План роботи методичного об'єднання вчителів початкових класів.

Про матеріал
План методичної роботи вчителів початкових класів включає в себе науково методичну тему школи, науково методичну тему, над якою працюють вчителі початкових класів, професійне кредо, за яким живе та працює методичне об'єднання. перша частина - вступ, друга частина - інформація про членів МО, третя - теми, над якими працюють вчителі, четверта частина - вивчення, узагальнення і впровадження передового педагогічного досвіду, підвищення фахової майстерності, п'ята частина - організація позакласної роботи,
Перегляд файлу

Фон для текста детский - 57 фото для презентаций и картинок на рабочий стол 

 

 

 

 

 

     

 

ПЛАН РОБОТИ

 

методичного об’єднання

вчителів початкових  класів

назва закладу

на 2021  - 2022 н/р.

 

 

                                  Керівник МО

                            __________________________

                          

Розглянуто на засіданні методичного об’єднання

вчителів початкових класів _________

 

                                              

 

м. _______

2021 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Фоны для оформления текста в детском саду - 34 фото для презентаций и  картинок на рабочий стол 

 

Науково – методична

тема школи:

 

   «Формування компетентної особистості

шляхом реалізації діяльнісного підходу та

 використання інноваційних освітніх технологій».

    



 

Науково–методична тема,

над якою працюють члени МО вчителів початкових класів:

«Формування позитивної мотивації молодших школярів засобами критичного мислення»

Професійне кредо за яким живе

 та працює методичне об’єднання:

«Учитель не той , хто вчить,

а той у кого вчаться»

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном                                

І. Вступ

Аналіз роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за підсумками 2020-2021 навчального року.

   Постійно шукати і творити,

рухатися вперед в ногу з життям.

        У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні методів та прийомів навчання, в залученні інноваційних методик процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, тобто підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, само контролювати та само оцінювати результати своєї діяльності.

Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання повинні бути спрямовані на розвиток творчої особистості розкриття обдарованості кожної дитини.

        Методичне об’єднання вчителів початкових класів у 2020-2021 навчальному році працювало над проблемою: «Формування позитивної мотивації молодших школярів засобами критичного мислення».

    Проводилась велика робота з реалізації даного проблемного питання. Це проведення засідань методоб'єднання чителів початкових класів, відкритих уроків та виховних заходів, творчий звіт вчителя, що атестуються. Метою роботи методичного об'єднання вчителів - створення комфортних умов для навчання, за яких учень відчуває свою успішність, свою інтелектуальну досконалість, відчуває себе частинкою соціуму, його невід'ємною ланкою. Тому ця проблема і охопила всі сфери шкільного життя, весь освітній процес, де в центрі стоїть особистість - учень, з інтелектуальним, фізичним, творчим потенціалом.

     Робота методичного об’єднання була спрямована на підвищення професійної майстерності і розвиток творчої ініціативи вчителів, впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти; застосування в інноваційному навчанні інтерактивних технологій; створення умов для формування ключових компетентностей учнів, педагогів. Протягом навчального року вчителі початкових класів працювали творчо наполегливо ефективно та  результативно. 

    Члени ШМО вчителів початкових класів беруть активну участь у підготовці та проведенні педагогічних рад школи. 

         Протягом року було сплановано та проведено 5 засідань МО за такими темами:Перше засідання відбулося 04 вересня 2020 року у формі методичної наради на тему: «Інструктивно- методична нарада», де голова МО, ____________ зробила аналіз роботи МО за минулий навчальний рік. Було визначенні завдання та затверджений план роботи МО на 2020-2021 рік. 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фономДруге методичне об’єднання відбулося 12листопада 2020 року у вигляді  «Круглого столу» на тему: Шляхи розвитку критичного мислення молодших школярів на уроках математики».

Третє засідання відбулося 5січня 2021 року на тему: «Розвиток соціальної компетентності молодших   школярів на уроках математики  методом ігрової діяльності» .  

Четверте засідання відбулося у вигляді «Скарбнички педагогічного досвіду» на тему: «Модернізація змісту освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти. Технологічна освітня галузь».

П’яте методичне об’єднання відбулося у вигляді «Аукціону методичних ідей» на тему «Підсумок роботи МО за рік» . На засіданні обговорювали  ті платформи, які вчителі користувались для дистанційного навчання. Всі вчителі використовували Viber,Гуглклас.  На засіданнях розглядалися найактуальніші питання щодо навчання та виховання молодших школярів  НУШ а саме: 

    На засіданнях розглядалися найактуальніші питання щодо навчання та виховання молодших школярів  НУШ , а саме: 

  1. Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів. 
  2.  Інтеграція у навчанні молодших школярів математики «Щоденні 3» 
  3. Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики.

   Кожен вчитель брав активну участь у роботі МО: готували доповіді, реферати, давали відкриті уроки, виховні заходи, старанно виконували свої доручення. Всі вчителі початкових класів спрямовують свою роботу на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів та засобів навчання і виховання дітей, а головне – на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учителем та учнем.

           З метою обміну педагогічного досвіду  вчителі,  провели цікаві та змістовні відкриті уроки, заходи. Кожен урок, проведений учителями, – це цікава подорож з дітьми в світ науки, це і гра, і пізнання нового, і радість творчого пошуку. Зміст праці вчителі збагачують за допомогою різноманітних інноваційних методів і прийомів. Їх уроки відзначаються логічною завершеністю, умотивованістю, оптимальністю вибору форм і методів роботи. Постійно спонукають учнів працювати в парах і групах, створюють умови для вільного висловлювання думки, міркування. Учителі люблять своїх вихованців, допомагають їм усвідомити свою індивідуальність і неповторність, кожного дня під час уроків і в позакласній діяльності створюють для учнів ситуацію успіху

     Початок навчання в школі - складний і відповідальний момент в житті кожної дитини як в соціально - психологічному, так і у фізіологічному плані. Проблемам адаптації першокласників до навчання в школі було присвячено  засідання малої-педагогічної ради школи, учасниками якої були вчителі початкових класів. На чолі з заступником директора з НВР обговорили умови успішної адаптації, варіанти впорядкування освітнього середовища, роль групової, ігрової, проєктної та дослідницької діяльності, важливість активної співпраці з батьками.

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

Та головне, до чого прагнуть вчителі початкових класів,– це здружити школярів між собою та зробити шкільне життя дітей цікавим і захоплюючим.

 

Плідна взаємодія всіх ланок співпраці дала змогу вчителям та учням початкових класів бути активними учасниками заходів до Дня Миру,  Дня захисту тварин,Дня Гідності та Свободи в Україні, Дня Соборності, Дня Землі, Великодня, Дня пам’яті та примирення, , Дня матері, Дня вишиванки ,Дня щастя, Дня сім’ї тощо. Під час дистанційного навчання учні брали участь у спортивних, літературних, фоточеленджах.

Патріотичне виховання молодших школярів – надзвичайно важливий і специфічний етап патріотичного виховання людини, адже у цей період важливо сформувати в учнів почуття любові і поваги спочатку до своєї сім’ї, родини, домівки, потім – школи, рідного слова, природи, побуту і традицій, вулиці, міста, регіону, і в кінцевому результаті – до свого народу і країни. Виходячи з цього, методичне об’єднання приділяє велику увагу формуванню загальнолюдських та національних цінностей здобувачів освіти.

        Але  поряд з позитивним у роботі методичного об’єднання вчителів початкових   класів є ще деякі напрямки роботи, які потребують уваги:

 удосконалення роботи з розвитку творчих здібностей школярів;

 формування комунікативної, соціальної компетентностей молодших школярів;

 робота з обдарованими дітьми та учнями, які мають прогалини в знаннях.
  Виходячи з аналізу підсумків навчально-виховного процесу за минулий рік МО в поточному навчальному році працюватиме над вирішенням таких проблем

-вдосконалення форм і методів навчання, застосовуючі інформаційні, комунікативні методики,особистісто-зорієнтовані системи навчання;

-індивідуалізація та диференціація навчання;

-чітке дотримання вимог вчителя;

-зосередженн роботи педагогів на інтенсивній мовній практиці учнів,на розкритті інтересів, нахилів, здібностей;

-активізація творчих здібностей учнів, залучення їх до участі і презентації своєї роботи, участі в різноманітних конкурсах,заходах;

-створення умов професійного зростання,самоосвіти й творчої діяльності вчителів;

В цілому роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2020-2021н.р. можна вважати задовільною . Засідання МО здійснювалися згідно плану МО.                       

ШМО вчителів початкових класів дбає про те, щоб школа була:

  • школою радості для учня,
  • школою творчості для вчителя,
  • школою спокою для батьків

 

Керівник ШМО вчителів початкових класів:                 ____________

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

 

ІІ. Інформація про членів МО

 

№ п/п

П.І.П

учителя



 

Дата

наро-дження

Назва вузу,

Спеціаль-ність за дипломом

Стаж

роботи

Курси, рік

Атеста-ція,

рік

Категорія,

педаго-гічне звання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

 

ІІІ. Теми, над якими працюють учителі

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном№ п/п

П.І.П

Учи-теля

Тема (проблема)

Рік ро-боти

над те-мою

Форма завдання на даному етапі

Особи-стий внесок

Оприлюд-нення роботи

1

2

3

4

5

6

7

1.

 

Розвиток критичного мислення на   уроках читання у початковій школі

 

2-й

Аналіз друкованої літератури та інтернет-джерел

Презентація технології розвитку критичного мислення у початковій школі.

Висвітлення методів та прийомів ,що сприяють формуванню критичного мислення.

Виступ на засіданні МО

(листопад 2020.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

 

 

IV. Вивчення, узагальнення і впровадження передового педагогічного досвіду, підвищення фахової майстерності

 

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальний

1

Особистісно орієнтоване навчання учнів молодшого шкільного віку.

(Савченко О. Я.)

Протягом року

Вчителі початкових класів

2

Система розвивального навчання

(Д. Ельконіна-В. Давидова)

Протягом року

________.

5

Впровадження елементів здоров’язберігаючих технологій

Протягом року

Вчителі початкових класів

6

Виховання учнів на історико-культурних традиціям рідного міста «Мій рідний край – найкраще місце» (досвід учителів початкових класів ЗЗСО)

Протягом року

 

 

Система роботи вчителя по використанню ефективних вправ і прийомів для удосконалення навички читання молодших школярів 

Протягом року

Вчителі МО

8

Створення інтерактивних презентацій до уроків у початковій школі

Протягом року

Вчителі МО

9

«Уроки серед природи»  за В.О. Сухомлинським

Протягом року

Вчителі МО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

Члени МО

V. Організація позакласної роботи

 

п/п

Зміст роботи

Відповідальні

При-

мітки

Вересень

1.

Свято Першого дзвоника 

Вчителі 1-4 кл.

 

2.

 Патріотичний проект «Герої поруч з нами». Проведення зустрічей  з воїнами АТО, вшанування героїчних вчинків воїнів.

Вчителі 4 кл.

 

3.

Краєзначий квест «Знай, люби, оберігай  рідне  місто — рідний край»

Мазуріка  С.А.,4-А

 

4.

Проведення тематичних годин «Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх»                            

Вчителі 2 – 4  кл.

 

5.

Проект «А у нас на паралелі». «Шкільний майданс»

Вчителі 3кл.

 

6.

Вишиванко-джинсовий день

Вчителі 1-4 кл.

 

Жовтень

1.

Тематичні класні години «Безсмертним подвигом своїм вони прославили Вітчизну», «Героїчне минуле мого народу

Вчителі 1-4 кл.

 

2.

Участь у міському етапі Всеукраїнської  експедиції «Моя Батьківщина — Україна» 

 4 кл.

 

3.

Етичний тренінг «Культура користування мобільним телефоном» 

Вчителі 1-4 кл.

 

4.

Екскурсії по рідному краю та визначних місцях «Уроки духовності та мистецтва»

Вчителі 1-4 кл.

 

5.

Проект «У рідному краї серце співає, одна Полтавщина — і двох не буває». Патріотична гра-квест із краєзнавчим змістом

Кравченко Я. В.,

 4-Б

 

6.

Диспут «Бути вірним в дружбі  означає…»  

Вчителі 3-4 кл.

 

7.

У рамках проекту «Таємниці книжкового  дивосвіту» свято «Мандруємо книжковою  країною»  

Александрова Н.Д.,2-Г

 

Листопад

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном1.

Місячник правових знань та Всеукраїнського тижня права

Вчителі 1-их кл.

 

2.

Зустрічі з представниками правоохоронних органів правопорядку в рамках проведення місячника правових знань (1-4 кл.)

 

 

Вчителі 1-4 кл.

 

3.

День писемності та мови

Вчителі 1-4 кл.

 

4.

Година спілкування « Ми сьогодні громадяни»  

Вчителі 1-4 кл.

 

.5

У рамках  проекту « Митці  Полтавського краю»  поетична  світлиця  «Доторкнемося  до  поетичного  слова  Людмили  Новохатько»

4-кл.

 

6.

Посвята в першокласники

Вчителі 1 кл.

 

7

Тиждень початкової школи

Вчителі 1-4 кл.

 

Грудень

1.

«А у нас на паралелі». «Казковий фестиваль»

Вчителі 2 кл.

 

2.

У рамках інформаційно-пошукового проекту «Збережемо природу Землі разом». Екологічний  турнір «Природа – наш дім , бережімо  його !» 

Скриль  О. М. ,

3- Д

 

3.

Акція  на  захист ялинки «Ялинка – SOS»»  

Вчителі 1-4 кл.

 

4.

До  Дня  захисту  прав тварин участь у місячнику  доброти. Співпраця з  ГО  «Центр захисту  живої природи «Юний європеєць»

Вчителі 1-4 кл.

 

6.

Святкування Дня Миколая. Акція «Нехай Миколай прийде до кожного»

Вчителі 1-4 кл.

 

7.

КТС «Ялинкові   прикраси  від  Миколая» ( виставка учнівських робіт)

Вчителі 1-4 кл.

 

8.

Акція «Діти - дітям»

Вчителі 1-4 кл.

 

9.

Новорічні ранки  «Новий рік мандрує по країні»

Вчителі 1-4 кл.

 

 

 

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

 

 

 

 

План роботи

методичного об`єднання

вчителів початкових класів

на 2021 – 2022навчальний рік

 

 

Науково-методична проблема, над якою працює методичне об’єднання:

«Формування позитивної мотивації молодших школярів засобами критичного мислення»

Завдання методичного об’єднання

вчителів початкових класів

1. Впровадження особистісно-орієнтованого та діяльнісного підходів в організації роботи членів ШМО.

2. Створення умов для успішного впровадження Концепції Нової української школи, Державного стандарту початкової освіти на засадах компетентнісного підходу.

3. Створення гуманного соціокультурного середовища для самовираження, самоактуалізації, самоствердження та самореалізації кожного вчителя, його повноцінного професійного розвитку й особистісного самовдосконалення.

4. Задоволення особистісних освітніх потреб вчителів.

5. Формування єдиного освітнього-методичного простору для професійного зростання педагогів.

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

Тематика засідань методичного об`єднання

вчителів початкових класів

на 2021-2022 навчальний рік

Засідання 1

Тема.  Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення.

 

Форма проведення. Круглий стіл

 

Мета.Вивчити основні нормативні документи, що регламентують функціонування початкової  школи;обговорити  виконання  плану  роботи  методичного  об’єднання  за  2020-2021 н. р.  та   затвердити  план   роботи  на  2021-2022 н.р.; розглянути  методичні  рекомендації  щодо  проведення  першого   уроку; проаналізувати  навчальні  програми, підручники, зошити.

 

 

з/ п

 

Зміст  роботи

 

Термін

 

Відповідальні

 

1.

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

8.

 

 

Звіт  про  роботу методичного об’єднання   вчителів   початкових класів за  минулий  навчальний рік та затвердження   плану   роботи  методоб’ єднання  на  2021 – 2022н. р.

 

Обговорення  методичних   рекомендацій «Особливості навчально- виховного процесу у

початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2021 - 2022 н.р.»

 

Розгляд   інструкцій  щодо  ведення

Класного  журналу  в  1- 4 класах   загальноосвітніх   навчальних  закладів

 

Аналіз   навчальних  програм, підручників,зошитів,посібників  для  початкової  школи. Календарне  планування  в  початкових  класах. Методичні   рекомендації   до   проведення  Першого   уроку

 

 

 

Організація самоосвіти вчителів,  затвердження науково-методичних   проблем

 

Огляд новинок педагогічної літератури   та фахових  видань

 

Огляд   класів- кабінетів. Готовність   кабінетів   початкової  ланки  освіти  до  роботи   в   новому   навчальному

році

 

Розроблення пам’ятки «Навчаю дистанційно»

 

 

 

Серпень 2021р.

 

 

Керівник мо

 

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР

 

 

 

 

 

Заступник директора з НВР,

члени мо

 

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

 

 

 

 

Керівник мо

 

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

Члени мо

 

 

 

Члени мо

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

Завдання  членам   методоб’єднання :

 

  • опрацювати інструктивно-методичні листи, програми, підручники, зошити   та  посібники    для   початкової   школи;
  • проаналізувати  вимоги  Державного  стандарту, завдань  навчальних  програм;
  • дотримуватися методичних   рекомендацій   до   проведення  Першого   уроку;
  • поповнити  свій  робочий  кабінет  новими  наочними  посібниками, дидактичними  іграми,  роздатковим   матеріалом;
  • працювати  над ідеєю: «Кабінет -  творча  майстерня  вчителя!»;
  • підготуватися до обміну досвідом «НУШ. Перші сходинки разом з учнями 3 класів»;
  • бути готовими взяти участь у майстер-класі «Щиро вітаємо на ранковій зустрічі».

 

 

 

 

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

Засідання 2

Тема. Освітнє середовище як  головний чинник  розвитку  особистості учня

 

Форма проведення. Педагогічні посиденьки

Мета. Розширити  знання  педагогів   щодо  запровадження  НУШ(освітнє  середовище, інтегроване  навчання, осередки, LEGO);підвищити  професійну компетентність учителів; сприяти розвитку творчої активності педагогів,

виховувати інтерес  до  самовдосконалення.

 

№ з/п

Зміст  роботи

Термін

Відповідальні

 

1.

 

 

     2.

 

 

 

     3.

 

4.

 

 

 

    5.

 

 

 

 

    6.

 

 

7.

 

 

 Тренінг: «Нова Українська школа - нові стандарти освіти»

 

Обмін досвідом «НУШ. Перші сходинки разом з учнями 4 класу»

 

Майстер-клас «Ранкові  зустрічі»

 

«Іспит  на  майстерність» (розв’язування педагогічних    ситуацій)

 

Методичні перегуки:

«Обговорення  матеріалів періодичної преси»

 

 

 

Новини   з  тематики курсів, вебінарів

 

Організація ефективного і безпечного освітнього середовища.

 

Жовтень 2021р.

 

Керівник мо

 

 

Учитель 4 класу

 

 

 

Учителі 1-4 класів

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

керівник мо

 

 

члени   мо

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

члени   мо

 

Завдання   членам  методоб’єднання:

  • організувати активну участь молодших школярів у Всеукраїнських конкурсах  «Соняшник», інтернет-олімпіадах «На урок», «Всеосвіта», конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика;
  • вчителям, що  атестуються, підготуватися   до  проведення   творчого  звіту;

 

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фономЗасідання 3

Тема. Дистанційне навчання у початковій школі

В умовах промислової революції та швидкості революції інформаційної

 вчителі та освітні заклади є важливими,

оскільки мають підготувати майбутнє покоління до змін.

Форма проведення. Методичні посиденьки

Мета. Вивчати досвід щодо впровадження дистанційного навчання в освітній галузі; сприяти розвитку творчої активності педагогів, підвищувати їх теоретичну, методичну, практичну компетентність; удосконалювати  освітній  процес  у  початковій  школі за допомогою технологій дистанційного навчання;  організувати участь молодших школярів у творчих конкурсах, олімпіадахв онлайн-режимі ; виховувати інтерес  до  самовдосконалення, пізнання  нового.

 

 з/п

 

Зміст  роботи

 

  Термін

 

Відповідальні

    1.

 

 

 

    2

 

  

 

 

   3.

 

 

 

4.

 

  

 

 

5.

Цифровий калейдоскоп «Електронні освітні ресурси для Нової української школи»

 

Методичний лекторій «Форми та методи подання освітнього матеріалу в умовах дистанційного навчання».

 

 

Практичне заняття «Інструменти для зворотнього зв’язку під час дистанційного навчання ».

 

Виступ-доповідь «Домашні завдання та уроки онлайн — нові цифрові інструменти для ефективного управління навчанням»

 

Розроблення буклетів «Дистанційне навчання-виклик століття!»

 

Грудень 2021р.

 

Заступник директора з НВР,

керівник мо

 

 

 

Учителі 1-4 класів

 

 

Члени мо

керівник мо,

 

 

 Члени МО

 

 

 

 

Члени МО

Завдання  членам   методоб’єднання :

- спланувати тематику самоосвіти на 2022 рік;

- підготуватися до виступу на аукціоні методичних ідей«Інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках української мови».

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фономЗасідання 4

Тема. Інноваційні та хмарні технології у освітній діяльності

Форма проведення. Методичний  аукціон

Мета.Обмінятися досвідом роботи з впровадження в освітній  процес інноваційних  форм організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках української мови, критичне мислення молодших школярів на уроках української мови. Сприяти розвитку творчої активності педагогів, підвищувати їх теоретичну, методичну, практичну компетентність; удосконалювати  освітній  процес  у  початковій  школі; виховувати інтерес  до  самовдосконалення, пізнання  нового.

 

№ з/п

 

Зміст  роботи

 

Термін

 

Відповідальні

 

1.

 

 

  

2.

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

5.

 

 

6.

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

Панорама роздумів «Інноваційні та хмарні технології: доцільність та практичне застосування у освітній діяльності»

 

 З досвіду роботи «Онлайн платформи  в освітньому просторі»

 

Майстер-клас «Простір освітніх лайфхаків: LEGO--TANGRAM в інклюзивному середовищі»

 

Обмін досвідом «Комікс — онлайн-сервіси для створення яскравих історій для будь-якого уроку»

 

Інформаційна трибуна «Формування інфомедійної грамотності на уроках»

 

Презентація  «З досвіду роботи учителя, який атестується»

 

 

Методичний ринг вихователів ГПД «Секрети цікавого навчання під час проведення самопідготовки

Березень 2022р.

Керівник мо

 

 

 

 

Члени мо

 

 

Керівник МО

 

 

 

 

Члени МО

 

 

Члени МО

 

 

Вчителі,що атестуються

 

 

 

 

Вихователі ГПД

 

Завдання   членам  методоб’єднання:

- - взяти до уваги статтю «Чому LEGO у школі - це круто»;

- підготувати звіт «Мої  досягнення та творчі напрацювання»;

- підготувати ідеї до перспективного плану роботи мо на наступний рік.

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

 

Засідання 5

Тема. Підсумок роботи методичного об’єднання за рік

Форма проведення. Методичний  марафон

Мета.  Підвести підсумки роботи методичного об’єднання вчителі початкових  класів за 2021-2022 навчальний рік, заслухати звіти вчителів про самоосвіту, творчі освітянські знахідки, скласти перспективний план роботи м/о на наступний навчальний рік.

№ з/п

Зміст роботи

Термін

 

Відповідальні

 

1.

Підведення  підсумків роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2021-2022 навчальний рік

Травень 2022р.

Керівник мо

2.

Звіт учителів «Мої досягнення та творчі напрацювання»

 

Члени мо

3.

Панорама ідей. Складання перспективного плану роботи  методичного об’єднання вчителів початкових класів на 2022-2023 навчальний рік

 

Члени мо

4.

Про порядок закінчення навчального року.

 

Заступник директора з НВР

5.

Аналіз результатів контрольних зрізів знань учнів 1-4 класів та ДПА учнів 4-х класів, їх участі у шкільних, Всеукраїнських та  Міжнародних конкурсах і інтернет-олімпіадах.

 

Заступник директора з НВР

 

Завдання   членам  методоб’єднання:

  • систематично працювати над вдосконаленням методичної роботи з питань

підвищення   професійної  майстерності;

  • продумати оформлення освітнього середовища на новий навчальний рік;
  • слідкувати за новинками методичної літератури;
  • займатися самоосвітою.

 

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

Положення про шкільне методичне об’єднання

вчителів початкових касів

 

1.     Загальні положення.

1.1. Діяльність МО базується на педагогічному аналізі, прогнрозуванні й плануванні навчально-виховного процесу в школі.

1.2. Основні напрями діяльності, зміст і форми роботи МО визначаються її членами відповідно до цілей і завдань школи і затверджуються методичною радою школи.

1.3. У своїй діяльності МО керується Конституцією і законами України, указами Президента, рішеннями уряду України, органами управління освіти всіх рівнів з питань освіти й виховання, а також статутом школи, Концепцією розвитку школи, науково-методичною проблемою педагогічного колективу і навчально-виховними завданнями річного плану, наказами і розпорядженнями директора.

2. Взаємозв’язки МО з іншими структурними одиницями  методичної школи і позашкільними організаціями.

     МО в особі голови МО працює спільно з адміністраціює, методичним кабінетом, з педагогічною, методичною радами школи, творчими групами вчителів предметників, школою молодого вчителя, керівниками шкільних ПДС, районними методичними об’єднаннями і методистами обласного НМЦ, здійснює координацію дій з реалізації цілей і завдань методичної, науково-дослідної, інноваційної та інформативно-аналітичної діяльності.
3.     Завдання методичного об’єднання.

3.1. Створення умов для професійного,  культурного і творчого зростання педагогів.

 

 

Рамки для детского сада для текста картинки с белым фоном 

3.2. Виявлення і пропаганда ППД, здійснення нових підходів до організації навчання й виховання.

 

3.3. Освоєння нового змісту, технологій і методів педагогічної діяльності зі свого  предмета, напряму і науково-методичної роботи.

3.4. Узагальнення ППД вчителів школи і впровадження в практику роботи школи передового досвіду вчителів області.

3.5. Активна участь у створенні  банку актуального досвіду  в МК школи.

3.6. Діагностика методичних утруднень учителів та визначення напрямів роботи МО на наступний навчальний рік.

3.7. Участь у конкурсах «Учитель року».

4. Функції шкільного методичного об’єднанння вчителів початкових класів.

4.1. Методична підтримка  інноваційної діяльності вчителів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Мельниченко Оксана
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
1 листопада 2021
Переглядів
4195
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку