Конспект заняття "Ось який я"

Про матеріал
- ознайомити дітей із зовнішньою будовою тіла людини, з можливостями організму : я вмію бігати, стрибати, брати, нести;продовжувати вчити дітей розрізняти свою стать, вчити розпізнавати та називати частини тіла, складати невеликі розповіді про себе; - - розвивати увагу, мислення, активне мовлення, пам'ять, зацікавленість, посидючість; - виховувати зацікавленість, свідому слухняність
Перегляд файлу

Конспект заняття з розвитку мовлення

(молодша группа)

Тема: « Ось який я»

Програмовий зміст:

  • ознайомити дітей із зовнішньою будовою тіла людини, з можливостями організму : я вмію бігати, стрибати, брати, нести;продовжувати вчити дітей розрізняти свою стать, вчити розпізнавати та називати частини тіла, складати невеликі розповіді про себе;
  • - розвивати увагу, мислення, активне мовлення, пам'ять, зацікавленість, посидючість;
  • виховувати  зацікавленість, свідому слухняність

Матеріали та обладнання: лялька Оленка, лялька Сергійко, наочний матеріал гри «Частини тіла»,

Хід заняття:

1.Організаційний момент

Діти сидять на стільцях по колу.

2.Психогімнастика «Ось я який»

Я такий гарненький, веселий, чепурненький!

Завжди звеселяюся,  всім навкруг посміхаюся!!!

3.Ігровий момент: вихователь пропонує дітям привітати гостей : ляльку Оленку та ляльку Сергійка.

Гра: «Де були не скажемо, що робили- покажемо»

Вихователь показує дії, а гравці повинні здогадатися, що це за дії ( тупати, стрибати, посміхатися, тощо)

4.Гра-імітація «Я-дівчинка, я –хлопчик»

Дітит утворюють коло і по черзі називають свою стать. Наприклад: «Я - дівчинка, тому що у мене є косички, на вушках – сережки, я вдягнута в спідничку!»

5.Фізкультхвилинка « Дівчатка і хлопчики»

 

Дівчатка і хлопчики: хлоп, хлоп, хлоп,
Стрибають, як м'ячики: стриб-скік, стриб-скок.
Ніжками топчуть: топ, топ, топ!
Весело регочуть: ха, ха, ха!
Очима кліпають (ритмічне зажмурівання очей),
Після відпочивають (присідають, руки вільні)

А тепер, ми всі  встали!
Швидко руки вгору підняли,
В сторони, вперед, назад, 
Повернулись вправо, вліво,
Тихо сіли, знову за справу. 

 

6.Гра «Назви»

C:\Users\pc\Downloads\84082217_2544030599206076_4809792016315580416_n.jpg   C:\Users\pc\Downloads\83014414_2544030645872738_4436364667425652736_n.jpg  C:\Users\pc\Downloads\82926154_2544030545872748_7167127912427028480_n.jpg

7. Підсумок заняття.

Дітки, скажіть будь ласка, хто до нас сьогодні завітали ( лялька Оленка, лялька Сергійко). Які особливості зовнішності хлопчиків та дівчаток?

Молодці! Ви були дуже уважними та розумними!

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.7
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Тройно Катерина Олександрівна
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
10 квітня 2020
Переглядів
7388
Оцінка розробки
4.7 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку