КОНСПЕКТ УРОКУ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

Про матеріал
розповісти правила мінної безпеки батькам; намалювати знак «Небезпечно».КОНСПЕКТ УРОКУ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ
Перегляд файлу

КОНСПЕКТ УРОКУ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ

(1–4 КЛАСИ)**

Тема уроку:

Мінна безпека. Правила безпечної поведінки з підозрілими предметами

Тип уроку:

Урок з основ безпеки життєдіяльності (БЖД)

Тривалість:

30–40 хв (з можливістю скорочення)


Мета уроку:

Навчальна:

  • ознайомити учнів із поняттям «вибухонебезпечні предмети»;
  • сформувати уявлення про мінну небезпеку.

Розвивальна:

  • розвивати уважність, відповідальність;
  • формувати навички правильної поведінки в небезпечних ситуаціях.

Виховна:

  • виховувати обережність, дисциплінованість;
  • формувати ціннісне ставлення до власного життя.

Очікувані результати:

Учні:

  • знають основні правила мінної безпеки;
  • вміють пояснити, що робити при виявленні підозрілого предмета;
  • усвідомлюють, що чіпати небезпечні предмети заборонено.

Обладнання:

  • ілюстрації (картинки підозрілих предметів);
  • картки «можна / не можна»;
  • плакат або напис: «НЕ ЧІПАЙ — ВІДІЙДИ — СКАЖИ».

Хід уроку


1. Організаційний момент (2–3 хв)

Дії вчителя:

  • привітання;
  • створення доброзичливої атмосфери;
  • перевірка готовності дітей.

Слова вчителя (приклад):
«Сьогодні ми поговоримо про дуже важливі правила, які допомагають зберегти життя».


2. Мотивація навчальної діяльності (5 хв)

Бесіда:

  • Чи всі предмети навколо нас безпечні?
  • Чи можна брати незнайомі речі?

docx
Додано
30 січня
Переглядів
96
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку