Клас: 2
Тема № 4
Тема: Наші свята
Підтема: Який сьогодні день?
Мета:
навчальна: ознайомити учнів з назвами днів тижня; практикувати їх у вживанні;
розвивальна: розвивати увагу, мислення, пам'ять, сприйняття;
виховна: виховувати позитивне ставлення до навчання, відчуття товариськості, доброзичливості, дисциплінованості;
практична: практикувати навички аудіювання, говоріння та письма.
Наскрізні лінії:
громадянська відповідальність: виявляє відповідальне ставлення до своїх обов’язків;
підприємливість та фінансова грамотність: виявляє ініціативу у плануванні робочого дня та тижня;
загальнокультурна ( комунікативна ) : виявляє готовність до спілкування; здоров'я та безпека: виявляє готовність дотримуватися здорового способу життя та правильного розпорядку дня.
Обладнання: підручник, презентація, відео додатки, ноутбук.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
І. Підготовка до іншомовного сприйняття
1. Організаційний момент. Привітання.
2. Оголошення теми, мети, завдань уроку.
Teacher: Good morning, children.
Pupils: Good morning, teacher.
Teacher: How are you today?
Pupils: Fine, thank you. And you?
Teacher: I’m fine, too, thank you.
I am very happy to see you.
Today we have a very interesting lesson. Our topic is “My favourite toys”.
So, let’s begin our lesson with the song about toys.
ІІ. Введення в іншомовну атмосферу
Фонетична зарядка-пісня «What day is it today? » https://youtu.be/03XgDWozJOw?si=Oxya-OpALwubIhBH
ІІІ. Основна частина уроку
1. Sing a song and learn the days of the week
http:///www.youtube.com/watch?v=36n93jvjkDs
Days of the week Song for kids
https://youtu.be/70arjDLn0_g?si=lhSGVVDsZYDoy5Rw
2. Гра « Match»
Учні проговорюють та з’єднують англійський та український варіанти днів тижня
3. Інтерактивний аркуш « Listen and match»
Учні прослуховують назви та з’єднують.
https://www.liveworksheets.com/w/en/math/432747
4. Інтерактивна вправа wordwall «Find the day of the week»
5. Answer the questions
1) What is your favourite day?
2) What days don’t you like?
3) What day is it today?
6. Listen, repeat, read ст. 35 впр. 1
Physical activities
https://youtu.be/tWe93wO0VmE?si=QUX1gA4_eRFGZmcz
7. Let`s read ст. 36 впр. 3a
8. Read and say «Yes» or «No». Прочитай і скажи, так чи ні. Ст.36 впр. 3b
9. Закріплення вивченого матеріалу
1. Read and stick Учні читають та позначають наступний день тижня
https://www.liveworksheets.com/w/en/english-second-language-esl/727565
2. Гра «Snake» Учні поділяють слова, вчитель та діти записують речення
IV. Заключна частина
- cамооцінювання учнів (позначте чи поставите ви собі вподобайку за роботу на уроці)
-
- підведення підсумків уроку.
- T. And now I want to ask you.
- Do you like today’s lesson? Чи сподобався вам урок сьогодні?
- What was the most interesting? Що було найцікавішим?
- What was difficult? Що було складним?
- And what was the easiest? Що було найлегшим?
Teacher: Our lesson is over. All the pupils were very active today. Your home task for the next time will be to learn the days of the week.
We have to say good bye.
A song
Bye, bye, good bye!
Bye, bye, bye, good bye.
I can clap my hands.
I can stamp my feet.
Bye, bye, good bye!
Bye, bye, bye, good bye.