Конспект уроку з англійської мови у 5 класі з теми “Вільний час Теперішній доконаний час та минулий неозначений час”

Про матеріал
Конспект уроку з англійської мови у 5 класі з теми “Вільний час Теперішній доконаний час та минулий неозначений час”
Перегляд файлу

Лучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конспект уроку з

англійської мови у 5 класі

з теми “Вільний час

Теперішній доконаний час та минулий неозначений час”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала вчитель

учитель англійської мови

Юлія Василівна Бочкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017-2018 н.р.

 

 

 

 

 

 

04.12.2017 Урок № 37 Клас: 5

Тема: “Вільний час. Free Time”

Мета:

Освітня:

  • активізувати й повторити лексичні одиниці з теми; 
  • формувати навички вживання лексичних одиниць;
  • удосконалювати навички конструювання речень у минулому неозначеному часі та теперішньому доконаному часі в усному та писемному мовленні;

Розвиваюча:

  • розвивати вміння спілкуватися, логічно і граматично правильно оформлювати свої висловлювання; 
  • розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію учнів;
  • розвивати навички читання та аудіювання;
  • розвивати навчально-інформаційні та комунікативні вміння і навички;
  • розвивати пам'ять, спостережливість, логічне мислення;

Виховна:

  • виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань;
  • виховувати зацікавленість у активних видах відпочинку;
  • виховувати повагу до оточуючих.

 

Обладнання: підручник для 5-го класу А. Несвіт, роздатковий матеріал (картки), наочність, відеоматеріали.

 

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань і умінь.

ХІД УРОКУ

 

І. Уведення в іншомовну атмосферу
1. Привітання. Організація класу

  • T: Hello, boys and girls! Nice to meet you! Take yours seats, please! How are you today? Who is on duty today? What day is it today?
  • 1.     Expectations ( method «Microphone»)

              T. What we are going to get from our lesson?

I think our lesson will be... (funny, interestig, usefull, good, active, unusuall, fantastic, creative)

 

2. Пісня “Good morning!” 
3.Повідомлення теми та мети уроку. 

  • I would like you to look at the blackboard and read a quotation. Who can guess what we’ll talk about?

НА ДОШЦІ: “MANY MEN, MANY HOBBIES”.

Do you agree with me? Let’s prove it! The topic of our lesson is “Free Time.” Today we’re going to speak about our free time and what we like to do in our spare time. All of us have a lot of work every day and when we have some free minutes we try to devote them to something we’re interested in. So what interests do we have? What are we fond of

4.Повторення вивчених ЛО з теми «Вільний час. Хобі».

Робота з індивідуальними картками «Хто швидше виконає?». 
Кросворд

  • How many words have you found? Count, please.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. 

1. – Listening and Writing - вірш “My Week”: 

- учні отримують картки із «перекрученими» рядками вірша; 
- вчитель читає «правильний» вірш, учні слухають – розвиток навиків аудіювання; 
- учні з'єднують дні тижня із відповідним видом діяльності, зачитують і перекладають вірш. 

  • - учні пишуть вірш, змінюючи теперішній неозначений на минулий неозначений.
    MY WEEK 
    On Monday I drive a car. 
    On Tuesday I go to the cinema. 
    On Wednesday I go for a run. 
    On Thursday I lie on the sun. 
    On Friday I go shopping. 
    On Saturday I dance without 
    stopping. 
    On Sunday I sleep until ten. 
    Then I get ready to start the week 
    again. 

  • Match the days of the week with the right activity. 

2. Grammar

  • повторення граматичного матеріалу: Past Simple and Present Perfect
  • НА ДОШЦІ УНАОЧНЕННЯ: (на папері)

3. Speaking робота в парі (діалог) (гра «Інтерв”ю» )

  • Now try to be reporters yourselves. Now you’ll get a card with questions about hobby. (Students prepare for their interviews and present them.)

4.Moving activity (физкультхвилинка)

  • Let’s move and get warm! Stand up!
  • 5. Reading
  • 1. Фонетична розминка. Читання правильних дієслів у минулому часі.
  • [t]
  • [d]
  • [id]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • to dress – dressed
  • to jump – jumped
  • to like – liked
  • to look – looked
  • to wash - washed
  • to live – lived
  • to open – opened
  • to play – played
  • to show – showed
  • to water - watered
  • to skate – skated
  • to point – pointed
  • to visit – visited
  • to land – landed
  • to plant - planted
  • 2. Робота з підручником (впр. 2 ст. 88 )
  • III. CONCLUSION. ВИСНОВОК УРОКУ. 
    - оцінювання; 
    - враження учнів від уроку
  • 1Тест.
  • 2.Учням пропонується відповісти на запитання:
  • Did you like our lesson? What was the topic of our lesson? What is your favorite hobby?
  • T: I think this lesson was useful for you.
  •  
  • ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ: 
    T: Put down your homework. One group will prepare a short story about your activities in your free time. Another group will prepare a short story about your friend's activities in her/his free time.
  • Excellent job today, everyone. Thank you for your participation. As I’ve promised you will have mark after checking your tests. See you tomorrow. Have a great ending of the day!
  •  

 

docx
Додано
21 жовтня 2022
Переглядів
675
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку