План-конспект уроку англійської мови в 1 класі.
Тема 5: Тварини ( 11 год.)
Підтема : Риби вміють плавати.
Мета:
практична:
Освітня:
Виховна:
Обладнання: Підручник, робочий зошит, флеш-картки, аудіодиск до підручника, програвач ком пакт-дисків, пальчикові ляльки героїв підручника (Додаток 2)
Vocabulary: big, small
Expressions: I have got a … It is… We can see…They can see…
Phonetics: [kw]
Revision: Hello!\ I am…\ Goodbye!\ What’s your name?\ My name is…\ What is it? – it is a…
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Greeting and Presentation .Привітання.
- Good morning, my dear boys and girls!
- Good morning, good morning,
Good morning to you.
Good morning , good morning,
We are glad to see you!
- I’m very glad to see you, too. Please sit down.
Aim 2. Повідомлення теми і мети уроку:
Today we are talking about Animals and Pets. We will learn the new words and, of course, the new Letter – Letter Qq and the ways it can be read.
Warming Up! 3 Введення в іншомовну атмосферу:
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ:
New Letter 1. Введення нової літери: літераOo, Pp .
|
|
Вчитель пропонує учням продивится відео PhonicsSong Qq: https://www.youtube.com/watch?v=-k4oiVaekT0
WB стр. 41 впр. 4
|
|
New Vocabulary Presentation and Practice 2. Введення та опрацювання нової лексики:
Впр. 1 стр. 74
Giraffe: a big giraffe, a small giraffe, a brown giraffe. Fish: a small fish, a yellow fish, a blue fish, a big fish, a black fish, a red fish, a bad fish. Crocodile: a big crocodile, a small crocodile, a green crocodile, a bad crocodile. Horse: a white horse, a big horse, a black horse, a brown horse, a small horse. A small horse is a pony. |
Впр. 2 стр. 74
We can see a small fish. It can swim, swim, swim.
We can see a small horse. It can walk, walk, walk.
They can see a big crocodile. It can swim, swim, swim.
They can see a big giraffe. It can walk, walk, walk.
WB стр. 44 впр. 1
РЗ впр. 2 стр. 44
1) The puppy can run. 2) The cow can walk. 3) The goose can swim. 4) The4 parrot can fly.
Впр. 3 стр. 75
G is for giraffe
H is for Horse
I is for Insect
J is for Jaguar
K is for Kitten
L is for Lion
M is for Monkey
N is for Nut
O is for
P is for Penguin
Q is for Queen
R is for Rat
S is for Snake
T is for Tiger
РЗ впр. 3 стр. 45
РЗ впр. 4 стр. 45
3. Фізкульхвилинка.
Animals In Action | Brain & Body Builders | Exercise & Fitness for Kids | Jack Hartmann
https://www.youtube.com/watch?v=DYPTJj6hd44
Проведення гри 4. Playtime
Впр. 4 стр. 75
Вчитель пропонує учням витягти картку з зображенням тваринки, описати тваринку та що вона вміє робити. Інші діти вгадують.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ:
1. Підведення підсумків: Яку літеру ми з вами сьогодні вивчили? Як вона читається?Яку тему ми сьогодні почали вивчати? Які слова ми сьогодні вивчили?
Учні прослуховують пісню Animal Song https://www.youtube.com/watch?v=wCfWmlnJl-A