Урок- подорож до країни «Iграшколенд» ( «Toys' land» ) містить станції, на яких учнів чекає безліч цікавих завдань та вправ: фонетична зарядка з Mr. Tongue; розучування пісні « I'm a robot»; інтерактивні вправи на вивчення лексики, читання тексту ; фізкультхвилинка; Хвилинка- цікавинка; вправа «Мікрофон»;
Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями за темою «Iграшки»; формувати вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух; давати відповіді на поставлені запитання; формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні вміння та навички, навички читання, письма; увагу , пам'ять, мислення, сприяти розвитку позитивної мотивації щодо вивчення англійської мови; виховувати інтерес до навчання
Тема: Toys
Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями за темою «Iграшки»; формувати вміння
розуміти англійську мову, сприйняту на слух; давати відповіді на поставлені запитання;
формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні вміння та навички,
навички читання, письма; увагу , пам’ять, мислення, сприяти розвитку позитивної мотивації
щодо вивчення англійської мови; виховувати інтерес до навчання
Обладнання: підручник, тематичні малюнки, картки для самостійної роботи, таблиці для фонетич-
ної зарядки
Хід уроку
( Привітання відбуваϵться у формі діалога ; всі розповідають вірш вивчений на попередніх уроках)
Teacher
I wake up in the morning
Ready for the day –
Hello! Hello! Good morning!
Pupils
We wake up in the morning
Ready for the day –
Hello! Hello! Good morning!
What a lovely day!
T: My dear children! I want to start our lesson, but I can’t do it. Look at the board. You can see a bad magician there. ( Показую малюнок чарівника, який зачарував тему нашого уроку , перетворивши кожну літеру на питання) Цей чарівник прилетів сюди і перетворив тему уроку на питання. Його магія дуже сильна, але , я вважаю, що ми дамо відповідь на ці питання і дізнаϵмось тему уроку.Кожна перша літера відповіді на запитання і буде складати тему нашого уроку.
? |
? |
? |
? |
t |
o |
y |
s |
P: The topic of our lesson is « Toys ».
T: Yes, we did it. Well done. As you understand, today we’ll talk about toys.
Сьогодні наш урок буде незвичайний. Ми відправимось з вами у подорож до країни «Iграшколенд» ( «Toys’ land» ) на шляху до якої нас чекають захоплюючі пригоди , випробування , цікаві міста зі своїми жителями .
T: Перше місто до якого ми прибули маϵ назву - « Merry notes». Якщо ми виконаϵмо умову жителів цього міста, вивчити пісню, то зможимо продовжити нашу подорож.
(Учні разом з учителем розучують піcню « I’m a robot». Пояснюються нові слова. Учні хором повторюють текст пісні за вчителем, потім хором співають)
I’m a robot. Look at my arms!
Look at my arms! Look at my arms!
I’m a robot. Look at my arms!
My arms move up and down
I’m a robot. Look at my legs!
Look at my legs! Look at my legs!
I’m a robot. Look at my legs!
My legs move up and down
T: Я думаю, і ви погодитесь зі мною, що ми дуже весело провели час у цьому місті
4.Phonetic drill
T: Продовжити нашу подорож нам допоможе Mr. Tongue, який ϵ почесним жителем цього дивовижного міста.
Mr. Tongue не любить довго спати. Він прокидаϵться раненько, відкриваϵ вікно [ w ] [ w ] [ w ]. Погода чудова, і він каже [ a: ] [ a: ] [ a: ] . Швиденько робить ранкову гімнастику, прибираϵ в кімнаті, вибиваϵ килим [ p-b ] [ p-b ] [p-b],трохи попрацював пилососом [ t-d ] [ t-d ] [ t-d ]. Подивився у зеркало, а воно забруднилось, і вигукнув [ ai ]. Похекав на нього [ h ] [ h ] [ h ]. Почав витирати в одну сторону [ au ] [ au ] [ au ], I в іншу [ ie ]. Все дзеркало чисте.
Пішов Mr. Tongue на кухню снідати, п’ϵ чай, але чай гарячий, він його студить [ f-v ] [ f-v ] [ f-v ] . Вибігаϵ з будинку і збираϵться з нами в подорож. Але вирішив мандрувати на автомобілі. Гріϵ мотор [ r ] [ r ] [ r ]. Нарешті поїхав. А ми його будемо наздоганяти. Are you ready?
а) T: Щоб потрапити до країни «Toys’ land» нам для початку треба вивчити назви іграшок. Я роздам вам малюнки, на яких зображені іграшки. Ваше завдання розфарбувати їх у певний спосіб.
Take the picture of the robot ( показуючи малюнок із роботом) and colour the robot red. Take the picture of the drum ( показуючи малюнок із барабаном) and colour the drum green and yellow. Take the picture of the car ( показуючи малюнок із машиною) and colour the car brown. Take the picture of the plane ( показуючи малюнок із літаком ) and colour the plane blue. Now look at the picture on page 35. Point to the robot/ drum/ car/plane. What colour is it?
в). T: Наш друг Mr. Tongue дуже засумував, тож я пропоную вам , діти, завітати до іграшкової крамниці «Toy Shop» за подарунком для нього.
Ось, ми вже тут як тут. Гвалт! Зникають іграшки. Виявляϵться поруч пролітав маленький ельф Феррі і ненароком розсипав пилок, який робить усе невидимим. Поверніть іграшки на місця - прочитайте уважно цінники і намалюйте біля них відповідні «зниклі» іграшки.
Car $ 15.00 train $ 11.00 doll $ 10.00
Bricks $ 8.00 ball $ 3.00 kіte $ 14.00 robot $ 16.00
T: Впишіть у речення англійські назви іграшок відповідно до їх вартості
A ………….. is for $ 15.00.
A ………….. is for $ 9.00.
Together …………… and ……………. are for $ 30.00
( Два – три учня зачитують відповіді )
T: Молодці! Mr. Tongue дуже задоволенний нашими подарунками для нього. Що ж нам треба рухатися далі. Але для початку треба трішки відпочити. Перед нами з’являϵться нова країна «Healthy», в якій всі дуже сильні, швидкі та здорові. Жителі цього міста пропонують нам провести невеличку гімнастику.
А) T: Let’s have a rest and make some exercises singing a song «Head and shoulders»
Head and shoulders, knees and toes,
Knees and toes, ( 2 р. )
Eyes and ears and mouth and nose
Head and shoulders, knees and toes
Knees and toes, ( 2 р. )
Put your right hand
Put your left hand
Head and shoulders, knees and toes
Knees and toes
В) An interesting minute
T: Чи знаϵте ви, що іграшці йо-йо більше двох тисяч років? Винайшли її у Стародавній Греції. I подобаϵться вона не лише дітям. Йо-йо залюбки грався Наполеон, великий полководець, що згодом став імператором Франції.Ще декілька цікавинок прочитайте англійською.
T: Наступна зупинка – це річка « Reading » , яку нам треба переплести на човнику. Але ϵ одна проблема, якщо ми прочитаϵмо інформацію на дорожному знаці, то зможемо переплести на інший берег. Зараз дізнаϵмося, хто ж у нас найкращий читач.
T: Look at the list of the toys. Which of these toys have you got?
T: Look at the picture a - c . Who can you see? What toys can you see?
T: Read the dialogues.
T: What toy is Eddie talking about?
Тепер ми можемо спокійно переплести через цю річку. Ну, що помандруϵмо далі .Залишилось у нас останнϵ місто, яке маϵ назву «Kingdom of speaking»
T: What is your favourite toy?
Have you got a robot/ drum/ car etc?
Work in pairs. Учні складають діалоги за зразком ex. 3 p. 36
T: Ось, ми і завітали до казкової країни «Toys’ land» , пройшовши безліч пригод. Все здаϵться вдалося добре. Mr. Tongue також дуже задоволени.Open your dairy, write your hometask for the next lesson.
Iнтерактивна вправа “Мікрофон».
- Чим саме сподобався урок?
- Що найбільше запам’яталось ?
- Який у вас настрій після уроку ? Чому?
Оцінювання
Міністерство освіти , науки , молоді та спорту України
Птахівська загальноосвітня школа I-III ст.
Конспект уроку з англійської мови
на тему:
Вчитель: Лушнікова Т. О.