Тема: Ким я буду
Focus on Speaking
Мета уроку: закріплення вивчених ЛО, повторення граматичних форм за темою Conditionals I, розвиток навичок комунікації, розвиток мовної здогадки, розвиток навичок роботи в групі та в парах, розвиток мислення, виховувати самостійність та зацікавленість в пошуку потрібної інформації.
Очікувані результати: в кінці уроку учні можуть відповідати на питання, що стосуються теми, вміють виражати свою думку, спілкуватися в парах чи групах на тему майбутнього, використовуючи вивчену лексику.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ МАТЕРІАЛУ
Warming Up
Робота із презентацією (Unit 1, урок 7, слайд 25)
Учні мають назвати, що об'єднує усі малюнки. Які емоції? Хто зображений. Теж учням бажаємо успішної здачі екзаменів. А поки продовжуємо черпати знання.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Виступи груп,що приготували свої презентації з порадами до екзаменів.
Вправа 2 на сторінці 29
Учня працюють в парах. Роздаємо наглядний матеріал (див. додаток до Unit 1). Кожна пара має скласти діалог, а потім розіграти діалог за ролями.
Запропонуйте скласти подібні діалоги.
Робота за лексичними картками (див. додаток до Unit 1).
Vocabulary Card 1 Fill in the gaps in the sentences given below with one of the words to learn - to study - to teach - to find out - to know
|
Vocabulary Card 2 Fill in the gaps in the sentences given below with one of the words to learn - to study - to teach - to find out - to know
|
Vocabulary Card 3 Fill in the gaps in the sentences given below with one of the words to learn - to study - to teach - to find out - to know
|
Vocabulary Card 4 Fill in the gaps in the sentences given below with one of the words to learn - to study - to teach - to find out - to know
|
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
Підведення підсумків уроку
Домашнє завдання