, Hello Song! Greeting Song for Kids
https://www.youtube.com/watch?v=T-wvRTDieGQ&ab_channel=DianeAlber
Warm-up.
What’s your name? ( I’m…)
How are you?
Aim
T: Now, Children, please, look at the screen.
Do you know who it is? Yes, It’s St. Nicholas. We will celebrate his day tomorrow.
St. Nicholas brings present for good children. He puts them under the pillow.
We decorate the Christmas tree before St Nicholas day. Today Elf will help us to do this.
В нас є традиція. Перед днем Святого Миколая прикрашати ялинку. А Ельф допоможе нам це зробити. Він даватиме вам ялинкові прикраси за кожне правильно виконане завдання.
ІІ. The main part of the lesson
Pronunciation drill:
Т: Якщо ми хочемо прикрасити ялинку нам потрібно пригадати числа від 1 до 10
Let’s remember the numbers
Let’s remember the names of the colours and decorate the Christmas tree.
Щоб ялинку прикрашатти
Треба кольори всі знати
Green – зелений, як травичка,
Blue – блакитний, як водичка,
Yellow – жовтий, як курчатко,
Grey – як сіре мишенятко,
Pink – рожевий наче ружа
Black – це чорний як калюжа
White – це білий, білий сніг,
Що у лісі вкрив барліг,
А в барлозі ведмежатко все коричневе,
Як татко Brown спина, Brown боки
Сплять ведмеді лежебоки .
Вчитель називає цифру, діти називають колір
( Поставити ялинку, коробку, Ельфа).
Presenting vocabulary and practice:
Ельф хоче навчити вас нових англійських слів . Гадаю, деякі ви вже знаєте.
-А зараз послухайте нові слова: snowflake, stocking, candycane, decoration, bells, star
T: Repeat after me:
(Вчитель показує малюнки, називає слова, словосполучення, речення ).
Physical Activity
This is big, big, big
This is small, small, small
This is short, short, short
This is tall, tall, tall
This is fast, fast, fast
This is slow, slow, slow
This is yes, yes, yes
This is no, no, no.
Game “What is missing”?
T: Name the picture, please.
Діти називають картинки, що прикріплені на дошку
Close your eyes. What’s missing?
Закрийте очі.
(Вчитель забирає одну картинку з дошки )
Що зникло?
Pair work
Діти об’єднуються в пари за допомогою пазлів.
Завдання порахувати предмети і причепити прищепку на цифру, що вказує на їх кількість.
T:Number and stick.
(За правильне виконання завдання вчитель дає учням прикраси для ялинки. Учні чіпають їх на ялинку)
Neuro-exercises
Діти мають одночасно вказівними пальцями правої та лівої руки вказати у відповідному полі на цифру, що називає вчитель.
Group work ( 2 m )
T: And now let’s divide in groups.
Your task is to count and stick.
Діти діляться на групи за допомогою яєць-сюрпризів з кольоровими сніжинками
Завдання дітям з’єднати відповідні картинки
Vocabular revision
T: Make the puzzle. Your task is to match the pictures to the numbers and to the words.
Діти мають скласти пазл з’єднавши слово (назва числа), цифру та картинку з відповідною кількістю предметів.
https://www.facebook.com/share/p/hSuh1qqbEwRFtoSa/
ІІІ. The end of the lesson
T: Dear children! You were very active and work very good.
Do you like our lesson?
Самооцінювання
Діти піднімають смайлика відповідно до їхнього настрою в кінці уроку
1