Конспект уроку " Я школяр"

Про матеріал
План-конспект уроку з англійської мови на тему " Я школяр" для п'ятого класу.
Перегляд файлу

Додатки

План-конспект компетентнісно-орієнтованого  уроку з англійської мови

у 5 класі з теми «Я-школяр»

I am schoolchild»)

Учитель Коток Н. В.

Тема: I am schoolchild

 

Мета:

навчальна:  формувати предметні компетентності з іноземної мови;

фонологічну - відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів з теми «Я-школяр»;

граматичну - повторити та закріпити вживання дієслова to be;

лексичну - відпрацювати вживання вивчених лексичних одиниць з теми «Я-школяр» активізувати їх в мовленні, удосконалювати навички читання учнів, навчати застосовувати отримані знання на практиці під час виконання письмових вправ, діалогічного та монологічного мовлення.

розвиваюча:  розвивати ключові компетентності учнів:

спілкування та співпраця - розвивати комунікативні здібності учнів, уміння висловлювати свої думки англійською мовою, вести діалог в умовах комунікативної ситуації «У школі», вміння домовлятися та співпрацювати, під час роботи в парах або групах;

критичне мислення - розвивати мовну здогадку;

лідерство та розвиток особистості – розвивати вольові якості учня, бажання стати переможцем в ігрових формах роботи;

креативність та уява – розвивати творче мислення, уяву та активність учнів;

здоров’я зберігаючу - розвивати та підтримувати прагнення учнів до здорового способу життя; залучати їх до підтримання свого здоров’я протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксацій;

виховна: виховувати інтерес до країни, мова якої вивчається; позитивне, толерантне ставлення до інших людей.

 

Тип уроку:  комбінований

Методи: інтерактивні, ігрові методи.

Форми роботи: індивідуальна, фронтальна, парна, групова.

Обладнання уроку: підручник, картки із завданнями, гра, презентація.

 

Очікувані результати:

Учні повинні:

-повторити вивчені лексичні одиниці з теми «Школа», уживати їх у діалогічному та монологічному мовленні;

- уміти називати шкільні предмети, описувати шкільне приладдя;

- учні повинні вміти вести діалог в умовах комунікативної ситуації «У школі».

 

 

Хід уроку

І. Організація, мотивація навчальної діяльності

 

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

 

T: Good morning, children!

How are you?

Are you ready for the lesson?

Do you like English?

Can we start?

 

2.Мотивація.

T: Today we are going to work in two teams . You should listen to each other and help each other. I am sure you will enjoy this lesson. Good luck!

 

3.Тема та мета уроку

Today we are going to speak about our school life. The subject of our lesson is “I am schoolchild”. We have to discuss about:

-Our School

-Your Favourite School Subject

-Your school things

 

4.Прогнозування змісту й результатів діяльності.

 

T: What do you want to learn from this lesson?

Should we learn this? Why?

5. Warming-up, checking homework

Гра «Світлофор»

 

ІІ. Основна частина уроку

 

  1. Повторення лексичного матеріалу(Vocabulary Revision)

T: Pupils, what is your favourite school subject? Why?

Try to guess what lesson is it? The team which is the closest to the right answer will get one point.

(на екрані з’являється текст презентації, що описує дії на якомусь уроці)

  1. Повторення граматичного матеріалу( Grammar Revision)

T: Let’s revise interesting story about verb «to be»

(Вчитель разом з учнями розповідає вигадану граматичну історію дієслова to be:

Дієслово to be таке стильне, що якщо іде на зустріч з I, то вдягається у am,

якщо гуляє з he, she, it, то вдягається у is,

а якщо прогулянка з we, you, they, то вдягається у are.)

T: Everyone get a card, your task is to make a sentences using a verb to be.

 

 

3.  Фізкультпауза.

T: I guess you are tired a little, so let’s have a rest.    

Hands up, hands down,

Hands up, hands down. 

Hands clap

Turn around

Sit down 

 

4.Закріплення знань і способів дій. Розвиток навичок письма та діалогічного мовлення. 

 

T: Today we repeated a lot of words on the subject of school, so now let's make up some small dialogues and play them.

5.Узагальнення й систематизація знань через монологічне мовлення.

 

T: Children, do you like school? Can you imagine school your dream? How you imagine it? Describe it.

Діти фантазують на тему «Школа мрії»

 

ІV. Рефлексивно – оцінюючий

  1. Підведення підсумків уроку.

T: Pupils, you did a lot today. You were very active, creative and friendly. I am sure new knowledge will useful for you in the future.   I hope you will understand the main idea of the lesson: school is important in our life.

 

  1. Повідомлення домашнього завдання

Вивчити слова.

 

3. Рефлексія

Do you like school?

What have you learnt today?

How can you use it?

What was the most interesting for you?

Thanks a lot for your active work, being friendly and attentive.

 

 

docx
Додано
8 червня 2021
Переглядів
473
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку