Дата:
Клас: 1
Тема: Свята
Підтема: Різдвяна ялинка
Цілі: формувати комунікативну та фонологічну компетентності (предметні): навички усної взаємодії іноземною мовою, практикувати у вживанні вивчених лексичних одиниць, повторити вивчені кольори та цифри; розвивати ключові компетентності здобувачів освіти:
спілкування іноземними мовами – розвивати мовну здогадку;
ініціативність та підприємливість – ініціювати усну взаємодію іноземною мовою за допомогою ігрових форм навчання;
здоров’язберігаючу - залучати здобувачів освіти до підтримання свого здоров’я протягом уроку шляхом фізкультхвилинок та релаксації;
інформаційно-цифрова компетентність - спілкуватися іноземною мовою з використанням інформаційно-комунікаційних технологій;
Очікувані результати: на кінець уроку здобувач освіти зможе:
розповідати короткими реченнями про різдвяну ялинку, називаючи кольори на ній, використовуючи цифри;
називати власні емоції;
співати пісеньку англійською;
ставити запитання та відповідати на них в межах вивченої лексики.
Інтегрована змістова лінія, що реалізується: Громадянська відповідальність (здобувач освіти вибудовує товариські стосунки з оточуючим світом)
Хід уроку
1. Початок уроку
І. Організація класу. Привітання.
Greeting
II. Мовна розминка
Warming-up
T: Let's sing the song “How are you?”.
T: I am happy today. And how are you today?
P: I am … (fine, ok, so-so, happy, sad, hungry, good, great, wonderful) today.
https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
III. Повідомлення теми та визначення цілей
Окреслення очікувальних результатів
2. Основна частина уроку
IV. Розучування пісеньки
https://www.youtube.com/watch?v=ZUi1YJVChpg
(Після розучування пісеньки – завдання на картці)
V. Вивчення нових лексичних одиниць, практика у мовленні
Робота з підручником: вправи 1,2,4, ст.50-51 («Start Up»)
Повторення цифр до 10
VI. Повторення кольорів (гра «Touch…»? діти ходять по класу й торкаються того кольору, який називає учитель)
VII. Робота з картками
VІII. Фізкультхвилинка
(Follow and repeat the actions while reviewing the words happy, angry, scared, and sleepy)
https://www.youtube.com/watch?v=wqvQAcloTRQ
IX. Онлайн-взаємодія
Робота в парах (Вправа «Випадкове колесо», name the color)
https://wordwall.net/resource/1373778/colours
3. Заключна частина уроку
X. Підсумки
Рефлексія
1) Чи сподобався вам наш сьогоднішній урок?
2) Що нового ви сьогодні дізналися?
3) Яка частина уроку вам найбільше сподобалася/не сподобалася? Чому?
Т:Stand up, children! The lesson is over. Thank you for the lesson. Goodbye!