Конспект виховної години "Хутчіш знайомитись"

Про матеріал
Конспект виховної години "Хутчіш знайомитись" розрахований на 4 клас. Мета виховної роботи: Познайомитися з учнями класу,представити себе. Дізнатися про вподобання дітей та їх здібності. Розвивати у дітей увагу, уяву, пам’ять,збагачувати словниковий запас. Виховувати повагу та толерантне ставлення до інших.
Перегляд файлу

Студентки 2 курсу

ЕПФК ЗНУ

Тусевич Лілії Віталіївни

Виховна година для 4 класу

«Хутчіш знайомитись»

Мета: Познайомитися з учнями класу,представити себе. Дізнатися про вподобання дітей та їх здібності. Розвивати у дітей увагу, уяву, пам’ять,збагачувати словниковий запас. Виховувати повагу та толерантне ставлення до інших.

Обладнання: Презентація

Форма роботи: ігрова програма

Хід заняття

І Організація учнів до роботи

1.Привітання

Доброго дня! Шановні дітки я хочу з вами познайомитися мене звати Лілія

Віталіївна, я студентка ЕПФК ЗНУ, люблю подорожувати та нові знайомства. Маю надію що ми ще будемо зустрічатися тож сподіваюся що ми з вами подружимося і весело проведемо час.

Доброго ранку – сонце привітне!

Доброго ранку – небо блакитне!

Доброго ранку – в небі пташки! Доброго ранку – зелені дубки!

Доброго ранку – люди привітні!

Я всім вам бажаю щоб посмішки квітли!

2. Відгадування загадки відгадайте кілька загадок

1)Нас не було – воно було, Нас не буде – воно буде;

Ніхто ні в кого його не бачив,

А в кожного є.(ім’я)

2)А відгадайте-но: що я таке?

Всі хочуть, як народиться дитина, щоб я було красиве і дзвінке,

бо носить все життя мене людина.(ім’я)

3)Воно належить мені,

Але інші вживають його частіше за мене.(ім’я)

Які ви молодці швидко впоралися, тож на вашу думку яке відношення до нашої з вами теми має ім’я? Можливо є думки чим ми будемо займатися на занятті? (відповідь 2-3 учні)

3. Повідомлення теми, мети заходу

Тож сьогодні ми будемо з вами знайомитись. А темою нашого заняття є «хутчіш знайомитись». У нас з вами буде не проста зайняття, адже ми з вперше бачимося з вами, тому хотілося б краще познайомитися. І допоможе нам в цьому подорож чарівною країною.

ІІ Основна частина

Сьогодні ми подорожуючи країною знайомств і зупиняючись на кожній зупинці будемо дізнаватися більше один про одного.

1 Зупинка місто імен та захоплень

І наша перша зупинка місто імен та захоплень, тож пропоную зіграти в гру «познайомимось «що ти любиш розкажи та як звати тебе скажи?» наприклад мене звати Лілія і я люблю подорожувати, гра продовжується до тих пір поки кожен з учнів не відповість на питання. Які ви молодці, було дуже цікаво дізнатися як вас звати та ваші захоплення

2Зупинка «місто особливостей»

Зараз зіграємо в гру, але спочатку оберемо охочих зіграти це 2-3 людини. Діти які погодилися грати описують когось з однокласників (колір очей, одяг, волосся,особливості) потім по черзі зачитують, а всі інші вгадують про кого йде мова.

Вау, я враженна як добре ви знаєте один одного, отже на цій зупинці ми зрозуміли що ми всі з вами різні. а зараз пропоную трішки розім’ятися та провести фізичну хвилинку

3. Фізхвилинка.

Раз! Два! Всі присіли.

Потім вгору підлетіли.

Три! Чотири! Нахилились,

Із струмочка гарно вмились.

П'ять! Шість! Усі веселі.

Летимо на каруселі. Сім! Вісім! В поїзд сіли Ніжками затупотіли.

Дев'ять! Десять! Відпочили І за парти дружно сіли.

А ну дітки скажіть чи гарно ми з вами розім’ялись? (відповіді учнів) Чудово!

Тому рушаймо на іншу зупинку

4 Зупинка « Місто професій»

Наша наступна зупинка - це місто професій, гадаю що хтось з вас вже думав ким хоче стати у майбутньому, хтось лікарем, пілотом, фотомоделлю чи можливо вчителем. Тож пропоную відгадати кілька загадок

1)Золоті у нього руки:

Робить зачіски й перуки,

Підстриже і пофарбує,

Гарний настрій подарує.(Перукар)

2)Знань чимало в нього є, Дітлахам їх віддає.

Міста Знань постійний житель,

Носить горде ймення - (Вчитель)

3)Рівно цеглу викладає,

Дах старанно покриває…

Каменяр і покрівельник

Носять назву…(Будівельник)

4)Хто людей з біди рятує

І хвороби всі лікуєПризначає процедури

І таблетки і мікстури?(Лікар)

5)Він закони добре знає,

Помилку відраз впізнає,

Будь-який важливий лист

Враз напише вам… (Юрист)

6)Вміє справно рахувати І товар пропонувати.

Зошит, книгу, олівець

Видає нам - (Продавець)

Молодці, гарно впоралися. Мені тут стало цікаво, а ким ви хочете стати у майбутньому?(2-3 учні відповідають)

5 .Гра «Саймон»

Ми звами нещодавно познайомилися і давайте перевіримо хто з вас найуважніший.

Пропоную трішки відпочити та пограти в рухливу гру яка має назву «Саймон» правила гри дуже прості ви будете повторювати рухи які сказав саймон, якщо програєте то вибуваєте з гри. Зараз приведу приклад

-саймон сказав руки в боки(ви повторюєте)

-саймон під пригнув (ті хто повторив проглали, адже саймон нічого не сказав, а лише пригнув)

Всім сподобалася гра?(відповіді учнів) чудово

5 Зупинка « місто правил»

Наша подорож підходить до кінця і ми вже з вами добре знаємо один одного, тому давайте разом складемо правила поведінки. І це наша наступна зупинка місто правил Тож я зачитую правила якщо ви погоджуєтесь підіймаєте руку, якщо не погоджуєтеся тоді нічого не ставите. сердечко

     Уважно слухати вчителя

     Не запізнюватися на уроки

     Бешкетувати під час уроків

     Тримати стіл в чистоті

     Їсти підчас уроків

     Піднімати руку коли хочете відповісти

     Відповідати голосно і чітко

     Наполегливо вчитися

     Розмовляти з друзями на уроці

     Зі всіма вітатися

Які ви молодці гарно впоралися, тепер у нас з вами є правила поведінки, тому давайте домовимося що ви будете їх дотримуватися.

IV Заключна частина

1.     Рефлексія.

Що найбільше сподобалося?

який настрій наприкінці заняття? Гарний(палець в гору) якщо не дуже то( салют)

Чи сподобалось вам зі мною грати?

Що вам найбільше запам’яталось з нашого заняття?

2.     Підбиття підсумків

Нажаль наша подорож підійшла до кінця, маю надію ми весело провели з вами час, мені дуже сподобалася ваша активність на занятті та знайомство.

Сподіваюся що наступні наші зустрічі будуть такими цікавими.

pdf
Додав(-ла)
Tusevych Lily
Додано
9 квітня
Переглядів
55
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку