План-конспект уроку з англійської мови

Про матеріал

План-конспект уроку з англійської мови за підручником Full Blast 5. Тип заняття: формування умінь і навичок на основі знань. Методичне обладнання уроку: комп'ютер, підручник «Full Blast 5», робочий зошит «Full Blast 5», аудіоматеріали до підручника, презентація з наочним матеріалом.

Перегляд файлу

КЗ «Василівська гімназія «Сузір’я» - ЗОШ І-ІІІ ст.» ВРР ЗО

 

 

 

 

 

 

 

План-конспект уроку

з англійської мови

 

 

 

 

 

Вчитель англійської мови:

Швайко Богдана Олександрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожее изображение

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У 5-А КЛАСІ (поглиблене вивчення)

Вчитель: Швайко Б.О.

 

 

1. Тема уроку: “Three square meals                                                                       

 

2. Мета уроку:

Практична:

  1. Систематизувати знання учнів з вивченої теми «Food and drinks.»
  2. Семантизувати в мовленні учнів новий лексичний матеріал з теми «Three square meals».
  3. Ввести новий граматичний матеріл: уникнення повторень.
  4. Розвивати комунікативні здібності учнів на основі вправ-висловлювань власних думок.

Освітня:

  1. Розширити філологічний кругозір учнів при вивченні нової теми «Three square meals».

 

Розвиваюча

Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів. Розвивати фонематичний слух, пам'ять, мислення, увагу, діалогічне, монологічне мовлення.

Виховна:

  1. Виховати повагу до товаришів.
  2. Виховати уміння співпрацювати та уважно слухати.

 

3..Тип заняття: формування умінь і навичок на основі знань

 

4..Форми організації навчальної діяльності: фронтальна, індивідуальна, робота в групі.

 

5..Методичне обладнання уроку: комп'ютер, підручник «Full Blust 5», робочий зошит «Full Blust 5», аудіоматеріали до підручника, презентація з наочним матеріалом

 

6..Наскрізні змістові лінії: здоров'я і безпека, громаднська вдповідальність

 

7..Компететності: здатність спілкуватися іноземною мовою, інформаційно-комунікативна компетентність, навчання впродовж життя, громадянська та соціальні компетентності

 

 

 

8. Схематичний план уроку

 

  1. Організаційний момент

1 хв

  1. Warming up

2 хв

  1. Aims of the lesson

2 хв

  1. Семантизація лексичних одиниць  з теми «Three square meals»

5 хв

  1. Аудіювання

10 хв

  1. Physical warm-up

2 хв

  1. Читання

10 хв

  1. Підведення підсумків уроку. Оцінки. Домашнє завдання

3 хв

 

9. Хід уроку

 

1. Організаційний момент

Мета: організація класу, налаштування учнів на спілкування англійською мовою.

Методичний прийом: бесіда з учнями.

T.: Good morning, children! I am glad to see you.

P.: Good morning! We are glad to see you too.

T.: How are you?How are you feeling?

P1:: I’m fine, thank you.

T.: And you?

P2: Not bad, thank you.

T.: How are things, Kostya?

P3:: Very well.

T.: I’m glad everything is OK.

2. Warming up

Мета: налаштування учнів на спілкування англійською.

Методичний прийом: бесіда з учнями.

T.:What’s the weather like today? How can you describe it?

P1 : The weather is sunny and warm today.

T.: What season is it now?

P2: It’s winter.

T.: Do you like it?

P3: Yes, I do.

T.: And you?

P4: No, I don’t.

T.: What’s your favourite season?

P4: My favourite season is spring.

3. Aims of the lesson

Мета: повідомити тему уроку.

Методичний прийом: бесіда з класом.

T.: Look at these pictures and say what the topic of our lesson is

 

Учитель жестами, усмішкою, словами (That's right! Great! Exactly!, etc.) стимулює активність учнів.

 

Today we are going to speak about the meals of a day and different eating habits.

Our objectives are:

– to revise and activate vocabulary related to the topic;

– to develop speaking, listening and writing skills;

– to develop attention and creative thinking.

4. Семантизація лексичних одиниць  з теми «Three square meals»

 

Мета: ввести різноманітні види їжі, яку люди їдять на сніданок, обід та вечерю.

Методичні прийоми: бесіда з класом, прослуховування нових лексичних одиниць, повторення за вчителем, читання нових слів, індивідуальні висловлювання учнів.

Учні відповідають на запитання вчителя.

T.: What do you usually eat for breakfast? What kind of food do you eat for lunch? What do you usually eat for dinner? What is your favorite drink? What’s your favorite dessert? 

T.: Look at my screen, listen to the words and repeat.

Вчитель включає аудіо, учні слухають слова та повторюють хором.

 

T.: Let’s read one by one. Mary, start please. Good job!

T.: Look at the next exercise .

 

  1.  Аудіювання

Мета: розвивати вміння аудіювати текст, ігноруючи незнайомі слова.

Методичний прийом: відповіді учнів на запитання.

 You should listen and answer the questions. Let’s read these questions.

Учні читають запитання. Вчитель включає аудіо, учні двічі слухать та відповідають на запитання.

T.: Read the first question and answer please. (1. What does the woman order?)Who wants to answer the next question? Start please. (2. What does the boy usually have for lunch?) , Liza answer the next question. (3. What does the girl hate?)

T.: Good job!

 

  1. Break. Physical warm-up

 

Now let’s relax and have a break. Stand up please and repeat actions “Head, shoulders, knees and toes”. Thank you, you were great! Take your seats.

  1. Reading

 

T.: The next task is exercise 3.

Мета: підготувати учнів до письмової діяльності, навчити учнів виділяти головну інформацію з тексту.

Методичний прийом: читання тексту, індивідуальні висловлювання учнів.

 

T.: Look at my screen and try to guess where the picture is taken from and where the girl in the picture is from. Do you know anything about eating habits of Italian people? Let’s read the text.

After-reading task

T.: Look at the pictures and tick what Angelica has got for breakfast, lunch and dinner

 

 

8. Підведення підсумків уроку. Оцінки. Домашнє завдання. Рефлексія.

T.: By the way, what’s the time? It’s a pity, but we have to finish our lesson. Now let’s sum up. What were we talking about today? We’ve done a good work today. Your marks are… . Open your day-books and write down your home task for the next time: SB. p. 71 ex. D Write about your eating habits, avoiding repetitions. Don’t repeat the same words all the time 

Reflection:

T.: Follow the link, here you can see a flower. Choose a petal and write down what you remember from the lesson. Thank you for the lesson! See you tomorrow!

 

docx
Додано
7 червня
Переглядів
71
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку