Презентація стане в пригоді учителю для підготовки уроків біології. Можна використовувати для візуалізації вивченого матеріалу. Презентація спрямована на те, щоб учень краще сприйняв матеріал і розвивав зорову пам`ять.
ОСОБЛИВОСТІ БІОТОПІЧНОГО РОЗПОДІЛУ ПТАХІВ РОДИНИ ДЯТЛОВИХ НА ТЕРИТОРІЇ НПП “ГУЦУЛЬЩИНА”
Номер слайду 2
Основним місцем життєдіяльності жовни зеленої є невеличкі ліси, переліски, старі сади, що ростуть в межах населених пунктів. Жовна зелена (Picus viridis)
Номер слайду 3
Найбільша чисельність 1-2 пар/км2 в зоні мішаних лісів Рівнинні діброви, гніздовий період – 0.5-1 пар/км2 Жовна чорна (Dryocopus martius)
Номер слайду 4
Час від часу спостерігається в старих букових та мішаних деревостанах Дятел білоспинний (Dendrocopos leucotos)
Номер слайду 5
Дятел звичайний (Dendrocopos major) В рівнинних дібровах чисельність сягає 8-12 пар/км2 В букових та мішаних деревостанах чисельність становить 1-3 пар/км2 В населених пунктах чисельність в гніздовий період може коливатися в межах 2-5пар/км2
Номер слайду 6
В гніздовий період чисельність становить 0.1-0.5 пар/км2 Дятел середній (Dendrocopos medius) В стиглих дібровах відмічена найбільша чисельність на території парку (5-7 пар/км2) Дятел середній (Dendrocopos medius) Дятел сирійський (Dendrocopos syriacus)
Номер слайду 7
В гніздовий період зустрічається в невеличких гаях, старих садах, парках. Дятел малий (Dendrologous minor)