План-захід до Дня всіх закоханих
Зайченко Ольга Валерівна, вчитель англійської мови, спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №246 м. Києва
Тема уроку: «Saint Valentine’s Day»
Клас – 5
Цілі уроку:
Практичні: -формування фонетичної компетентності;
-формування лексичної компетентності, вчити учнів вживати нові ЛО з теми «Saint Valentine’s Day»;
-формування компетентності в аудіюванні;
Освітні: -ознайомлення учнів з культурою та традиціями проведення Saint Valentine’s Day в різних країнах;
Розвивальні: – розвивати довгострокову пам’ять учнів, мовну здогадку;
-розвивати логічне мислення;
-розвивати увагу, пам'ять;
-розвивати мовленнєві здібності
Виховні: -виховувати в учнів цікавість/ інтерес до вивчення нових ЛО
-підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови;
-виховувати толерантність, розуміння та повагу до культури іншого народу
Обладнання: мультимедійна презентація, відеоматеріал, роздатковий матеріал, святкові прикраси в тематиці свята (паперові валентинки, повітряні кульки, свічки, зображення атрибутів свята), запрошений старшокласник перевдягнутий у купідона
Методичні зауваження: урок проводиться у формі свята для створення відповідної атмосфери та більшого зацікавлення учнів у культурі англомовних країн. Доцільно залучити до організації свята старшокласників. Підвести підсумки уроку та виконати мотивацію оцінок буде доцільно на початку наступного уроку. Учитель організовує ці види роботи згідно з етапами (дотекстовий, текстовий, післятекстовий) роботи з аудіо- / відеотекстом.
Хід уроку
Етап 1. Початок урок. Повідомлення завдань уроку
Good morning! How are you today? I am glad to see you. As you can see, today all people are in a high mood, because today we are celebrating Saint Valentine’s Day. It is lovely and a very romantic holiday. Let’s have a look at some new words connected with this holiday.
Етап 2. Фонетично-лексична зарядка
T: Let's play one game now, the cupid will speak Ukrainian word and throw you a toy-heart, the one who catches the toy-heart will have to say this word in English, who will have the most named words, will receive a prize from the cupid (big valentine)
1. повітряні кулі 2. цукерки 3. шоколад 4. пара 5. купідончик 6. побачення 7. квіти 8. чотирнадцята 9. друг 10. подарунок 11. серце 12. обійми 13. поцілунок 14. любов 15. вірш 16. пропозиція 17. Кільце 18.Романтичний 19.Валентинка 20.Стріла
1.Balloons 2.Candy 3.Chocolate 4.Couple 5.Cupid 6.Date 7.Flowers 8.Fourteenth 9.Friend 10.Gift 11.Heart 12.Hug 13.Kiss 14.Love 15.Poem 16.Proposal 17.Ring 18.Romantic 19.Valentina card 20.Arrow
Етап 3. Перегляд відео про Saint Valentine’s day
https://www.youtube.com/watch?v=RRyEtCoiJyo
Т: and now you and I will watch an interesting video about the history of the origin of this holiday
Етап 4. Післятекстові завдання.
T: let's play quiz and answer questions
Етап 5. Рухлива гра на граматику
Т: now you need to devidе into two Teams. Since we just went through the topic of Past Simple, you will easily do this task.
Played games: on the white board you will see the text with gaps, you need to be distributed in turn and. go up to the board and write down the correct answer, whose team will cope faster and better - wins
Етап 6. Кінець уроку
Т: Thank you very much for a well-done job. In my opinion, you all are real experts and know many facts about Valentine’s Day celebrations. Love makes the world go round. So let us love and be loved by others. I wish you and your families true love, because where is love, there is life.
Етап 7. Пояснення домашнього завдання.
T: At home you have to find all words from box.