План-конспект уроку "Іграшки."

Про матеріал
Розробка уроку на тему "Іграшки" з англійської мови у 2 класі,за програмою на основі нового Державного стандарту початкової освіти НУШ
Перегляд файлу

Конспект уроку з англійської мови 2 клас

Тема: Мої іграшки

Мета: Повторити та активізувати ЛО теми.

            Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

    Формувати  навички правильної вимови звуків англійської мови.

     Продовжувати навчати читання.

     Розвивати вміння монологічного й діалогічного мовлення.

     Виховувати куьтуру спілкування.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для работи в парах (НО) (див. матеріал для копіювання), аудіозапис пісні «Teddy Bear», програвач компакт-дисків.

 

Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

   Greeting   1. Привітання.

                     Т: Hello, children! How are you?

      Ps: We are fine! Thank you!

   Aim           2. Повідомлення теми та мети уроку.

             Т: At this lesson we`ll start discussing toys. You`ll learn some new words, and practise them in games, exercises and rhymes.

 

Check on      3. Перевірка домашнього завдання.

Homework    1) РЗ, впр. 1 (с. 16).

       Двоє учнів читають  слова з першого та другого

     стовпчиків.

    2) РЗ, впр. 2 (с. 16).

           Учні в парах ставлять один одному запитання за малюнком відповідно до зразків, поданих у вправі; потім один з учнів виходить до дошки та розповідає про родину Пет.

     Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

Warning up  4. Введення в іншомовну атмосферу.

                     Гра «More Worlds».

     Клас поділяється на три команди. За дві хвилини гравці команд повинні пригадати якомога більше назв іграшок. Перемагає команда, що називає більшу кількість слів.

  Physical       5. Фізкультхвилинка.

  Activity        Пісня-сценка «Teddy Bear» .

               Учитель вмикає запис пісні, підспівує та показує жестами, що треба робити. Учні слухають і виконують відповідні дії.

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Turn around!

  (Обертаються навколо себе)

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Touch the ground!

  (Нахиляються й торкаються підлоги)

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Show your shoe!

  (Піднімають ногу, демонструють черевик)

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  That will do.

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Go upstairs!

  (Зображають, що піднімаються по сходах)

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Say your prayers!

  (Зображають, що читають молитви.)

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Switch off the light!

  (Зображають, що вимикають світло)

  Teddy Bear, Teddy Bear,

  Say «Good night»:

  «Good nightm Mummy,

  Good night, Daddy!»

 

ІІ. Основна частина уроку.

Vocabulary    1. Повторення та активізація ЛО теми.

Revision and  1) Впр. 1 (с. 24).

Practice           Учні в парах розглядають малюнки і називають, які    

                         іграшки на них зображені.

                        2). Гра  «Guess the Toy»

        Один із учнів виходить за двері. Решта загадує якусь іграшку, наприклад boll. Повернувшись до кімнати, учень має відгадати предмет, ставлячи учасникам гри загальні питання. Йому відповідають словами «так» або «ні». Учитель стежить за дотриманням правил гри.

Rhyme          2. Вивчення вірша. Впр. 3 (с. 24)

      Учитель розповідає вірш, демонструючи відповідні малюнки в підручнику. Учні  повторюють за вчителем, потім, чпираючись на малюнки, розповідають вірш самостійно.

Reading       3. Начання читання.

    1) Впр. 4 (с. 25).

           Учні розглядають малюнок і читають твердження до нього, погоджуючись із правильними та виправляючи неправильні.

     2) Впр. 5 (с. 25).

     Учні повторюють слова вправи за вчителем, звертаючи увагу на довжину звуків [ı], [е],[æ] та їх артикуляцію, потім самостійно під контролем учителя практикуються у читанні цих слів.

    3) РЗ, впр. 3 (с. 18).

  Учні знаходять, поєднують і читають слова, що римуються.

Listening and 4. Аудіювання і говоріння.

Speaking       1) Аудіювання.

      Учитель роздає картки з малюнками (НО) і читає діалоги. Учні повинні поставити «галочку» у відповідну клітинку. Після цього, спираючись на малюнки, в парах інсценують діалоги.

  T: Listen and tick (٧) the correct item.

  One.

  - Look! Is it a train?

  - No, it`s a car!

  Two.

  - Look! Is it a ball?

  - Yes, it is!

  Three.

  - Look! Are these  blocks?

  - No, it`s a kite!

  Four.

  - Look! Is it a robot?

  - No, it`s a doll!

  Five.

  - Look! Is it a teddy bear?

  - No, it`s an elephant!

 

  2) Впр. 6 (с.25).

  Учні складають короткі усні повідомлення про те, які іграшки є в їхніх братів (сестер, друзів тощо).

ІІІ. Заключна частина уроку.

Homework     1. Домашнє завдання.

        РЗ, впр. 1 (с. 17), 2 (с. 18) (усно).

Summarizing  2. Підведення підсумків уроку.

       Бесіда в режимі Т→Р1→Р2→Р3

       Т: What did we speak about at this lesson?

       What toys can you name?

     

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
9 лютого 2022
Переглядів
763
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку