Конспекти уроків польської мови для 5 класу

Про матеріал
Розробка уроків №49-50 для учнів 5 класу. За авторським календарним плануванням та підручником "Język polski (1. rok nauczania) dla szkół ogólnokształcących z ukraińskim językiem nauczania. Klasa 5 / Ł. Biłeńka-Swystowycz, J. Kowalewski, М. Jarmoluk. – Wyd. drugie, poprawione. – Czerniowce : Bukrek, 2018. – 176 s. : il."
Перегляд файлу

19.03.2019

Конспект уроку польської мови №49-50(5 клас)

Тема: Dwanaście mieciące. Wyraź swoje emocje

Мета: cформувати лексичні навички  до теми « Dwanaście mieciące »;

розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;

виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;

 створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.

Тип уроку: формування умінь і навички.

                                                      Хід уроку

І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).

ІІ Фонетична розминка

Прошу повторювати за мною:

Żuk do żuka
Rzecze żuk do żuka:
“Czego pan tu szuka? - może pożywienia:
rzepy, żołędzi, rzodkiewek,
a może jarzębiny(горобина) czerwonej?”
“Nie, ja szukam narzeczonej”.

ІІІ Перевірка домашнього завдання.

ІV Актуалізація опорних знань учнів.

     Бесіда:

- Proszę odmienić  być w czasie przeszłym.   

- Proszę odmienić  mieć w czasie przeszłym.

- Jakie reguły napisania wielkiej litery?

-Jakie końcówki Narzednika w rzecowniku liczby pojedyńczej?

-Jakie rodzaje rzeczownika znacie?

V Оголошення теми та мети уроку.

Відкриваємо зошити .

VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)

1. Gramatyka. St.95

2. Фізкультпауза

Відео.

3. Mówienie. Ćw.23,24 st.97

4. Фізкультхвилинка.Відео.

5.Czytanie. St.98-99

6.Do słownika. St.99

7. Mówienie. Ćw.1,2,3,4 st.100-101

8. Gramatyka. St.102

9.Pisanie. Ćw.5 st.102

V Підсумок уроку.

VI Домашнє завдання.

Ćw.22 st.97,wyuczyć słowa

 

docx
Додано
18 березня 2019
Переглядів
894
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку