Онлайн урок на тему :"Types of food.Quantifiers (some, any, much, many, a lot of, a few, a little)

Про матеріал
Формат: онлайн Тема: "Types of food" Тип: комбінований (введення нового матеріалу; відпрацювання знань на практиці; осмислення, узагальнення та систематизація нового матеріалу) Граматичний інвентар: Quantifiers (some, any, much, many, a lot of, a few, a little) Інструменти: Zoom/Google Meet, інтерактивні ресурси (View.genially(інтерактивні вправи, ігри, вікторини), Canva(презентація з питаннями про їжу), ChatGPT(створення розповідей, загадки), Lino.it(рефлексія), Padlet (спільна дошка для позначення завдань заняття) Тип: комбінований (введення нового матеріалу; відпрацювання знань на практиці; осмислення, узагальнення та систематизація нового матеріалу) Обладнання: інтерактивна дошка, ноутбук, смартфони учнів Інтегровані компетентності: комунікативні навички, використання інформаційно-комунікаційних технологій, критичне мислення, креативність, творче мислення, культура здорового харчування.
Перегляд файлу

Конспект онлайн заняття з англійської мови для 6 класу НУШ

Формат: онлайн

Тема: "Types of food"
Тип: комбінований (введення нового матеріалу; відпрацювання знань на практиці; осмислення, узагальнення та систематизація нового матеріалу) Граматичний інвентар: Quantifiers (some, any, much, many, a lot of, a few, a little)

Інструменти: Zoom/Google Meet, інтерактивні ресурси (View.genially(інтерактивні вправи, ігри, вікторини), Canva(презентація з питаннями про їжу), ChatGPT(створення розповідей, загадки), Lino.it(рефлексія), Padlet (спільна дошка для позначення завдань заняття)

Тип: комбінований (введення нового матеріалу; відпрацювання знань на практиці; осмислення, узагальнення та систематизація нового матеріалу)

Обладнання: інтерактивна дошка, ноутбук, смартфони учнів

Інтегровані компетентності: комунікативні навички, використання інформаційно-комунікаційних технологій, критичне мислення, креативність, творче мислення, культура здорового харчування.

Мета:

  • Консолідація лексичного матеріалу.
  • Ознайомити та автоматизувати дії учнів з лексичним матеріалом з теми

 " Types of food " в усному та писемному мовленні.

  • Активізація граматичного матеріалу з теми  та поглиблення знань про неозначені займенники.
  • Ознайомлення та первинне застосування виразів a few, a little; активізація та систематизація знань про вживання a lot of, much, many та неозначені займенники some, any.
  • Розвивати навички критичного мислення; уміння співпраці через інтерактивні завдання та роботу з АІ.

Завдання:

1. Визначити, що таке quantifiers та як їх використовувати у контексті теми

"Types of food ".

2. Ознайомитися з ЛО на позначення їжі та їх кількісними характеристиками.

3. Виконати вправи на визначення кількості продуктів, використовуючи quantifiers.

4. Створити короткий діалог за допомогою нових знань.

Очікувані результати:

  • Учні зможуть правильно використовувати quantifiers у мовленні та письмі.
  • Здобувачі зможуть створювати діалоги та описи їжі.
  • Продовження формування  навичок співпраці та використання інтерактивних технологій та АІ у навчанні.

1. Організаційний момент (1 хв)

Учитель:

  1. Вітається з учнями: «Good morning, everyone! How are you today?» (Очікує відповіді учнів, підтримує розмову, ставить уточнюючі питання.)
  2. Перевіряє наявність учнів у чаті/Zoom: «Is everyone here? Let’s check. Please, write ‘Hi’ in the chat if you are ready to start!»

2. Мотивація та актуалізація знань (4 хв)

Вгадування теми через зображення або відео-пісню.

Учитель показує серію зображень .
https://surli.cc/ykxogv

C:\Users\Admin\Downloads\qrcode_179523266_f66bc117c87792e3163d2360e2e2801c.png

       Look at these pictures carefully. What do they have in common?

(Учні відповідають)

       Yes! They are all about food! So, what do you think we are going to talk about today? (Учні висловлюють свої здогадки усно або пишуть у чаті)
2)