План відкритого уроку англійської мови у 2-А класі
Тема: Моя сім'я (My Family). Запитання Who's that? Розвиток діалогічного мовлення.
Мета:
|
Етап уроку |
Час (хв) |
Зміст та методична мета |
Діяльність вчителя та учнів |
|
|
I. Організаційний момент та вступ |
5 |
Мета: Створення позитивної атмосфери. |
1. Привітання. How are you today? Запитання про настрій дітей.Повторення вивченого матеріалу на попередніх уроках . |
|
|
II. Повторення та мотивація |
5 |
Мета: Підвести до теми. |
Гра "Magic Box": Вчитель приносить красиву коробку. "What is in my Magic Box? It's a surprise!" Діти ставлять питання (Is it big? Is it a toy?). Вчитель дістає велику картку із зображенням сім'ї. Вводиться ключове слово Family. |
|
|
III. Основна частина: Презентація нової лексики |
8 |
Мета: Ввести нові слова та забезпечити їх первинне запам'ятовування. |
Вчитель акцентує увагу на дерево на дошці `What`s this? Is it a tree? It is our family tree? Далі розміщує картки з членами родини на сімейному дереві. Учитель називає нове слово (father, mother, brother, sister) і показує картку. Після цього дітям роздаються картки з членами родини, які вивчаємо. Гра "Show me!" (TPR): Учитель каже команду "Show me!" і називає члена родини, учні показують картки. Далі вчитель підходить до кожного і задає питання Who's that? Та стимулює учнів давати відповідь It's my....
|
|
|
IV. Рухлива хвилинка та граматична практика |
10 |
Мета: Закріплення граматичної структури Who's that? та It's my.... |
1.Діти встають та співають пісню ‘Rat-a-tat-tat’ виконуючи рухи.
|
|
|
V. Розвиток діалогічного мовлення |
10 |
Мета: Практичне використання діалогу у парах. |
Гра "Family Photo Detective" (Парна робота): Кожна пара отримує дві картки: "Family A" та "Family B" .Учні по черзі запитують один одного: Who's that? (показуючи на картку партнера) і відповідають: It's my sister! (на основі своєї картки). Гра "Family Mingle" (Рухлива): Учні ходять по класу. Вчитель дає команду "Find your brother!". Діти повинні стати в пари і проговорити: Hello, brother! |
|
|
VI. Завершення уроку |
2 |
Мета: Підсумок та рефлексія. |
Гра "I Spy" "I spy with my little eye someone who is my brother." Учні знаходять персонажа. Гра ‘Whispers` Діти по черзі виходять до дошки, розвертаючись спиною до класу, далі хтось з дітей підходить і каже `Hello`, та дитина, яка стоїть спиною повинна задати питання Who's that?. Прощання Good-bye! See you on Monday! Hug your family members! |
|