Незвичайні зимові види спорту

Про матеріал
Топ-10 незвичайних зимових видів спорту. Додаткова інформація для учнів під час вивчення нових модулів НУШ.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Топ-10 незвичайних зимових видів спорту

Номер слайду 2

Останнім часом ряди класичних зимових спортивних розваг, таких як хокей, катання на ковзанах, лижах, сноуборді – поповнили їх нові цікаві різновиди, що завойовують все більше прихильників по всьому світу. І це не дивно, адже розігнати кров на морозному повітрі та зігрітися у процесі активного та нетривіального дозвілля особливо приємно.rrrrr

Номер слайду 3

Які ж зимові розваги нині у тренді?

Номер слайду 4

АйскартингЄдина відмінність айскартингу від його літнього побратима – це те, що змагання відбуваються на льоду. Автодром для айскарту створити не важко – підійде будь-яке велике замерзле водоймище. Правила ті ж, адреналін той же, тому любителі картингу можуть відриватись на повну весь рік. Головне вдягнутись тепліше.

Номер слайду 5

Сноукайтинг. Сноукайтинг ‒ це зимовий різновид кайтсерфінгу (від англ. kite – «повітряний змій»), що являє собою ковзання по воді на водяних лижах вслід за кайтом, який грає роль тягача. В даному випадку катаєшся по снігу ‒ на лижах чи сноуборді.

Номер слайду 6

Сноутюбінг. Цей вид спорту сподобається тим, хто не любить ні лиж, ні сноуборду, але все одно не проти повеселитися на снігу. Для сноутюбінгу будують спеціальні траси, з яких спускаєшся на санках-ватрушках (тюбингах), що нагадують автомобільну камеру. Спускатися можна гуртом із друзями, що, звісно, лише додає веселощів.

Номер слайду 7

Скіджорінг. На відміну від сноукайтингу, тут роль тягача відіграє не повітряний змій, а собача запряжка. Для управління собаками використовуються тільки голосові команди лижника. Вам потрібні лише звичайні бігові лижі, лижні палки і спеціальний пояс із амортизаційним шнуром, довжиною 2.5-4 м. Одним із різновидів цього виду спорту є кінний скіджорінг. В принципі скіджорінг може відбуватися і за снігоходом, мотоциклом або будь-яким іншим транспортним засобом.

Номер слайду 8

Фрірайд. Це екстремальне катання на сноуборді чи лижах по непідготовлених маршрутах. Вважається, що саме катання по незайманому снігу дарує найнезабутніші емоції. Разом з тим, фрірайд є дуже небезпечним видом спорту, що пов’язано з незнанням місцевості і можливістю сходження лавин. Тому для того, щоб зайнятися фрірайдом, потрібно мати гарні навички катання облаштованими трасами.

Номер слайду 9

Снігоступінг. Снігоступінг – це гібрид лижного спорту і гірського туризму. Для цього виду спорту потрібне спеціальне знаряддя – снігоступи – які одягаються на взуття. Вони дозволяють не провалюватись у сугроби і швидко рухатись по засніженій місцевості. У такій екіпіровці можна бігати навипередки або просто гуляти засніженими гірськими схилами. Як варіант, можна піднятися на гору у снігоступах, а спуститися на лижах.

Номер слайду 10

Зимове кінне поло. Зимове кінне поло досить поширене у Швейцарії. Цим видом спорту зазвичай займаються влітку, взимку різниця така: м’яч більший за розмірами та яскравіший. У Швейцарії проводиться досить багато змагань саме із зимового виду спорту.

Номер слайду 11

Брумбол. Брумбол – гра, що багато чим схожа на хокей. Схоже те, що брумбол – командна гра, шолом та захисні елементи також тут присутні. Різниця в тому, що в брумболі замість ковзанів гравці мають спеціальне взуття, м’яч «ганяють» мітлами, а не ключками. Цей вид спорту винайшли в Канаді ще років сто тому. Зараз він поширений і в Сполучених Штатах Америки, і в Австралії, і в Японії.

Номер слайду 12

Дайвінг під льодом. Дайвінг під льодом – ще один різновид зимового спорту. Але щоб займатися ним, потрібно мати гарну фізичну підготовку, витривалість та спеціальні обладунки. Ви можете побачити підводний світ в його «застиглій» красі. Найкращим із місць для такого спорту вважається озера Байкал, що завдяки своїй кришталево чистій воді з глибини 40 м дає змогу побачити людей, що стоять над водою!

Номер слайду 13

Айс-клімбінг. Айс-клімбінг відноситься також до екстремальних видів спорту. Адже його суть полягає в тому, щоб підкорювати льодяні вершини. Якщо звичайне сходження на «кам’яну» гору потребує дуже багато уваги, сил та підготовки, то цей вид спорту − вдвічі більше. Адже на перший погляд лід здається міцним, але все ж таки це дуже крихкий матеріал. Тому потрібно бути готовим до того, що навіть найбільша з вигляду льодяна бурулька може в один момент просто покришитися. Також у прихильників цього виду спорту є своя унікальна перепона – замерзлий водоспад.

Номер слайду 14

Зимові види спорту – це завжди весело, екстремально та незабутньо. Для того, щоб нічого не зіпсувало вам дозвілля на свіжому повітрі, обов’язково вдягайтеся тепліше, запасайтеся гарячим чаєм у термосі та дотримуйтесь правил для уникнення обмороження.

pptx
Пов’язані теми
Фізична культура, Презентації
Інкл
Додано
25 грудня
Переглядів
2
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку