Матеріал для оформлення класного куточку "Правила пожежної безпеки під час відпочинку у лісі."

Про матеріал

Пам'ятка для оформлення класного куточку "Правила пожежної безпеки під час відпочинку у лісі". Матеріал буде корисний класним керівникам та вчителям, які викладають основи здоров'я.

Перегляд файлу

Правилапожежноїбезпекипід час відпочинкувлісі

C:\Users\public.test\Desktop\Травматизм матеріали\Плакати ТБ\пожежа в лісі.png

Ліси – дорогоціннерукотворнебагатство, яке ми не маємо права бездумно винищувати. Виїжджаючинавідпочинокна природу, докладітьзусиль, щобуникнутистворенняпожежонебезпечнихситуацій та засмічення.

З настанням тепла та спекотних літніх днів настає загроза виникнення пожеж у лісних масивах. Пам’ятайте, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі забороняється. За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум’я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк.

Якщо вогнище вкрай необхідне, його можна розкладати на вологій галявині, подалі від насаджень (25 м - до листяних порід, 50 м - до хвойних), на піщаному або кам’янистому ґрунті. Доцільно оточити його камінням, очистити від верхнього шару ґрунту. Після закінчення горіння вогнище слід залити водою й засипати піском.
Слід дуже уважно наглядати за малими дітьми, адже, користуючись "свободою", вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Дитячі пустощі з вогнем - дуже небезпечні!

При виявленні пожежі:

- обов’язково повідомте про пожежу за номером 101;
- незначний вогонь спробуйте загасити водою, ґрунтом, піском, шматком цупкої незаймистої тканини;
- якщо вогонь великий – виходьте з лісу у напрямку проти вітру;
- повідомляйте про пожежу зустрічних людей, у разі необхідності допоможіть їм покинути ліс.

C:\Users\public.test\Desktop\Травматизм матеріали\Плакати ТБ\vogon_pozhezha_lis_diti.jpgC:\Users\public.test\Desktop\Травматизм матеріали\Плакати ТБ\пожежа в лісі 2.png

docx
Додано
9 серпня 2018
Переглядів
993
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку