Лабораторна робота № 3. Вимірювання розмірів малих тіл різними способами.

Про матеріал
Мета: Освітня . Формувати практичні навички вимірювання розмірів малих тіл різними способами. Розвиваюча. Розвивати навички самостійної роботи учнів і творче мислення. Виховна . Виховувати культуру проведення навчального досліду та вміння взаємодії в групах під час виконання лабораторної роботи.
Перегляд файлу

Урок 8/8. Лабораторна робота № 3. Вимірювання розмірів малих тіл різними способами.

Мета:

              Освітня . Формувати практичні навички вимірювання розмірів малих тіл різними способами.

Розвиваюча. Розвивати навички самостійної роботи учнів і творче

мислення.

           Виховна .  Виховувати культуру проведення навчального досліду та вміння взаємодії в групах під час виконання лабораторної роботи.

Тип уроку. Урок удосконалення знань, умінь і навиків.

Прилади  та матеріали:  лінійка, горох, пшоно, моток дроту,олівець, книжка, мікрофотографія розмірів атома.

Інструкція з правил техніки безпеки.

Відео  Виконання роботи

Презентація  Урок 8.8

  Наука починається з того часу,

коли починають вимірювати.

Д.І.Менделєєв                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Хід уроку                                                                                                                  

1.Організаційний момент.

2.Актуалізація опорних знань.

    Аналіз лабораторної роботи.

                     Вправа на перевірку вивченого матеріалу «Так – ні».                        

            1.Об’єм рідини можна виміряти мензуркою . (Так)

            2.Основна одиниця довжини - метер. (Так).

            3.Площа вимірюється в сантиметрах.(Ні).

            4. Об’єм тіла неправильної форми можна виміряти лінійкою. (Ні).

            5.Процес  життя йде в напрямі від минулого до майбутнього.(Так).

            6.Час можна вимірювати тільки годинником.(Ні)

            7.Метроном – це прилад для вимірювання довжини.(Ні)

            8.Для особливо точних вимірювань часу застосовують атомні годинники.(Так)

            9.Мензурка- це прилад для вимірювання шляху.  (Ні)

            10.1 год =120 с. (Ні)

            11. 360 хв = 6 год.(Так)

            12. 1800 с = 0,5 год. (Так)

3. Інструктаж вчителя з дотримання правил ТБ.

 4.  Виконання лабораторної роботи і обробка результатів.       

 5. Аналіз результатів і підведення підсумків уроку.

           Метод  «Мікрофон»

  • Що ми робили на уроці?
  • Чи досягли ми мети уроку?
  • Які одержали значення діаметру гороху? Дроту? Атома?
  • Які одержали значення товщини сторінки підручника?

  6.Домашнє завдання.

docx
Пов’язані теми
Фізика, 7 клас, Розробки уроків
Додано
16 березня 2020
Переглядів
1518
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку