Урок у 5 класі. Ступені порівняння прикметників.

Про матеріал
Мета: • ознайомити учнів із правилами утворення ступенів порівняння; • односкладових та двоскладових прикметників; розвивати навички; • письма, аудіювання; виховувати повагу до культури, історії країни, мову якої вивчають; заохочувати учнів до вивчення англійської мови; • розвивати пам’ять, логічне мислення в процесі виконання навчальних завдань; • вміння самостійно здобувати знання, працювати в парі.
Перегляд файлу

5 клас

Підтема: Ступені порівняння прикметників

Мета:

  • ознайомити учнів із правилами утворення ступенів порівняння;
  • односкладових та двоскладових прикметників; розвивати навички;
  • письма, аудіювання; виховувати повагу до культури, історії країни, мову якої вивчають; заохочувати учнів до вивчення англійської мови;
  • розвивати пам’ять, логічне мислення в процесі виконання навчальних завдань;
  •  вміння самостійно здобувати знання, працювати в парі.

Тип уроку: урок практичного застосування знань, навичок і вмінь

Змістові лінії:  «Здоровя і безпека», «Громадянська відповідальність»

Методи роботи: робота з книгою, наочні методи, практичні методи, репродуктивний метод, частково-пошуковий метод

Форми роботи: фронтальна, колективна,групова, парна,  індивідуальна

Обладнання: підручник,робочі зошити,  флешкартки, роздавальний матеріал

Очікувані результати: на кінець уроку учні мають вміти утворювати ступені порівняння прикметників

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Greeting and Aim.

2. Warming up. 

Виконаймо кілька вправ для нашого язичка.

 Please, repeat after me: happy, long, good, fat, nice, bad, strong, interesting. Well done.

ІІ. Основна частина уроку.

1. Presentation. 

T. My dear pupils! I invite you to visit a very interesting island!

The people there are always bragging! Look at them!

На дошці розміщені малюнки, на яких зображені три хлопчи ки — Bill, Sam, Nick.

Listen! Bill says “My pen is long!”

Sam says “My pen is longer!”

Nick says “My pen is the longest”!

Одночасно з репліками хлопчиків вчитель відкриває малюнки, на яких учні бачать, як порівнюють предмети.

Bill says “My dog is big!”

Sam says “My dog is bigger!

Nick says “My dog is the bigger”!

Bill says “My pen is long!”

Sam says “My pen is longer!”

Nick says “My pen is the longest”!

Bill says “My sister is young!”

Sam says “My sister is younger”

Nick says “My brother is the youngest”!

So, what do they always do?

Yes! They are always bragging and comparing everything!

So at our lesson we’ll learn how to compare things! The theme of our today’s lesson is the Degrees of Comparison of Adjectives. (Тему записують на дошці.)

2.Practice.

Як ви вважаєте, скільки ступенів порівняння мають англійські прикметники? Їх три й називаються вони: нульовий, вищий та найвищий. Крім того односкладові, двоскладові

та багатоскладові прикметники утворюють ступені порівняння по-

різному. А ще є виключення. (Робота з правилом с. 30.)

Отже, скажіть, будь ласка:

Скільки ступенів порівняння має англійський прикметник?

Як утворюються прості форми вищого і найвищого ступеня?

Коли подвоюється останній приголосний?

Які зміни відбуваються з буквою у, якщо вона є останньою у слові з попереднім приголосним?

Які зміни відбуваються у читання слів strong, young і long під

час утворення ступенів порівняння?

Впр. 1, с. 30 — complete the sentences as in the example.

Впр. 2, с. 30 — fill in with correct forms of the adjectives from

the box.

Впр. 3 а с. 30 — read the list of the most popular and least popular subjects at one of English schools.

Writing.  Впр. 4, с. 31 — робота в групах.

Work in groups of 4. HO1

3. Physical Activity. Song

Ending the Lesson.    Homework. Workbooks

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
25 жовтня 2023
Переглядів
438
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку