Майстер-клас з малювання «Зарум’янила осінь калину»
Номер слайду 2
Зарум’янила осінь калину,У червоне намисто вдягла. У погожу та сонячну днину. Павутинку струни натягла. Щоб на ній грав вітрець колисковуІ приносив мелодію в сни. Щоб оспівував осінь чудовуІ надію давав для весни.
Номер слайду 3
Калина — народний символ України. Недарма кажуть: Без верби та калини нема України. Калина — символ дівочої краси, вроди і долі.
Номер слайду 4
Матеріали:- фарби;- аркуш паперу з гроном калини;- вологі серветки.
Номер слайду 5
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Калина пишним білим цвітом. Покрила квіти навесні. А восени, як згасне літо,Дарує ягідки рясні. Зриваймо кетяги калини,Не забуваймо лиш про те: Калина – символ України,Калина – дерево святе.
Номер слайду 9
Легенда про Калинку і Килину. Жили собі мати і донька. Була донька дуже гарна і вміла людей лікувати. Одного разу Калинка у степу зілля збирала, там побачив її пан і хотів собі за жінку взяти. Втікала Калинка скільки сили мала, аж ось попереду річка, а далі вже і бігти нікуди. Вилізла Калинка на вербу, стрибнула у воду і втопилася. Кожного дня приходила на берег стара Килина – тужила за дочкою. Вросли у берег ноги старенької міцним корінням, руки стали вітами гнучкими, а серце перетворилося на калинові ягідки, що щедро дарує калина людям і пташкам, по сей день людей лікує.
Номер слайду 10
Прислів’я та приказки про калину: Красива, мов червона калина. Щоки червоні, як ягідки калинові. Любуйся калиною, коли цвіте, а дитиною, коли росте. Молода дівчина гарна, мов калина.