ОРІОНодне з найпомітніших сузір'їв на небосхилі. Розташоване на небесному екваторі. Названо на честь грецького міфічного мисливця Оріона. Сузір'я містить багато яскравих зір, у розташуванні яких впізнається фігура людини. В Україні сузір'я Оріон спостерігається восени та взимку, найкраще в листопаді, грудні, січні.
Номер слайду 3
РОЗТАШУВАННЯ ЗІРОК ОРІОНАУСЬОГО 8 ЗІРОК
Номер слайду 4
ТУМАННОСТІ В Оріоні розташована низка туманностей, які входять до Молекулярної Хмари Оріона. Це гігантський комплекс міжзоряного пилу й газу, туманностей, молодих зір, та зір, що формуються; який розташований в нашій галактиці (Чумацький шлях) на відстані близько 1600 св. років та має кількасот св. років у поперечнику. В цій області виділяють такі об'єкти: Туманність Оріона (видно неозброєним оком); Туманність Кінська Голова; Туманність Полум'я. Туманність Де Майрана; М 78 ; Петля Барнарда.
Номер слайду 5
ВЕЛИКА ТУМАННІСТЬ ОРІОНА
Номер слайду 6
ТУМАННІСТЬ КІНСЬКА ГОЛОВА
Номер слайду 7
ТУМАННІСТЬ ПОЛУМ'Я
Номер слайду 8
ТУМАННІСТЬ ДЕ МАЙРАНА
Номер слайду 9
ТУМАННІСТЬ МЕССЬЄ 78
Номер слайду 10
ТУМАННІСТЬ ПЕТЛЯ БАРНАРДА
Номер слайду 11
ЛЕГЕНДАОріон був сином Посейдона. Він був знаменитим мисливцем, боровся з биком і похвалявся тим, що немає тварини, яку він не зміг би перемогти. За це Гера, могутня дружина могутнього Зевса, наслала на нього Скорпіона. Оріон очистив від диких звірів острів Хіос і став просити в царя цього острова руки його дочки, але той відмовив йому. Оріон спробував викрасти дівчину, і цар помстився йому: напоївши доп'яна, він засліпив Оріона. Геліос повернув Оріону зір, але від укусу посланого Скорпіона він все-таки загинув. Зевс помістив його на небі таким чином, що він може завжди піти від свого переслідувача. І дійсно, ці два сузір'я одночасно на небі не видні ніколи.
Номер слайду 12
НА ВСІМ НЕБІ НЕМАЄ ІНШОГО СУЗІР'Я,ЯКИЙ БИ МІСТИВ СТІЛЬКИ ЦІКАВИХ ІЛЕГКО ДОСТУПНИХ ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ОБ'ЄКТІВ,ЯК ОРІОН.