31 травня о 18:00Вебінар: Психологічна складова роботи вчителя: відновлення власних ресурсів

Навчальна презентація з природознавтва "Карпати. Природа Карпат"

Про матеріал
Презентація з природознавства підготовлена відповідно до оновленої програми для 4 класу. Вона допоможе вчителеві віртуально помандрувати з учнями у чудовий і різноманітний світ цих гір та виконати декілька творчих завдань, які сприятимуть перевірці засвоєного матеріалу з данної теми.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Карпати. Природа карпат. Природознавство

Номер слайду 2

Київ. ДНІПРОЧорнеморе. Азовськеморе??Повторення матеріалу

Номер слайду 3

ГОВЕРЛА2 061 м. Синевир. Найбільше озеро (7 га), що виникло у верхів’ї р. Тереблі. Воно лежить на висоті 990м, має глибину 24м. Розташоване серед високих (1500 м) хребтів Горган. Затиснуті між горами, покритими дрімучим ялиновим лісом, сріблом переливаються його води в погожий сонячний день, а надвечір воно стає зеленувато-сірим. Синь водного дзеркала, острівець (як зіниця ока), пухнасті смереки (вії) - все це надає озерові неповторної краси і привабливості.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

Розміщення рослин залежно від висоти

Номер слайду 6

Гра «Відгадай, де я»

Номер слайду 7

Полонини

Номер слайду 8

Де живе він?В густих хащах. Там гуляє, там і спить,Своїх діток там ростить. Любить груші, мед, малину,Ловить часом і рибину. Та найбільше любить спати,Ляже в осінь, а встаєЛиш тоді, як весна настає. Він ікластий і сердитий,Дуже любить землю рити. Жолуді весь час шукаєЙ малюків смугастих має. В темнім лісі проживає, Довгий хвіст пухнастий має.Їй на місці не сидиться,Як зовуть її?Хто цей звір рогатий,Що рогами багатий?Тваринний світ Карпат

Номер слайду 9

Обери зайвеrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Номер слайду 10

Обери зайвеrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Номер слайду 11

Кросворд «Карпати». Щоб прочитати питання, натисніть на номер.1234567ляпбгкфсиневириицянаинркутерланаллельоаооиол. Рудий хижий звір, що живе в Карпатах. Хвойне дерево Карпат. Назва гірських луків у Карпатах. Птах, занесений до Червоної книги України, що гніздиться в Карпатах. Найвища вершина Українських Карпат. Кущ із червоними ягодами, який росте в Карпатах. Цінна риба, що водиться в Карпатських річках.

Номер слайду 12

Київ. ДНІПРОЧорнеморе. Азовськеморе??Українські Карпати

pptx
Додав(-ла)
Zolotukhina Anastasiya
Додано
26 березня 2020
Переглядів
530
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку