Конспект уроку з німецької мови, як другої іноземної, для учнів 5 класу на тему " У селі"

Про матеріал

Конспект уроку німецької мови (друга іноземна) для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів з використанням сучасних інтернет – сервісів на тему " У селі". Автор підручника – Світлана Сотнікова.

Перегляд файлу

Im Dorf (У селі)

Мета:  ознайомити учнів з новими лексичними , активізувати їх у мовленні, розвивати вміння читати, сприймати на слух і розуміти прослухане, розвивати навички діалогічного мовлення;  ознайомити учнів з різними видами тварин та їхніми особливостями; розвивати інтелектуальну, емоційну сфери особистості учнів та їх мовленнєву реакцію; виховувати в дітях любов до тварин.

Обладнання уроку: підручник, робочий зошит, аудіо-диск, граматичні схеми, роздатковий матеріал.

Тип уроку: комбінований

 

                                                        Хід уроку

I. Почaток уроку

  1. Привітання.

-Guten Tag, liebe Kinder! Wir beginnen unsere Stunde.

2. Комунікативна хвилинка .

-Wer fehlt heute?

-Der wievielte ist heute?

-Und welcher Tag der Woche ist heute?

3. Фонетична розминка

Alle Tiere sind wie Menschen,

Haben Vater, Mutter, Kinder,

Lieben Sonne, Wind und Wasser,

Frühling, Sommer, Herbst und Winter.

Alle Tiere sin duns Freunde.

Darum sollen wir lieben.

Und das steht in ihren Augen

Gross und klar und schön geschrieben.

  1. Повідомлення теми та мети уроку.
  • Das Thema unserer Stunde lautet „Die Haustiere“. Wir sprechen über  dieHaustire. Da werden wir Lexik lernen, Übungen machen, Rätsel raten.

II. Основна частина

  1. Контроль домашнього завдання.
  2. Вивчення нового матеріалу.

а) ознайомлення з новими л.о

Хто пасеться на лужочку

Товстобокий, наче бочка?

Любить сіном ласувати,

Молочко дає малятам.

— Будьте, му-му-му, здорові

І подякуйте … (корові). Die Kuh

 

Здавна людям помагає,

Довгий хвіст і гриву має,

Любить сіно пожувати,

"І-го-го!" — ірже завзято,

Бо не відає про лінь,

Як працює в полі… (кінь). Das Pferd

 

На дворі і на току —

Скрізь луна :"Ку-ку-рі-ку!"

Гордо птах цей походжає,

Дуже пишний хвостик має,

Шпори, гребінець чарівний…

Що за птах цей, дітки? …(Півень). Der Hahn

 

"Ко-ко-ко"— лунає зранку.

Принесе нам до сніданку

Пташка золоте яйце —

І корисне, і смачне.

Що ж оце за чаботурка?

Це ряба матуся… (курка). Das Huhn

 

В неї замість носа — рило,

Весь город ним перерила.

Хрюкає вона: "Хрю-хрю,

Дуже їсти я люблю!"

У багнюці спить щодня

Ця замурзана… (свиня). Das Schwein

 

І мала, і кучерява

І тихенька, і ласкава.

Має брата баранця.

називається... (вівця). Das Schaf

 

Полюбляє він ковбаску,

Розгризає маслаки

І отримує він ласку

Від хазяйської руки.

Якщо друга захищає,

Про життя своє не дбає.

Хто твій вірний помічник?

Хто сміливий захисник?

(Собака)  der Hund

 

https://learningapps.org/1294247

 

б) вживання іменників в множині (Аудіозапис)

die Kuh – die Kühe            das Pferd – die Pferde                  das Schaf – die Pferde                                               das Huhn – die Hühner              der Hahn – die Hähne          die Katze – die Katzen

der Hund – die Hunde               das Schwein – die Schweine    

в) розвиток вмінь читати

стр 120 впр. 4

 

г) аудіювання тексту

                                             Katze

Ich habe zu Hause eine Katze. Sie ist 2 Jahre alt, schwarz und heißt Luschi. Luschi kann gut springen und tanzen. Sie ist immer lustig und spielt sehr gerne. Ich mag Luschi sehr. Luschi mag misch und Fische sehr gern

 Test

  1. Ich habe zu Hause eine Katze.             5. Sie ist immer lustig.
  2. Sie ist 6 Jahre alt.                                   6. Wir spielen oft gern.
  3. Die Katze ist weiß.                                  7. Ich mag Luschi sehr.
  4. Luschi kann gut singen.                           8. Luschi mag keine Fische.

Фізхвилинка

Ein Junge und ein Mädchen,

Wir gehen Hand und Hand.

Wir gehen durch das Dorf

Und machen uns bekannt.

Wer bist du? Wie heißt du?

Ich bin ein Junge. Ich bin ein Mädchen.

Meine Hand, deine Hand,

Ja, wir machen uns bekannt.

  1. Виконання вправ на закріплення.

а) робота в парах ( відгадування загадки)

стр. 119, впр 2

Löse das Rätsel

Er hat einen Kamm,

doch kämmt er sich nicht.

Er hat Sporen

Und  ist doch kein Reiter.

б) розвиток діалогічного мовлення (робота в парах)

стр.119, впр. 3

- Lebt auf dem Bauernhof nur eine Kuh?

- Nein, dort leben viele (zwei, drei….) Kühe.

 

https://learningapps.org/799914

 

в) розвиток монологічного мовлення

 - Auf meinem Bauernhof leben…..

г) робота в групах «Світове кафе»

стр 119, впр 4

Aufgaben:

  1. Lest die Erzählung von Artem. ( beide Gruppe)
  2. I Gruppe: Was sagt Artem

II  Gruppe: Was sehen wir auf dem Bild.

 д) розучування пісні „Meine kleine Katze“

Meine kleine Katze

Die ist heute froh.

Meine kleine Katze

Sitzt heut auf dem Poo.

Meine kleine Katze

Steht nun langsam auf

Und nach einer Weile

Liegt sie auf dem Bauch.

Sie hebt Ihre Tatze

Und sagt mir guten Tag

Sie wedelt mit dem Schwanze

Weiss dass ich sie so mag.

Meine kleine Katze

Ist mein bester Freund,

Meine kleine Katze

Bleibt mir immer treu.

Meine kleine Katze

Bleibt mir immer treu.

Morgens wenn ich aufstehe

Dann kommt sie gleich zu mir

Am Abend wenn ich schlafen gehe

Dann gibt sie mir zum Schluss

Einen dicken Kuss

Meine kleine Katze

Ist mein bester Freund

Meine kleine Katze

Bleibt mir immer treu

Meine kleine Katze

Ist mein bester Freund

Meine kleine Katze

Bleibt mir immer treu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III. Заключна частина

  1. Домашнє завдання

 

Описание: C:\Users\1234\Desktop\Scan.jpg

  1. Підсумок уроку

  - Was haben wir heute gemacht?

  - Also, ihr habt heute sehr fleißig gearbeitet. Ich bin mit der Stunde zufrieden. Ihr bekommt solche Noten…

             3. Прощання

 - Steht auf! Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!

 

docx
Додано
29 грудня 2017
Переглядів
2331
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку