Підсумкове заняття "Незвичайне панно"

Про матеріал
Підсумкове заняття для старших дошкільників. Закріпити знання дітей про пори року та місяці природи; розширювати і активізувати словниковий запас; - продовжувати вчити дітей розрізняти і називати знайомі букви, звуки, знаходити їх в словах; - закріпити вміння робити звуковий аналіз слів, володіти поняттями « голосний звук», «приголосний звук», « твердий, м’який приголосний звук»; -удосконалювати фонетичний слух, навички звукового аналізу. - закріплювати вміння рахувати в межах 10, знання про кількісну і порядкову лічбу, суміжні числа, вміння складати ціле з частин, цифри до 10.
Перегляд файлу

Незвичайне панно

 Мета: Виявити рівень знань дітей.

Закріпити знання дітей про пори року та місяці природи; розширювати і активізувати словниковий запас;

- продовжувати вчити дітей розрізняти і називати знайомі букви, звуки, знаходити їх в словах;

- закріпити вміння робити звуковий аналіз слів, володіти поняттями « голосний звук», «приголосний звук», « твердий, м’який приголосний звук»;

-удосконалювати фонетичний слух, навички звукового аналізу.

- закріплювати вміння рахувати в межах 10, знання про кількісну і порядкову лічбу, суміжні числа, вміння складати ціле з частин, цифри до 10.

- продовжувати вчити розв’язувати задачі на додавання та віднімання;

- розвивати логічне мислення, кмітливість;

- виховувати зосередженість, самостійність.

Хід заняття

-Діти давайте привітаємося з нашими гостями.

-Добрий день!

-В нашій групі з’явилось незвичайне панно, яке приготувало вам безліч завдань,давайте розглянемо його та визначимо яка пора року зображена.

-Давайте пригадаємо який зараз місяць?

-Який сьогодні день?

-Яке число?

-Яка пора року передує весні?

-Яка пора року найбарвистіша?

-Який місяць розпочинає навчання в школі?

-Який закінчує?

-Який місяць року самий щедрий на подарунки?

-Який місяць розпочинає рік?

-Які місяці року самі теплі?

-Давайте прочитаємо прислів’я про пори року!

1 завдання знаходиться праворуч від пенька!

Підійдіть до столів, роздивіться завдання. Зробіть склад числа.

-Молодці впоралися з завданням

-Діти давайте пригадаємо які гори є в Україні?

-Карпатські та Кримські

-Яка найвища гора України, світу?

-Говерла,Еверест.

2 завдання знаходиться за найбільшим кущем!

-Вам запропоновані схеми речень, перша підгрупа  повинна скласти речення за схемою, а друга, намалювати схему до запропонованого речення.

-Давайте пригадаємо найбільші міста України.

3 завдання заховалося праворуч від дерева!

-Підійдіть до столів та розв’яжіть приклади.

-Молодці!

-Щоб відкрити наступне завдання нам потрібно назвати країни сусіди.

-Україна межує із 7-ма країнами, в т. ч. з двома на суші та по морю (Румунія, Росія):

   Польща

   Словаччина

   Угорщина

   Румунія

   Молдова

   Росія

   Білорусь

Скільки морів є в Україні?Яке з них більше?

4 завдання заховане ліворуч від озера!

-Підійдіть до столів та зробіть звуковий аналіз слова. Що таке звук?

Що таке буква? Як ми можемо визначити скільки складів має слово?

Які є звуки? Як вони позначаються?

-Молодці!

5 завдання заховане під найнижчою ялинкою!

-Давайте пригадаємо з чого складається задача?

-Умова,запитання,розв’язання,відповідь.

Складаємо задачу!!!

Молодці діти ви добре впоралися з завданнями і готові іти до школи,

Але щоб ви добре запам’ятали дорогу ми прокладемо шлях по якому будемо ходити в школу.

Ви всі гарно виконували завдання і тому я нагороджую вас медалями.

 

 

docx
Додано
25 жовтня 2022
Переглядів
206
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку