Організація робочого місця під час навчання з різними пристроями. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Логіка. Кольорові ряди».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Програмне забезпечення: програмний комплекс «Скарбниця знань».
Урок № 9
2 клас
Тема: Організація робочого місця під час навчання з різними пристроями. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Логіка. Кольорові ряди».
Мета:
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.
Програмне забезпечення: програмний комплекс «Скарбниця знань».
ХІД УРОКУ
І. Організаційний етап:
1. Готовність до уроку.
2. Привітання:
- Доброго дня!
- Ми пам’ятаємо, що за кожну правильну відповідь будемо отримувати смайлик.
- Сьогодні до нас на урок завітав незвичайний гість, щоб дізнатись хто відгадаємо загадку:
Може він порахувати, Може він пісні співати, Малювати і писати, Помилки перевіряти. Може він листа прийняти, З другом швидко нас зв’язати, Він багато чого може І завжди нам допоможе! |
|
- Добре, це Веселий Комп’ютер. Давайте йому допоможемо вирішити всі поставлені завдання.
ІІ. Актуалізація опорних знань:
1. Перевірка домашнього завдання:
- Для початку виконаємо завдання на картці:
Завдання №1 |
|
ВІДПОВІДЬ |
18,19,17,20,10,15,21,11,13,16,21 - інформатика |
Завдання №2 |
|
ВІДПОВІДЬ |
Принтер, навушники, монітор, системний блок, сканер, мишка, клавіатура |
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності:
- Отже, сьогодні ми допоможемо нашому герою дізнаємось про підготовку комп’ютера до роботи.
ІV. Вивчення нового матеріалу:
1. Робота з підручником – с. 32-33
- Допоможемо Веселому Комп’ютеру виконати наступне завдання: СМАЙЛИКИ
Завдання №3 |
|
ВІДПОВІДЬ |
|
Завдання №4 |
|
ВІДПОВІДЬ |
Робочий стіл |
Завдання №5 |
|
ВІДПОВІДЬ |
Миша, монітор, сканер, принтер |
Завдання №6 |
|
V. Фізкультхвилинка
- Буратіно потягнувся,
Раз нагнувся, два нагнувся.
Руки в сторони розвів –
Мабуть, ключик загубив.
А щоб ключик відшукати,
Треба на навшпиньки стати.
VІ. Формування вмінь та навичок:
1. Повторення правил техніки безпеки.
2. Робота у програмі Скарбниця знань 2 клас «Логіка. Кольорові ряди».
3. Релаксація (гімнастика для очей/ відпочинок під музику)
VІІ. Закріплення знань:
1. Допоможемо Веселому Комп’ютеру відповісти на питання:
VІІІ. Підбиття підсумків уроку:
- І так, давайте порахуємо кількість отриманих смайликів.
ІХ. Домашнє завдання:
- Підручник с. 32-33, читати, доробити картку.
Урок №9. Організація робочого місця
Завдання №1 |
|
Завдання №2 |
|
Завдання №3 |
|
Завдання №4 |
|
Завдання №5 |
|
Завдання №6 |
|