Конспекти уроків для 9 класу

Про матеріал
Оновлена розробка уроків №34-39,58-59 для учнів 9 класу. За авторським календарним плануванням та підручником "Język polski dla 9 klasy" Łesia Biłeńka-Swystowycz, Jerzy Kowalewski, Mykoła Jarmoluk"
Перегляд файлу

23.01.2019

Конспект уроку польської мови №34-35 9 клас

Теmat. Polska w Unii Europejskiej.Partnerstwo Wschodnie

Мета : cформувати лексичні навички  до теми « Polska w Unii Europejskiej »;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo nietoperzy.

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.

2. Що можете розказати про іменники із закінченням um.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Do słownika:

dąży – прагне

stowarzyszeniowa – асоціативна

strefy – зони

układ – система

prędkości – швидкостей

uchodźców – біженців

zakładać – засновувати

Ateny – Афіни

udać się – відправитись

zyskała – отримала

relacjach – зв’язках

kwesta – збір

duma – гордість

rzędu – уряду

składka – преміум

marudź – скигли

tożsamość – ідентичність

ustawodawstwo – законодавство

wyłonić – видвинути

zagdnień – проблем, питань

reprezentujący – представлений

odmienić się – переломитись

płeć - стать

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Czytanie. St.99-101

2. Mówienie. Ćw. 1 st.101

3. Czytanie. Ćw.4 St.102

4. Pisanie. Ćw. 5 st.102-103

5. Mówienie.Ćw.6 st.103-104

6. Czytanie.Ćw.8 st.104

7. Mówienie.. Ćw.9 st.104

8. Gramatyka. St.105-106

9. Pisanie. Ćw.12st.107

10. Słuchanie.Ćw.13 St.107-109

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.10 st.106, wyuczyć słowa(ustnie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.01.2019

Конспект уроку польської мови №36-37 9 клас

Теmat. Заповнення анкети. Спортивна статистика

Мета : cформувати лексичні навички  до теми « Polska w Unii Europejskiej »;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo nietoperzy.

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.

2. Що можете розказати про іменники із закінченням um.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Do słownika St.110-112

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Mówienie.. Ćw.23 St.114-115

2. Czytanie.. Ćw. 24,25 st.116-117

3. Pisanie. Ćw.26,27,28,29 st.117-118

4. Czytanie.Ćw.30 st.119

5. Gramatyka. St.119

6.Pisanie. Ćw.31,32,33,34,35 st.120-121(відео)

7. Do słownika:

los – доля

lamparta – леопард

piernik – імбирний пряник

próżnuje – ліниться

plonów – прибутків

drwiny - насмішки

8. Mówienie.. Ćw.36 St.121-122

9. Słuchanie. Ćw. 37 st.122-123

10. Pisanie. Ćw.38 st.123

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.18 st.112, wyuczyć słowa(ustnie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.02.2019

Конспект уроку польської мови №38-39 9 клас

Теmat. Отилія Єджейчак. Sto lat Niepodległości

Мета : cформувати лексичні навички  до теми « Polska w Unii Europejskiej », «Sto lat Niepodległości»;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

Jerzy nie wierzy, że na wieży jest gniazdo nietoperzy.

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Назвіть сполучники сурядності в польській мові.

2. Що можете розказати про іменники із закінченням um.

3. Назви види речень в польській мові, наведи приклади.

4. Переліч правила написання частки би в польській мові.

5.Виправте речення Nam trzeba iść do domu.

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Gramatyka. St.119

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Mówienie.. Ćw.41,42 St.124

2. Gramatyka. St.125

3. Pisanie. Ćw.45 st.126

4. Gramatyka. St.126

5. Pisanie. Ćw.47,48,49,50 st.127

6.Czytanie. St.128-130

7. Do słownika:

dołki – свердловини

drwiny – знущання

st.129

8. Mówienie.. Ćw.1,2,5 St.130-131

9. Słuchanie. Ćw. 6 st.131-132

10. Czytanie. Ćw. 7 st.132

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Ćw.43 st.124-125, wyuczyć słowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.04.2019

Конспект уроку польської мови №58-59 9 клас

Теmat. Stanisław Wyspiański «Wesele». Kontakty ponad granicami

Мета : cформувати лексичні навички  до теми « Polska regionów. Kontakty ponad granicami »;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: ознайомлення з новим ЛО та формування лексичних навичок усного мовлення і читання.

Форма проведення уроку:урок-практикум

Хід уроку

І. Організаційний

1.Привітання.

2.Введення в іншомовну атмосферу

https://img1.demotywatoryfb.pl/uploads/201504/gallery_1429815726_284068.jpg

3.Повідомлення теми і мети уроку

Бесіда:

1. Co wiesz o zdaniach złożonych podrzędnich okolicznikowych?

2. Co wiesz o czasownikach na -ąć?

3. Co wiesz o zdaniach złożonych podrzędnich dopełnieniowych?

4. Co wiesz o Wołaczu?

5. Co wiesz o czasownikach na -eć?

ІІ. Формування мети й завдань уроку

Czytanie. St.231-238,196-197

ІII. Актуалізація опорних знань, умінь, навичок

1. Pisanie. Ćw. 1,2 st.198

2. Mówienie. Ćw. 3 st.198

3. Pisanie. Ćw. 4 st.198

VІІ. Підсумки уроку

VIIІ. Домашнє завдання

Виконати тест.

Повідомте учням

Код доступу 392577

Попросіть учнів використати цей код, 
відкривши посилання
join.naurok.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
16 квітня 2019
Переглядів
684
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку