Конспект уроку з теми «Пори року та погода» 4 клас
Мета:
-
формування предметних компетентностей: повторити лексичні одиниці з теми, удосконалення навичок читання, вживання It’s raining, It’s snowing, практикуватися в діалогічному мовленні, аудіюванні та письмі. Розвивати правильну вимову, мовну здогадку та увагу.
-
формування ключових компетентностей: спілкування іноземною мовою (читання тексту), уміння вчитися протягом життя (самостійно працювати з підручником, організовувати свій час та простір), ініціативність і підприємливість (ініціювати усну і писемну взаємодію іноземною мовою).
Тип уроку: урок розвитку компетентностей
Змістові лінії: екологічна безпека та сталий розвиток, громадянська відповідальність.
Методи: дискусія, робота з різними джерелами інформації.
Очікувані результати: учні описують явища природи та пори року, вживаючи лексику з попередніх уроків.
Обладнання: підручник, робочий зошит, аудіо-додатки, відео-пісні, роздатковий матеріал.
Хід уроку
-
Warm up
-
Привітання
-
Hello boys and girls! I’m glad to see you! (Давайте привітаємо один одного нашою ранковою пісенькою “Hello song for kids”). I think we can start our lesson. Topic of our lesson is Seasons of the year and weather.
-
Повторення лексичних одиниць
-
Let’s repeat words you already know. I give you a card with pictures and you read and name it (учні отримали картки з малюнками по темі уроку, дивлячись на малюнки, учні називають, що на них зображено).
-
Good, and now match the weather with seasons, for example: winter – snowy (учні називають яка погода якій порі року характерна).
-
Practice
-
Speaking (говоріння)
Закріплення вживання структури It’s … .
-
I show you a picture with different weather, and you should say what the weather is and what season is it (учні дивлячись на малюнки, говорять яка погода зображена та яка це пора року, використовуючи конструкцію It’s).
-
Listening (аудіювання)
-
Very well, children. Now let’s listen to the song “What’s the weather like today” and sing it together (учні слухають та співають разом пісню).
Підручник впр. 3, с. 110
-
Look at the ex. 3, p. 110, we have a audio about weather in different cities. You should listen and match pictures (учні слухають аудіо до вправи та з’єднують картинки).
-
Reading (читання)
Підручник впр. 2, с. 114
-
Very well, and now look at the ex. 2, p. 114, we have a dialogue between Vlad and Olenka. Let’s first listen it and then read (учні слухають та читають діалог між Владом та Оленкою).
-
Good and now answer please the questions (учні дають відповіді на питання по діалогу).
-
What is Olenka’s favourite season of the year? Why?
(Яка улюблена пора року Оленки і чому?)
-
What is Vlad’s favourite season of the year? Why?
(Яка улюблена пора року Влада і чому?)
-
Writing (письмо)
-
Now you receive cards with your writing task, a crossword (учні отримують роздатковий матеріал, кросворд, в якому потрібно записати слова, які зображені на малюнках).
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 9.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 15.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 14.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 13.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 12.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 11.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 18.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 17.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 21.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 20.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 24.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 23.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 30.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 29.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 28.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 27.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 26.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 33.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 32.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 39.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 38.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 37.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 36.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 35.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 42.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 41.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 49.png)
![](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 51.png)
-
And now let’s remember months of the year. I give you cards with writing task (учні отримують роздатковий матеріал та виконують письмові завдання з теми Місяці року).
![http://englishprofi.com.ua/wp-content/uploads/b2f1b18a4f74863d784a0944d53fe73e.jpg](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 56.jpeg)
![http://englishprofi.com.ua/wp-content/uploads/4f40490885c006b7a608ad7bf2aa05bd.jpg](/uploads/files/1485298/296839/324217_html/images/296839 58.jpeg)
-
Summarizing
-
Підведення підсумків уроку
-
Well, children. It was a great and interesting job. I want to thank you for your today`s work. You were very active, hard working and creative.
-
Рефлексія
-
And now you should agree or disagree with my sentences. If you agree – clap your hands, disagree – stamp your feet. Ready? (учні плескають, якщо згодні з твердженням або стукають ногою, якщо не згодні)
-
December, January and February are months of autumn.
-
There are 12 months and 4 seasons of the year.
-
September is after August.